Kočík Jane Nomad. Máte s ním skúsenosti?

glia
12. apr 2008

Ahojte...pozerame sa po kociary pre miminko a tak nejako nam zatial z celeho vyberu vychadza Jane Nomad...nema niektora z vas s nim skusenosti?

matija83
25. máj 2016

@konvalinka14 vies sem dat fotky? Ja mam tiez Jane Nomad a sme s nim nadmieru spokojni. No zaujimalo by ma, tie zadne nafukovacie kolieska mas dorabane? Lebo Nomad ma len penove v originaly.

maminocka87
25. máj 2016

@konvalinka14 zadne kolieska mate v akom stave prosim vas? Dakujem

konvalinka14
26. máj 2016

Ahojte, ja som si objednavala kocik s tym, ze chcem zadne nafukovacie. Takze ich mam original s kocikom. Fotky dam, len nemam nafotene, tak az poobede. A.

konvalinka14
26. máj 2016

Tak tu sú sľubené fotky. Kolesá, ale aj celý kočík, keby ste niektorá chcela.....

konvalinka14
26. máj 2016

@matija83 fotky vlozene

matija83
26. máj 2016

@konvalinka14 dakujem, prave pozeram, ze ci tie kolieska by pasovali na Jane Slalom, ten mame este verziu 2004 a kolieska by potrebovali surne vymenit. Tie by ste dala za kolko? A pozeram aj na ten sedak so strieskou, je to sustakovina ci latka? Ta zelena nie je vytahana od slniecka? My na nomade mame sedu sustakovinu, je super, len tie tesnenia na zipsoch uz popukali a aj okienko na strieske mame uz derave.

konvalinka14
26. máj 2016

@matija83 Dobry, myslim, ze budu sediet, ale na stopro to neviem. Nechcete vziat cely kocik? Zelena nie je vytahana, iba ta siva, detail na fatke, ako sa upína sedenie po bokoch, je už takej inej farby. Strieška je úplne ok, jedine čo po dvoch deťoch zlyhalo bol košík, lebo to zapínanie bolo čudné a sa to tak potrhalo.....

konvalinka14
26. máj 2016

@matija83 a zabudla som tu cenu, no ja vlastne ani neviem, kolko by ste bola ochotna dat? 😉

konvalinka14
27. máj 2016

@maminocka87 dobry, vlozila som fotky, pozrite si.

monika2012
27. máj 2016

Ahojte, kočky. Aj ja mám Jané Nomad, po jednom dieťati, šporťák s kompletným príslušenstvom, za 80 €. Mám ho v inzeráte. Nemá žiadne poškodenia, iba rifľovina je miestami bledšia.
Sme z Prievidze.
https://www.modrykonik.sk/market/kociky/n9uh/ja...

maminocka87
27. máj 2016

@konvalinka14 zdravim, za kolko by ste predali tie zadne plaste? Dakujem

konvalinka14
27. máj 2016

@maminocka87 uz som pisala pani pred vami, ze netusim, ze nech skusi navrhnut cenu, tak navrhnite.

matija83
28. máj 2016

@konvalinka14 bude OK 30eur za kolieska a aj tu stredovu osku k nim? Este by som mala zaujem aj o slnecnu clonu. Za tu by ste kolko chceli?

konvalinka14
28. máj 2016

Rezervovane kolesa pre matija83

lenkasop
29. máj 2016

Ahojte kočky,
ak by niekto zháňal hlbokú vaničku na Jane nomad / slalom/ concord mám v bazáriku - farba etna (hnedá - oranžová)...

martinuss
12. jún 2016

Dobry vecer,

ak ste uz predali tie zadne kolieska, tak ja by som mal zaujem o tie predne 🙂
Je to este aktualne?

konvalinka14
12. jún 2016

@martinuss dobry, kolieska uz nemam ani predne.

bridzit2
6. aug 2016

Dobrý deň. Potrebovali by sme súrne vymeniť zadné kolesá na kočíku jane nomad...Prosím Vás nepredáva niektorá?Bola by som veľmi vďacná. Ďakujem moc.kľudne by mohli byt aj z kocika jane slalom...Najlepšie čierne...Dakujem

matija83
19. okt 2016

Mám Jane Nomad PRO na náhradné diely pre Nomad PRO/Slalom PRO:
*Celý sedák (svetlo šedej farby) alebo aj na rozobratie:
*Bezpečnostné pásy
*Úchytky sedáka o konštrukciu
*Predné kolieska v čiernej farbe (používané no stále v SUPER stave)
*Zadné kolesá striebornej farby, kupované nové, používané mesiac
*Prebaľovacia taška na kočík svetlo šedej farby
*Madlo
*Nánožník tmavo modrej farby
*Nákupný košík
*Pogumovaná časť na nohy
*Konštrukcia na náhradné diely

emakiki
31. okt 2016

https://m.facebook.com/groups/1827451624165739
Ahojte, ak zhanate kočík Jane, tu je skupina na FB 😉 pridajte sa a nájdite si ten svoj 😉😃

matija83
31. okt 2016

@martinuss ak ešte zháňate predné kolieska, tak mám na predaj. Mám aj zadné ak je treba.

matija83
31. okt 2016

@bridzit2 ak potrebujete, mám na predaj zadné kolieska.

emakiki
31. okt 2016

@matija83 ahoj aknich nepredas hod si ich do skupiny na FB https://m.facebook.com/groups/1827451624165739

bridzit2
31. okt 2016

@matija83 Ďakujem moc ale už sme nakoniec zohnali 😚😊

lenkasop
8. nov 2016

Ahojte kočky, mám v ponuke jané nomad - v bazáriku, ak by niekto potreboval.....konštrukciu ( bez kolies, príp. zadné, len vidno používanie - otlačky od kamienkov), športová časť ( sedenie, strieška, taška, obal na madlo - farebná kombinácia etna - hnedo-oranžová), hlbokú vaničku....

martinuss
20. nov 2016

@matija83
Pisem trosku neskoro ohladom tych predných koliesok, je to este aktualne?

lenkasop
20. nov 2016

@martinuss dobrý deň, ja mám tiež na predaj konštrukciu na jané nomad, na nej mi prasklo uchytenie predného kolieska. Ak budete mať záujem môžem vám ich zajtra odfotiť .

matija83
21. nov 2016

@martinuss dobrý deň, už som ich bohužiaľ predala. Ale ak by som o niečom vedela, tak Vám dám hneď vedieť.

martinuss
22. nov 2016

@lenkasop Dobry vecer,
mate teda este i tie kolieska, alebo uz len konstrukciu?

Dakujem

lenkasop
23. nov 2016

@martinuss Dobry deň, mam tie kolieska. A aj konstrukciu. Zajtra odfotim.