Kočík Bexa Ultra - recenzie

katkahurakova
27. júl 2017

Ahojte baby, zvažujem kúpu kočíka Bexa ultra, máte niekto skúsenosti? ďakujem

1234simona
23. aug 2017

@katkahurakova aj ste už kúpili ten kočík? Ja som ho bola dnes pozrieť ako vyzerá v skutočnosti. Ak ho máte, ako ste spokojná?

katkahurakova
24. aug 2017

@1234simona ešte nie, včera som ho videla vo výklade, tak ho pôjdeme asi cez víkend s manželom pozrieť, pre mňa je dôležité aby bol ľahký, dobre ovládateľný a skladateľný. Výzorovo sa mi páči veľmi, takže uvidíme... a vy? aký máte z neho pocit?

1234simona
25. aug 2017

@katkahurakova no bola som pozrieť v dvoch obchodoch. Nakoniec som Ale kúpila anex sport.
Bexa bol tiež pekný. Ale prišiel mi dosť mohutný. Aj taška pod vanickou pôsobila na mňa moc mohutne.
Ale z bexa značky je určite najkrajší.

kaczenkaa1
9. sep 2017

Také by mě zajímala zkušenost s tímto kočárkem, najde se někdo, kdo ho má?

9. nov 2017

my sme ho zrovna včera kúpili .. 3 kombináciu .. príde mi dosť mohutný a ťažký , ale zato priestranný a podľa môjho vkusu aj pekný a cenovo dostupný...

18. nov 2017

@radka285 prosím ťa, mozes mi napisat tvoje pocity zo sportovej casti? My sme ho skusali nazivo tiez, rozhodujeme sa medzi nim a moon nuova, ale prave som zistila ze moon nieje odpruzeny co je u mna velka podmienka. Ale, na tej bexe, sa mi zdal straaaasne maly sportiak. Vanicku budeme vyuzivat cez leto, a na zimu pojde male do sportiaka,cize dieta,fusak a deka mi tam vojst musi.. lenze vsade aj citam, ze je strasne uzky a ze uz rocne dieta tam nevojde :(

18. nov 2017

Podla mna bexa je dost velka a priestranna (od konstrukcie ,vanicky az po sportovu cast ) .. no nakolko sa nam dietatko narodi az vo februari odskusanu ju nemame ,teda zatial to su len moje pocity. Tiez sme uvazovali nad moon nuova mo mne sa nepacil skrz toho ze mi prisiel samotny kocik dost nizky.

mommy2018
20. dec 2017

@katuskacicuska ahoj, my sme ho v sobotu kúpili a rovno vzali, poradili nám radšej bexu, tiež som išla pozrieť moon, ani som netušila že rovno odídeme s iným😊 je mohutnejší, gélové kolieska nedostanú defekt a neskutočne pekný 😀

18. feb 2018

My ho máme od decembra a už teraz vŕzgajú predné kolieska a trhá sa zaťahovacia strieška.. Asi mu dala zima zabrať.. Druhýkrát by som ho už nekúpila..

18. feb 2018

@nikkka333 ooooo nepotešilo.. už ho mame dva týždne doma ale ešte čaká poskladaný ... zima nezima, malo by to niečo vydržať a nie po takom čase vŕzgať a trhať sa

18. feb 2018

@katuskacicuska tiež si myslím, veľmi krátko vydržal.. Ale možno len nepodarený kus 😉

mommy2018
19. feb 2018

@nikkka333 ahoj, nam bolo povedane, ze pred letom a zimou alebo podla potreby treba kolieska premastit tym sprejom wd, ta strieska ma mrzi, som zvedava co vydrzi nas, treba reklamovat

19. feb 2018

Neviem ci vam poradim ale ja mam bexu cube.. sme na dedine a za nic na svete by som ju nevymenila.. tie velke kolesa su super.. zatial sa nepokazilo nic.. len cvok na nanozniku ide tazsie zapnut, kocik je velky, priestranny aj ked je v nom hruby fusak..mam este ine kociky, mala som napr. moznost porvnat s britaxom.. je super ale nie na dedinske cesty.. s bexou mozem ist po ujazdenej polnej ceste a uplna pohoda. Je pravda, ze je velky, masivny a zaberie cely kufor v aute... ale na to mam zas iny..

zuzanacvikova
13. mar 2018

Ahojte, chcem sa opýtať tých, čo už majú skúsenosti ako sa vám Bexa ultra páči, aké sú pozitíva a negatíva pri jazdení a či sa niekomu ešte pokazil ako písala aj nikkka333.

13. mar 2018

My ho pouzivame zatial len mesiac no spokojnost..

14. mar 2018

Nakoniec to nebolo až také strašné, tekutá vazelína na to vŕzganie veľmi nepomohla, ale silikón v spreji áno. Bolo to len v predných kolieskach, zatiaľ je to ok, ako nový 😉 až na tú striešku, ale už je pomaly po zime tak ju ani tak potrebovať nebudeme... Inak som s ním spokojná.

katka34311
13. apr 2018

Ahojte zeny mam na vas jednu otazku. Taktiez mam zaujem o kupu Bexa Ultra vo farbe U17 len problem je ten ze v ziadnom obchode tuto farebnu kombinaciu neviem najst a bojim sa ho objednat pred tym nez ju uvidim. Preto sa chcem opytat ci tu nahodou nieje nejaka mamicka z vychodneho slovenska ktora ma tuto farbu. Ak by bola taka dobra a ozvala sa m. Dakujem 🙂

13. apr 2018

@katka34311 my sme pochodili kosice presov snv Poprad a v žiadnom obchode sme nevideli toto naživo , tiež sme chceli tuto farbu nakoniec sme vzali u 16 tuším to je, taká tmavá

vikinecka89
13. apr 2018

mame bexu ultra u6 od septembra aktívne využitý. Okrem toho že manžel striekal akysi sprej na predne kolieska lebo jemne piskali, sme s nim žiadny problem nemali. Športovú časť sme vytiahli len párkrát zatiaľ tak neviem zhodnotiť ale strieška a vaničke je úplne úžasná, myslím to, že sa dá uplne stiahnuť v zime nás chránila pred vetrom a teraz z jari pred slniečkom.

zuzanacvikova
14. apr 2018

@katka34311 sice nie som z vychodu, ale moja svagrina si ho kupila a nazivo je este krajsi ako na obrazku. Momentalne prerabaju, tak kocik ma pozakryvany a schovany v pivnici, ale ked to dokoncia cca 2 tyzdne, chcela by ho vytiahnut. Ak by vam to pomohlo mozem potom poslat nejaku foto

donda590
10. júl 2018

@jankalukasova dobrý deň mňa by zaujímalo ako sa skladá? Vanička od kolies či sa nedáva ťažko dole

vikinecka89
10. júl 2018

@donda590 podla mna nie... su tam poistky, ktore sa zatlacia a vanicka sa zdvihne...

11. júl 2018

@donda590 sklada sa jednoducho ale po zlozeni je stale velky... nie je to kopaktna velkost. Na podvozku sa zatiahnu take dve poistky a pekne sa to zlozi. A vanicka sa dava dole v pohode, s tym som problem nemala.

matulik212
24. júl 2018

@katka34311 dobry den maju ho v polsku v leluchove a vedia aj objednat aky chcete presne tato znacka 350€ 🙂 pekny den

24. júl 2018

Tak, kočiar používame necelé 2 mesiace, dva krát sme olejovali to iste predné koleso a konštrukcia nám hrozne vŕzga

majulikhubova
17. okt 2018

ahojte , ja sa chcem spýtať, xi to odpruzenie sa da nejako vypnut...na niektorých sa da..ale tu som si neni ista...ci sa da . a este otazka moj krpec ma dva roky ,uz teraz ma 15 kil,tazke kosti najskor po tatovi. tento kocik chceme pre druhe babo ktore cakame. myslite ze by mal tento sportqk problém s takou vahou aspon na kratke prechádzky ked by sa syn rozhodol ze neide peso. :D toto perovanie ma zaujima. aby mi nejak nezacal vrzgat ze tu vahu tazsie unesie. maniekto skúsenosti s s tymto?

17. okt 2018

@majulikhubova neviem ako model ultra ale cube nema moznost odstavit perovanie... co sa tyka nosnosti... moja 20 mesacna ma 14,5kg a kocik to zvlada v pohode. Nevrzga, mala sa v pohode vozi.

18. okt 2018

@majulikhubova áno dá sa