Máte skúsenosti s kočíkom značky Hauck?

gabrielita87
27. jún 2017

Ahojte mamičky, rada by som sa spýtala, či máte niektorá skúsenosti s kočíkom nemeckej značky Hauck? Konkrétne sa mi veľmi páči kočík Hauck Lacrosse, len by som sa rada poradila, aké má výhody a nevýhody. Veľmi pekne ďakujem za každý príspevok 🙂

janickacrazy
27. jún 2017

@gabrielita87 Moja sestra mala kočík tejto značky, no na prvý pohlad síce vyzeral v pohode, ale teda kvalita 0 bodov. Nedalo sa s ním ani poriadne chodiť, bol tvrdý, neodpružený, po čase rozgelaný, no katastrofa. Najhorší kočík, aký som kedy držala v ruke. Som si povedala, že túto značku nekúpim ani keby bol zadarmo. Nebol to však konkrétne Lacrosse, takže ten neviem, ale pochybujem, že je nejaký super.

zuz55
27. jún 2017

Ja tiež vyberám kočík a našla som odpružený tento

gabrielita87
autor
27. jún 2017

@zuz55 aký je to typ prosím ťa?

zuz55
27. jún 2017

@gabrielita87

Je to čínsky výrobok. Dá sa tam meniť otočenie vaničky. Ešte pohľadám aké sú s ním skúsenosti.

gabrielita87
autor
28. jún 2017

@xxxxxnnnnn Ďakujem krásne 🙂

zlaticko118
28. jún 2017

@gabrielita87 : ja mám hauck ale twister 360 a som spokojná pretože sa dá jednoducho otočiť sedačka keď potrebujem (fúka dcére do tvare silný vietor alebo na ňu svieti slnko atd) bez toho aby som sa musela naťahovať so sedačkou. Čo pokladám za nevýhodu je menší úložný kos a hladké (nefukacie) kolesa. Budem ale meniť pravdepodobne za joolz z druhej ruky hlavne kvôli väčšiemu dolnému kosu keďže v januári má pribudnúť druhé a prvé bude asi jazdiť na kade čom (alebo sa príležitostne voziť v koči) a je to moja srdcovka od prvého tehotenstva.

janamexico
9. feb 2020

dobry den potrebovala by som kočík sice mala uz ma dva roky ale v kočíku si este pospi chodíme na dovolenky k babke krsnej na dedinu do mesta po sídlisku rada by som vedela ci ma niekto skusenosti tych dvoch koníčkov