Máte skúsenosti s kočíkom Moon resea sport 2020 ?

nedockavka
1. jan 2020

Ahojte, mate niektorá prosím už skúsenosti so športovým kociarom Moon resea sport 2020 poprípade nejaké reálne foto? 🙂 vopred ďakujem

m4rek22
3. feb 2020

@nedockavka my nad nim rozmyslame. Vyzera velmi dobre, je lahucky, lahko sa sklada aj lahko sa s nim manevruje. Jedine co nam kus vadi, ze je dost tvrdy.

zuzka170
7. apr 2020

@nedockavka nemate ho uz nahodou doma?

tinaninamarek
28. máj 2020

Ahojte 🙂 aké ste snim spokojné ak ste sa preňho rozhodli ? 🙂 rozmýšľam nad ním ale zatiaľ som žiadne recenzie nenašla ..

bebunka13
28. máj 2020

@tinaninamarek je super

tinaninamarek
29. máj 2020

@bebunka13 super .. ďakujem ☺️

mikulka25
4. jún 2020

@bebunka13 mate ho? Ake velke dietatko v nom vozite?

bebunka13
4. jún 2020

@mikulka25 zatiaľ je 3 mesačná no kočík je priestranný rýchlo skladny a ľahký

bubibu
4. jún 2020

@nedockavka dobrý deň, my mame Moon style z dôvodu, že športová časť sa skladá priamo s kočíkom. To je super

kristinalasciakova
14. okt 2020

@bebunka13 dobrý dne môžem sa prosím spýtať či je dosť veľký ? Zvažujem kúpu a nikde ho neviem pozrieť na živo . Pripadne ak by ste bola taká zlata vedeli by ste mi zmerať šírku a hĺbku sedacej časti a výšku operadla ďakujem krásne

tinaninamarek
15. okt 2020

@kristinalasciakova my ho mame už asi štyri mesiace .. a sme nadmieru spokojný 👌 akurát sme si kúpili fusak tak som zvedavá ako to bude .. mala má naša rok a už na rok cez zimu ju isto doňho nenapchám 😏

kristinalasciakova
23. okt 2020

@tinaninamarek jej ďakujem krasne za odpoved. Stále vyhráva u mna tento kočík ešte keď sú dobre recenzie naň len ta veľkosť veru myslite že svoj ročnú už doň nevmestite či len dvoj ročnú s fusakom ? A ako je to prosím s pasmi sú naozaj veľmi malé ?

m4rek22
24. okt 2020

@kristinalasciakova my mame moon nuova, co je vyssia rada, ale nikdy viac. Po 5 mesiacoch intenzivneho kazdodenneho pouzivania je rozhegany a hrka ako hrkalka.

tinaninamarek
17. nov 2020

@kristinalasciakova tak nám je už len,len .. po zime ho môžme predať 🤦‍♀️ Ale inak pasy sú dosť dlhé stym problém nieje .. len je malinky 🤷‍♀️ ale zase je super do maličkého autá a je aj celkom ľahký 🙂

kristinalasciakova
12. dec 2020

@m4rek22 aha no parda ešteže som ho nekúpila najviac má odrádza mala strieška pri lahu . Tak ešte po vašich skúsenostiach asi nie ďakujem pekne

kristinalasciakova
12. dec 2020

@tinaninamarek fuha to je škoda pretože som ho chcela využiť čo najviac . Ďakujem za radu