Kočík Hartan Skater S

matadur
2. sep 2011

Ahojte,
neviete mi niekto poradiť, či sa dá niekde zohnať náhradné otočné koleso na Hartan? Mne sa polámala tá koštrukcia, šrúbka, ktorá drží koleso s kočíkom. Opraviť sa to už nedá. Jedine kúpiť celú novú konštrukciu. Hľadala som na nete, ale ťažko...

siminks
2. sep 2011

ahoj,my kočíky predávame v MAXE v NR a môžem sa opýtať,bude možné asi objednať,ale celá konštrukcia by ta veľa stála ved vieš,že sú to drahé kočíkjy a reklamácia už nieje?

siminks
2. sep 2011

Máš spirit S?

matadur
autor
7. sep 2011

@siminks ahoj, no ja neviem, či je aj nejaký spirit 😨 má to označenie Skater S. Záruku už naňho nemám, kúpila som ho cez bazár, ale po pár prachádzkach sa to celé rozletelo. Tak ak môžeš, tak sa opýtaj, koľko by to stálo. Ak by to bolo veľmi drahé tak sa mi to ani neoplatí. A či sa to vôbec dá meniť... Ďakujem za ochotu 😉

anjelicek26
7. sep 2011

@matadur - ale jasne, ze sa da, neni to vobec problem, staci zavolat vyrobcovi, ten ti povie cenu, ty mu das adresu a hotovka, alebo objednat cez predajnu, kde ho tiez predavaju. Len im povedz ci mas gumene, nafukovacie, alebo to medzi, oni maju kopu druhov. nejde o model, racer aj skater maju podobne kolecka, si to mozes navolit v kope variacii...

http://www.hartan.de/kontakt/kontakt.php

Tam im napis presne, co potrebujes. Ja som takto napr. zhanala nove adaptory na nas zapp xtra, co inak volne predajne nie su, stacil jeden telefonat, cislo kreditky a boli doma.