Kočík Mamas&Papas Sola

lodgermaniacka
15. máj 2011

Máte niektora tento kočík? Velmi vážne nad ním uvažujem..napíšte prosím negatíva aj pozitíva kočíka 🙂 hlavne či je vhodný aj na zimu, ďakujem
http://www.mamasandpapas.com/sola/

vanesska
22. jún 2011

@yoda_ ahojky no ja byvam v centre mesta takze je odskusany na dlazbe, kockach, betone, obrubnikoch, v obchodoch a vsade ide uplne v pohode. mozno zo zaciatku sa mi zdalo akoby tak hrkal ale teraz to uz ani nevnimam. ale to po teutonke s velkymi kolesami co jazdila uplne makucko by hrkal asi kazdy kocik 😉 takze ja som s nim ozaj spokojna je to super mestsky kocik...
a ano aj ja som chcela kupit z druhej ruky ale je to relativne novy kocik takze nikto nepredaval...

taniamirco
29. jún 2011

😵 ahojte mamicky,mam vazny zaujem kupit kocik sola v cyklamenovej farbe len by som chcela vediet rozmery vanicky,nakolko mala sa narodi koncom oktobra,a to uz zacina zima,aby sa mi o par mesiacov vmestila do vanicky aj s fusakom.Lebo niektore vanicky co som pozerala su naozaj velmi tesne...
A este ak ste niekto kupovali vanicka a vlastne celu vybavu aj s dazdnikom,ze kolko vas vyslo vsetko spolu?
Dakujem za odpovede.

melpomene
29. jún 2011

ahojte kočky...aj mňa vy zaujímalo ako funguje s vaničkou...máte to niektorá odskúšané? stráááášne sa mi páči...a ešte nekupovali ste ho niektora v UK? ja som sa na strankach mamas and papas akosi nemohla dopatrat k cene...dik za info

jezkomanka
4. júl 2011

@melpomene v M&P maju akurat zlavy kocik+autosedacka 405e http://www.mamasandpapas.com/product-sola-2-in-... vanicka je zvlast 165e a na UK stranke je to 324libier http://www.mamasandpapas.com/product-sola-2-in-...

taniamirco
12. júl 2011

mate niekto skusenosti s tymto kocikom?alebo naozaj je vynika ked si ho niekto kupi?a preco?

bealondyn
14. júl 2011

ahojte maminy,
ja som dnes bola v predajni Mamas & papas pozriet Solu nazivo, je to uzasny krasny kocik, pre mna nema ani jednu chybicku. Ja som zalubena do Flory kvietkovej, buduci tyzden ho kupujem a uz sa neviem dockat! 😵 Moja 13 rocna 10kg slecna v nom sedela pohodlne a vobec jej nebol maly alebo uzky a aj kamaratkin 15mes. 13kg syncek uuuuplne v pohode. 🙂 na SK by som zanho nedala 420 eur, kedze je to moj treti kocik a ta cena je ozaj prehnana, kedze k tomu nie je ziadne prislusenstvo. ale tu stoji 250 libier (280 eur), tak nie je o com. 😀 😝
lahko sa ovlada, super sa sklada, sedacia cast sa velmi lahucko preklikava na oba smery, JE odpruzeny, rucka je nastavitelna do viacerych poloh...prikladam video: 😉

https://www.youtube.com/watch?v=NyJS9WOTB60
bealondyn
14. júl 2011

samozrejme nie 13 rocna ale 13 mesacna! 😀 😀 😀

vanesska
14. júl 2011

@taniamirco ja som vyssie pisala svoje skusenosti so solou podla mna super mestsky kocik!

vanesska
14. júl 2011

@bealondyn jeeej tak to je super cena 😵 skoda ze tu je taky drahy 😠 ale ja aj tak nelutujem nasa mala v nom tiez sedi uplne kralovsky nozky rozlozene na sedacke a kuka na vsetky strany chodit sa jej zatial nechce takze verim ze my sa povozime este dlho 😉

taniamirco
15. júl 2011

dakujem za odpovede dievcata 😉 ,som rada,ze mate dobre skusenosti s kocikom,uz sa neviem dockat,kedy ho uvidim na vlastne oci 😕

zebricka23
21. júl 2011

aj nam pride buduci tyzden denim....tak som zvedava......

lovacska
24. júl 2011

Ahojte!Dievčatá,ja nikde nenájdem farbu denim,odkial to objednávate?

zebricka23
25. júl 2011

@lovacska ebay

lovacska
25. júl 2011

@zebricka23 dakujem

peta131
28. júl 2011

Caute baby, ja mam tento kociarik zeleny a je uplne perfektny, kupovala som ho teraz v marci a dala som si ho doviezt z Anglicka...a idem ho predavat, kociarik je ako novy, len som tak trochu maniacka na kociky, tak uz potrebujem zmenu 😎 ale je fakt super, v marci som tam mala maleho este aj s fusakom a uplne v pohode 😉 cely sporiak predam za 300e

zebricka23
30. júl 2011

tak vcera dorazil.....

lovacska
31. júl 2011

@zebricka23 Je veeeelmi pekný!

nikitkad
1. aug 2011

da sa dat aj sedacka do proti smeru?!!

lodgermaniacka
autor
1. aug 2011

@nikitkad da!!

nikitkad
1. aug 2011

hej dakujem

taniamirco
1. sep 2011

caute tak uz sa tesim z noveho kocika aj ja,abjednala som komplet cely kocik aj s vanickou....je super teda este v nom neni babo ale uz coskoro....strasne sa tesim...a kupovala som ho z predajne v NR---BEST FOR BABY,inak velmi ochotna pani tam robi,fakt proficka vo svojom obore,velmi mi poradila 🙂

zajo79
8. sep 2011

@vanesska kraasny kocik..tiez ho mam objednany. myslis ze k nemu pojde lodger denimovy?

zebricka23
8. sep 2011

@zajo79 sice som ten lodger nevidela nazivo,ale podla fotiek,myslim ze ano...

vanesska
8. sep 2011

@zajo79 ahojky ale ano podla mna hej ked tam das nejaky pekny farebny booster ale asi pojde aj s tym hnedym teda tusim taky je v tom denimovom... a bude to take komplet denimove 🙂)) my do neho mame lodger ten cyklamenovy a ten tam ide super ;)

gabika783
6. okt 2011

ahojte žienky. Potrebujem poradiť. Chcela by som si objednať solu z UK. Poradte z akých stránok ste objednávali. Pozerala som aj tú ofic. stránku Mamas and Papas ale tam nikde nevidím možnosť objednať. Ďakujeeeem

lodgermaniacka
autor
6. okt 2011

@gabika783 jedna mamina predava na bazare, videla si?

gabika783
6. okt 2011

jo 🙂 tu som videla... ale farba sa mi nem páči 😀. Páči sa mi tá zelená alebo denim. Pozerala som na ebay... ale nejak tam nevidím žiadnu ponuku a je tam síce nejaký predajca ale vyzerá pochybne.
Ako je to teda 😅

lodgermaniacka
autor
7. okt 2011

@gabika783 mne sa prave tmave kočíky pačia, oživíš si podložkou 😉 ale pekna je aj zelena, aj denim, len v obidvoch kočíkoch maš farebny poťah len vnutry, ked stiehneš striešku a daš nanožnik, su rovnako tmave ako tato čo je na bazare, v kočíkove solu maju, bola si tam, či nie si z BA?

gabika783
7. okt 2011

@lodgermaniacka ako to je... nánožník sa dodáva spolu s kočíkom sola?