Kočík Jane Crosswalk - recenzie

danibed
15. mar 2018

Ahojte mamičky, zvažujem kúpu kočíka Jane crosswalk 2016, prípadne 2017, máte prosím nejaké skúsenosti? Ďakujem vopred za každý názor, určite mi pomôže pri rozhodovaní 🙂

libulibu
15. mar 2018

My máme kocík Crosswalk a sme s ním velmi spokojný. Hlavne je dobre odpruzený a sportová sedacka sa dá zlozit spolu aj s konstrukciou co nám velmi ulahcuje cestovanie. Nás malý má uz pomali dva roky a rád spí v kocíku stále ho este vyuzívame a pohodlne sa tam vyspí. Ja urcite odporúcam🙂

lus2909
23. júl 2018

Crosswalk je pan kocik za mna osobne odporucam😉

oslo1
23. júl 2018

My mame tiez, jane crosswalk imatrix light 2. Mam najnovsiu verziu a velmi som spokojna.

zurom
5. dec 2018

@oslo1 ja sa tiež práve rozhodujem pre neho a neviem akosi . je na neho strašne málo recenzii. ešte stále ste spokojná? nezačal vám časom vrzgať alebo kolieska sa nezasekávajú? chodíte aj po horších terénoch?

oslo1
7. dec 2018

@zurom ahoj, ano, stale sme spokojni. Vanicku/autosedacku, uz sme vymemili za spprtovu cast. Chodime len po rozbitych chodnikoch, ine tu nie su. Kolieska sa nezasekavaju, to bola v minulosti iba jedna batch. Kocik nevrzga. Stale smespokojni, menit nebudeme.