Kočík Joolz day - ako keby prevážená vanička

simik238
6. dec 2020

Ahojte mám taký problém že keď dám babo do kočíka tak vanička sa mi cela akokeby preváži a maly mi leží dole hlavou. Má niekto s týmto skúsenosť? Reklamácia asi nie je mozna keďže sme kocik kúpili z druhej ruky.
Dakujem za každú radu

s_a
7. dec 2020

Presne tento problém máme aj my a tiež z druhej ruky kúpený :( zatiaľ sme len raz boli na prechádzke s ním ale nabudúce asi nejak zavazime tu spodnú časť, neviem ako inak to vyriešiť :/

simik238
autor
8. dec 2020

@s_a nám to zo začiatku nerobilo používame ho od júla a cca posledný mesiac som so to všimla a stále viac a viac 😏

simik238
autor
8. dec 2020

@s_a čo ste použili ako závažie?😀

s_a
8. dec 2020

no my sme to zistili hned na prvej prechádzke :( ale zatiaľ sme boli len na tej jednej prechádzke takže závažie sme zatiaľ nevymysleli :D ale robí nám to aj s vajíčkom čo sme k nemu mali, že sa tak viac hýbe tá konštrukcia :/

simik238
autor
8. dec 2020

@s_a nám sa vajíčko nehýbe aspoň že to nie 😀 ale vajíčko mame Cybex tak aj iné adaptéry preto sa nehýbe. To tie adaptéry z vaničky sú zle... dajte vedieť potom ak niečo vymyslíte lebo mna nič take nenapadá😀 zhulala som aj deku dole k nohám Ale to nepomohlo

s_a
8. dec 2020

my sme dali dnes 3 kilovú činku do kočíka 😂

simik238
autor
8. dec 2020

@s_a 😀😀

lucia1805
22. feb 2022

@simik238
@s_a
Dobrý večer prosím Vás poriešili ste to nejako ? Ďakujem

simik238
autor
22. feb 2022

@lucia1805 dobry večer, nosila som závažie 🤣🤣 potom sme prešli na športovú časť tá bola ok