Kočík Kees K-art. Máte s ním niektorá skúsenosti?

katuska26
5. dec 2010

Ahojte máte s ním niektorá skúsenosti, videli ste ho na živo, alebo používate? Veľmi sa mi páči, predávajú ho u nás v e-shopoch,ale aj v Poľsku a je to Holandský kočík. Má všetko čo od kočíka očakávam, len sa obávam tých malých koliesok vpredu ako sa s nimi bude jazdiť v zime 😕 .... Za každý príspevok ďakujem 🙂

svetkocikov__sk
9. dec 2010

nebudete mať problém jazdiť s ním v zime, predné kolesa majú priemer 20 cm a to nie sú až také malé
ako vyzerajú na fotke

katuska26
autor
10. dec 2010

a čo naň hovoríte ostatní? Prikladám fotku, aby ste mali predstavu.. 😉 Ako je to ešte s polohovaním chrbátika, nožičiek? Lebo pri takýchto typoch kočíkov to väčšinou nejde zarovno pri nožičkách, či v ležatej polohe nie sú zohnuté nožičky ???

e_kociky
10. dec 2010

@katuska26 opierka chrbta sa polohuje samostatne aj nožičky, nenakláňa sa celá sedačka 😉

katuska26
autor
10. dec 2010

@e_kociky 🙂 ďakujem, máte skúsenosti s kočíkom, kúpil si ho niekto? lebo recenzie nie sú na internete žiadne 😒 čo pri kúpe dosť pomôže....

e_kociky
10. dec 2010

@katuska26 nie žiaľ skúsenosti nemáme skúste popozerať aj na poľských fórach alebo českých možno na nejaké recenzie natrafíte. Len čo sa môjho odhadu týka, tak tento kočík je vhodný do mesta. Keďže má plastové kolesá nie je vhodný do horšieho terénu, ideálny pre rodičov ktorí často cestujú.. skúste vo vašom okolí pozrieť podobné typy kočíkov či vám bude vyhovovať 😉

katuska26
autor
10. dec 2010

@svetkocikov__sk
@e_kociky no počkám na nejaké recenzie či nebudú, ale veľmi sa mi páči, my bývame v meste a ja mám aj auto, tak nebudem všade len na pešo, tak z tohto hľadiska by mi vyhovoval, inak keby ste ho mali prirovnať k nejakému kočíku, aký by to bol? Mne celkom pasoval k ABC design condor S4, taký podobný konštrukciou, vzhľadom.... 😉

katuska26
autor
10. dec 2010

@e_kociky a z kade viete, keď s kočíkom nemáte skúsenosti, že sa nenakláňa celá športová časť ale zvlášť nožičky a chrbátik?? Lebo ja som našla fotku kde to vyzerá že sa polohuje celá vanička, čo by som teda nechcela, chcem zvlášť chrbátik a zvlášť nožičky aby dieťatko keď bude spať malo rovnú podložku pod sebou, nie nožičky zohnuté 😒 Prikladám fotku, nedala sa mi uložiť tak som ju musela odfotiť a tak pridať, tak je trošku nekvalitná 😅

e_kociky
10. dec 2010

@katuska26 z popisu distributéra, kde sa uvádza, že sa samostatne polohujú nožičky a samostatne opierka chrbta 😉 čo je aj pravda, lebo opierka nôh má "dzindziky" na polohovanie, len s tou opierkou tam musia mať chybu..
nemáme s ním osobné skúsenosti... to bolo zjavné už v mojom predchádzajúcom príspevku 😉

katuska26
autor
10. dec 2010

@e_kociky to je škoda a nedá sa to zistiť? 😉 pomohlo by to aj iným maminkám 🙂

e_kociky
11. dec 2010

@katuska26 no podľa toho obrázka je to zjavné, že ide dole celá sedačka nie len opierka chrbta.. 😒
ale zistím to u distributéra a dám ti vedieť..

katuska26
autor
11. dec 2010

@e_kociky ďakujem krásne 🙂 🙂

e_kociky
13. dec 2010

@katuska26 takže je to tak ako bolo na fotke, nakláňa sa celá sedačka 😒

katuska26
autor
13. dec 2010

@e_kociky 😒 škoda, tým pádom hľadám iný ☹ ☹ ☹

tilly
14. dec 2010

a nozicky sa polohuju? sedacka je otocna?

tilly
14. dec 2010

aha, to je polsky kocik 😝

katuska26
autor
14. dec 2010

@tilly sedačka je otočná v oboch smeroch a nie je to poľský ale holandský kočík 😉 , len škoda toho polohovania.. 😒

tilly
14. dec 2010

@katuska26 mne sa prave to polohovanie paci... 😉 podla mna je to lepsie ako klasicke polohovanie...

a to sa da kupit len ako kombinacia???

katuska26
autor
14. dec 2010

@tilly Páči??? Len či sa to aj dieťatku páči, čo ja viem, neviem si predstaviť ako tam bude dieťatko v sede spať 😖

tilly
14. dec 2010

@katuska26 ano, dietatku sa to paci, moj maly v korytkovom kociku vzdy najrychlejsie zaspal... jemu sa na rovnom nepaci a vyklada si nohy hore... 😉 okrem toho, vykladat si nohy hore je zdrave 😉
ja prave zhanam korytkovy kocik, lebo v tych rovnych si maly nevie najst normalnu polohu...

katuska26
autor
14. dec 2010

@tilly Heej? Tak ja som myslela že to je prekážka pri kočíkoch, ja nemôžem porovnať, lebo mi sme mali pri prvom samostatne polohovateľný aj chrbátik, aj nožičky, tak že si ho ideš kúpiť? 🙂

tilly
14. dec 2010

@katuska26 asi nie, asi kupim znova buzz, to bol najsamsuper kocik... ja som bola tiez proti tymto korytkam, ale raz som si v kike posadila maleho do buzzu a odvtedy ine nechcem 😀 teraz mam normalne polohovacie kociky a sme z nich obaja nervozni, chcem znova korytko... len najprv musim tieto kociky predat...

ale zas kazdy ma ine poziadavky a kazde dietatko je ine, pri starsom som mala normalne polohovane kociky a kupila som potom korytkovy kocik (buggy teutonia solano) a on sa v tom nevedel ulozit...

katuska26
autor
14. dec 2010

@tilly veď to či to každému dieťatku vyhovuje, ale teraz si mi dala chrobáka do hlavy, lebo ja som toto pri kočíku odmietala 😅 Tento kees sa mi veľmi páči, všetko mi na ňom vyhovuje, len tohto sa obávam. A ďalšia vec je že do kedy v týchto typoch detičky vydržia, lebo vaničky mi prídu omnoho menšie ako normálne polohovacie šporťáky...

tilly
14. dec 2010

@katuska26 tak to uz neviem, my sme mali quinny vanu a maly tam bol do tych 6 mes. v zime v pohode

katuska26
autor
28. jan 2011

Ahojte, tak nakoniec som sa predsa rozhodla pre Kees a dnes som si kočík objednala 🙂 z svetkocikov.sk, kde majú naj ceny 🙂, keď dojde pridám reálne fotky a aj recenzie 🙂

lusia13
24. mar 2011

@katuska26 ahoj pises ze si si objednala ten kocik kees k-art a zrejme ho uz mas aj doma. mohla by si ho bližšie opisat nejake tie veci co sa na internete nepisu. ma ten kocik nejake odpruzenie kolies da sa z nim chodit po zlom terene (rozbite cesty, kamienky, diery) lebo som z dediny a cesty su tu nanic. alebo je to cisto mestsky kocik len na rovne chodniky. a su kolieska nafukovacie alebo gumene? a este jedna prozbycka ako je to z tou opierkou da sa polohovat alebo sa polohuje cela konstrukcia sportovej casti.
ak mi odpises budem velmi vdacna. dakujem

katuska26
autor
24. mar 2011

@lusia13 no kočík ešte nevyužívam ale mám ho 🙂 no a keďže mám pred termínom, mám ho u švagrinej, ale obzrela som si ho tak len to ti môžem napísať čo som odpozorovala, kolieska sú plastové, polohuje sa celá časť na konštrukcii a nožičky zvlášť, je to také škrupinkové ležanie, nie je to narovno, odpruženie kolies niesom si istá ale asi ee, príde mi skorej ako mestký kočík, nie do terénu, ale ovláda sa veľmi ľahučko čo už asi má skoro každý kočík ktorý má predné kolieska otočné, viac info môžem podať keď budem kočík využívať..... ale naživo je to kočík veľmi pekný 🙂 😉 len fakt asi skorej mestký...

lusia13
25. mar 2011

@katuska26 dakujem pomohlo mi to.

magic08
23. aug 2012

@katuska26 ahoj, citam, ze si sa nakoniec rozhodla pre Kees... mohla by som ta poprosit ako hodnotis tento kociarik po dlhodobejsom uzivani? ake ma pozitiva, negativa...
velmi by si mi tym pomohla pri rozhodovani, kedze nemam moznost vidiet kociarik nazivo...
dakujem krasne a vsetko dobre zelam...