Kočík Jane Rider

lenkasg
16. jún 2013

Ahojte dievčatá , chcem sa opýtať máte niektorá kočík Jane Rider ? Ak áno ako ste sním spokojné ? Je dostatočné veľký aj pre bábo ktoré bude mať v zime rok ? Bude mať dostatok miesta aj s fusákom ? Viem priveľa otázok ale chcem sa uistiť že naozaj vyberiem ten správny kočík pre moje bábo 🙂

valter
16. jún 2013

Ahoj,
mám Rider z limitovanej kolekcie 2011. Som s nim veľmi spokojná. Je to asi najlepší 4 kolesový kočik od Jane. Zatiaľ žiadne poruchy okrem centrovania koliesok so spicami (tie mala ale iba limitovaná edícia a je to štandardná údržba ). Miesta je myslím si dosť, ja som mala originál fusak Jane. Ono to zaleží hlavne od dieťatka
Výhody: veľmi ľahký, ľahko skladateľný, ja mám síce obrovské kombi ale myslím, že sa sprace aj do menšieho auta. Kvalita materiálov a kočíka ako takého. Dobrá priechodnosť aj hlbším snehom, perfektná manevrovateľnosť.
Nevýhody: trochu cena (môj stál aj s iso fix bázou na strata auto sedačku cca 1300 E) , športák sa nedá dat do 100% rovnej plochy- je tvarovaný do takej ergonomickej polohy ako nemocničná posteľ.

PS: Druhú auto sedačku Jane Exo som kupovala od oficiálneho poľského zástupcu JANE - aj s poštovným do SR ma vyšla na 50% slovenských cien. Viem že aj kočíky sú tam výrazne v lepších cenách

Celkovo som veľmi spokojná, brali sme ho aj na dovolenku - prežil aj nešetrné zaobchádzanie na letisku.
Teraz mám golfac Jane - je tiež fajn a ma len 5 Kg.

willy_wonka
16. jún 2013

@lenkasg Ahoj, neviem ake mate v rodine geny,tak ti neviem odpovedat na otazku, ci sa ti do vanicky zmesti babo vo fusaku v zime ked bude mat rok. Ja mam vanicku transporter a za seba ti mozem povedat, ze sa mi tam v zime uz synator nezmesti(teraz ma 3 tyzdne). Vanicka je dlha, no uzka..... kazdopadne som s tym pred kupou ratala,a teraz som s kocikom spokojna🙂

hela_tn
16. jún 2013

@valter prosím ta,ten golfac to máš nanuqe?ako si s ním spokojna??

hela_tn
16. jún 2013

@lenkasg my mame trider,čiže v podstate to iste,len s 3-mi kolesami..spokojna som az na pár detailov-nepáči sa mi napr. športová časť,ze je tvarovana a nedá sa dat do úplného lehu..vanicku mame transporter a mala sa mi tam nevosla od pól roka, aj to mala chvíľu pokrcene nohy, lebo som čakala kým bude teplejsie aby mohla ísť do sportaku..inac vanicka ma výhodu,ze je ako keby zateplena, v zime som mala malu oblecenu len v dupackach,body a v mikine a bola vo fusaku a bolo jej teplo..

filipb
16. jún 2013

Môžem iba odporúčať. Konštrukcia je rozmerovo jedna z najmenších-ľahko skladatelná a ležná plocha jedna z najväčších. Synček má 1 rok - 86cm - čiže žiadny mrňous a máme ešte skoro 20cm miesta.

valter
17. jún 2013

@hela_tn : nie energy -je to starší model, už sa asi nepredáva

magic08
19. jún 2013

@valter
@willy_wonka
@filipb baby, a čo konštrukcia na rideri. je pevná, nerozhega sa. aké má kočík odpruzenie, dá sa kocikom hojdat?

bryonia
19. jún 2013

Ja mam Jane rider, akurat ho idem predavat, a vojde sa do neho aj 3 rocne dieta, aj s fusakom. Ja som pouzivala fusak Lodger, a uplna pohoda. Mam aj trojkolku Jane Slalom a golfky Jane Energy a su to fakt dobre kociky. Golfac prezil uz 4x Grecko lietadlom a 2x Chorvatsko, a je uplne v poriadku, akurat trochu nity zhrdzaveli z morskej vody.

filipb
20. jún 2013

@magic08 Ten čo máme my je zatiaľ pevný a to som ho kupovala z druhej ruky - už po jednom dieťatku. Kolieska sú zjazdené, tie si vymeníme a bude ako nový.

magic08
20. jún 2013

@filipb cize ak zatlacis na rucku kocik sa nehojda?

filipb
20. jún 2013

Hojda, nehojda... To je také diskutabilné... Medzi zadnými kolieskami je pružina, aby sa dalo vychádzať napríklad na chodník-chápeš :D Takže hojdá sa iba takto, že zatláčaš rúčku. Vanička-sama o sebe sa nehojdá.

valter
20. jún 2013

Co sa týka hojdania tak sa viac nehojdá ako hojdá. Ale nikdy som to nepocítila ako nevýhodu.
Moja kostra po 18 mesiacoch používania je pevná nie je vykývaná.

PS: viackrát sa tu riešila vanička- aká je veľká.... vanička s názvom TRANSPORTER (I, II.....) nie je primárne vanička ale auto-lehátko pre úplne malé dieťa, a preto je užšia. Vajíčko naozaj nie je dobré do tých 3 mesiacov.
Jané ma pre rider aj klasickú vaničku, ale tu si kupuje len málokto.

bendelacik
10. sep 2013

Baby, a mate niektora ku kostrukcii Rider vanicku Micro? Ja som kupila trojkombinaciu ale povodne som chcela s auto-vanickou Transporter (zda sa mi vacsia) no neviem ci je to tak........vanicku mi bude treba cca od februara takze s fusakom. Neviete niekto poradit co je lepsia volba? Transporter sa mi aj viac paci, ale uz tu vanicku nemali. Dakujem za nazory 😉

bendelacik
10. sep 2013

@magic08 Ahoj 🙂 ja som si tiez myslela, ze sa bude dat aspon trocha hojdat, ale tento kocik nie je podla mna na hojdanie, ma sice odpruzenie ale to sa vyuzivan skor ked vychadzas a schadzas z vyvysenycfh miest aby to s miminkom tak tvrdo nehadzalo. Bola som z toho trocha sklamana, no teraz si zacinam myslit, ze je to trocha aj vyhoda, lebo babo nebudenaucene na kolisanie. No ked mi bude naruzivo plakat tak neviem ako to vymyslim aby zaspinkalo 😝

luliky
10. nov 2013

Ahojte cicusky, planujete niektora predavat kocicek Jane Rider? Trojkombinaciu s vanickou Transporter? Farba cierna. Budeme mat majovcatko, takze odber niekedy marec - april 2014. Dakujem velmi pekne za ponuky 🙂

hallie
10. nov 2013

@bendelacik nevidela som micro, ale ked sme vyberali kocik jane slalom, hovorila predavacka, ze transporter je v sucasnosti najvacsia vanicka vo svojej kategorii. Skus si na nete dohladat rozmery na porovnanie.

miasun
19. nov 2013

Ahojte, nepredava niektora Rider vo farbe P55 Memories...tmavo hnedy? dakujem

luanna22
20. nov 2013

@luliky: ahoj, ja mam vo farbe J43 myslim, ze je to asi model 2010, ale konstrukcne nevidim rozdiel od novsich modelov. Ja mam majovcatko(chlapceka), kupila som ho od jednej baby, ale bol ako novy, pretoze ona ho pouzila len parkrat, kedze hned kupila iny. Ja mam iba tento jeden takze na kolieskach vidno opotrebenie ale inac je zachovaly, len nedavno som zacala pouzivat sportovu cast. a v podstate na jar by som chcela vymenit kocik aj to len, preto ze uz mi je dlho mat ten isty🙂 inac je perfektny. Nie som mamicka, ktora by travila cely den vonku na prechadzkach. dost casto chodim autom takze tento kocik je bozsky. perfektne lahko sa sklada, lahko sa s nim chodi resp. manipuluje, vsade sa zmestime aj v uzkych ulickach. kazda cast sa len naklikne.je pravda ze to nie je terenny kocik ale ani to mi nevadi. Dieta si aj tak zvykne na to, na co ho naucis a ja som tak nemusela ho kolisat v kociku ako o zivot 🙂 Takze ak by ti vyhovovala farba mozeme dalej popisat🙂

pepina16
3. nov 2014

Zienky prosím Vás co máte Jane rider nemáte foto aspon 2 rocného dietatka v kocíku a vo fusaku? Zvazujem kupu, no moja dcérka je väčšia a nechcem aby v ňom bola stiesnená.
Ďakujem moc

nikulik9
19. apr 2015

Ahojte maminky, nemáte niekto na predaj vanicku a vajíčko z kočíka jane rider limit. Edícia neviem či je to 2013 alebo 2014? Je to ten kremovy. Dakujem