Kočík Mima Xari - recenzie

minicko
1. feb 2013

ahojte..mate niektora skusenosti s kocikom mima xari?velmi sa mi paci design,len neviem ci je dobry aj po praktickej stranke..ak ho niektora mate doma,alebo ste si ho niekde odskusali,dajte mi prosim vediet..dakujem za vsetky nazory,ci uz pozitivne alebo negativne 🙂

mamasasa
9. máj 2015

Posúvame dalej Mima Xari v TOP stave je novy pouzivany 3
Mesiace len sportova cast , hlboka cast cisto nova !
Dôvod predaja kupila som si dalsi kocik 😃

Kocik sa sklada z hlbokej casti , sportovej casti , fusak original mima vo farbe kocika , taska , plastenka , sietka , nanoznik a startovacia sada v ciernej farbe .
Gratis davam štartovaciu sadu v ruzovej farbe v hodnote 99€
Kontaktujte na tel.č. 0903897789 Sasa

domcatko7
11. máj 2015

@gabiiika21 ahoj ak by si chcela mam na predaj hnedy mima xari kozeny vo velmi dobrom stave 🙂

kristinka30
12. máj 2015

Ahojte babenky! velmi ma zaujaltento kociarik,rothodujem sa medzi tymto a stokke crusi.akmate mima xari na predaj poslite my mail na tinka27@azet.sk dakujem

kristinka30
15. máj 2015

Mam zaujem o biely!ponukajte dievcata ak niektora predavate!kupim aj winter kid,tasku

kristinka30
21. máj 2015

@lenkaleg Ahojchcela by som sa ta opytat(dufam,ze nevadi ze ti tykam) ci je nutny kupit aj ten zimny winter kid ci postaci len fusak,nam sa babo narodi v decembri tak teraz neviem asi do hlbokej postaci fusak do vanicky! a ked budem mat na dalsiu zimu uz sportovy tak si toziada ten winter kid?su dost drahe! Len netusim ci staci plastenka alebo musi byt potrebny ten zimny set aby to neprefukovalo?ake mate skusrnosti velmi tym pomozete dakujem!

zabkalilly
21. máj 2015

Posúvame MimuXari, zimný WinterKit, autosedačku MaxiCosi s adaptermi na Mimu. Všetko v bazáriku.
Predám aj príslušenstvo extra.

kristinka30
21. máj 2015

@zabkalilly ahoj v akej farbe predavas?neviem najst na bazariku

zabkalilly
21. máj 2015

@kristinka30 Cosmo-Strieborná limitovaná edícia

kristinka30
21. máj 2015

@zabkalilly aha,skoda my mame zaujem o bielu

lenkaleg
21. máj 2015

@kristinka30 ahoj, ja som mala cez zimu prenho len fusak a na to ten nanoznik ci ako sa to vola-to co je ku kocaru, k vanicke. a dokonca ten fusak je taky dlhy, ze aj do sportiaku ked uz nebudes mat vanicku sa zmesti uplne v pohode. ja si myslim, ze ten zimny navlek je len ako doplnok a moda 🙂, ze to dobre vyzera.
Ked bola velka zima, prikrila som ho este hrubou dekou a dala do fusaku , plus nanoznik, uuuuplne postacilo.

konturka
21. máj 2015

Predám kočík mima xari farba camel s cervenou štartovacou sadou...uplne full príslušenstvo...na cene sa viem dohodnúť ... 😉))

andromeda_ja
21. máj 2015

@minicko Divam sa na ten kociarik divam.... Maly kosik na nakupy, Ako sa ten kociar hojda? Ako sa polohuje sportova cast? To ma len taku malu vanicku? Male a siroke plastove kolieska? Za mna nie... Deticky sa radi hojdaju. Dobre polohovatelna sportova cast je tiez dolezita. Vanicka je mala. Ked pojdes na nakup tak ho budes nosit v rukach. Tie kolieska budu dost nepohodlne na cestach... Pozri nieco ako inglesina magnum. Ten kociar mimochodom odporucam.

konturka
21. máj 2015

Za mna...vanicka je sice uzsia ale dlha ...mala sa mi narodila ako riadny valibuk 3700g a boli sme vo vanicke 4,5 mesiaca a dobry mesiac tam este mohla byt ( a to sme boli v zimnom obdobi narodila sa v decembri) cize deky fusak a atd...dalej vanicka sa da krasne natriasat cize s uspavanim sme nemali ziadny problem kocik sa sa krasne hojdat(co som bola milo prekvapena kedze tieto moderne nic moc) sportova cast ma 3 polohy lezmo polosed a sedenie...co mne sa velmi paci babatko ma stale podoprety chrbatik...kose?!...su dost velke na normalny nakup ked si potrebuje mamicka odbehnut nieco kupit (samozrejme stanglu salami som v nom nenosila) ...a uplne zadarmo boli k tomu kociku pohlady okoloiducich a obdiv 😉)))

zabkalilly
21. máj 2015

@andromeda_ja
Takze, aby som Vás opravila: kočík sa hojdá a divila, by Stále sa ako super.
Nákupné košíky sú navrhnuté tak, že na normálne nákup v meste postačia,kedže je to desingovy kočík , tvorí aj súčasť maminkynho životného štýlu, určite sa nepočíta s tým ,že bude ťahať packy s plienkami a kukuričné chrumky 2 balíky ..taká mamina si robí nákupy autom ..čo splaší v meste pre dieťa úplne postačujúce.

Kolesá niesú malé a už vonkoncom nie plastové! Sú silikonovè a keby som šla s kočíkom za Vami ani by Ste o mne nevedela!

Vanicka najväčšia akú som mala možnosť vidieť môj 7 mesačný 74cm chlapček tam vojde.

Nenegujte značku pokial súdite iba z Foto.
Pekný deň .

kristinka30
21. máj 2015

@lenkaleg dakujem ti krasne za odpoved!velmi my to pomoze pri rozhodovani!🙂🙂🙂🙂

lenkaleg
21. máj 2015

@kristinka30 kľudne sa na hocičo pýtajte,rada poradim 🙂

kristinka30
21. máj 2015

@lenkaleg dakujem urcite ma este nieco napadne,este najst nejaku maminu co predava v bielej farbe.

lenkaleg
21. máj 2015

@kristinka30 Fuuu,tak to veru neviem kto by predával, v tomto ti nepomôže veru:-/

kristinka30
21. máj 2015

@lenkaleg nevadi!🙂🙂hadam sa tu dovtedy niekto najde!🙂

domcatko7
21. máj 2015

@kristinka30 svetlana rajcaniova biely predava napis jej...

domcatko7
21. máj 2015

@kristinka30 svetka66 ma nick, kukni jej bazar,krasny zachovaly,nezniceny

kristinka30
21. máj 2015

Dakujem dievcata!🙂

domcatko7
22. máj 2015

Ak by mal niekto zaujem o cokoladovo hnedy- koza, nech ma kontajtuje v ip,cena bude super 🙂 mame totiz este jeden kociar

andromeda_ja
22. máj 2015

@zabkalilly Nechcela som urazit ziadnu majitelku tohto kociara. Proti gustu ziaden disputat ;) Mala som moznost kocikovat vela typov kociarov. Preto som usudila, ze tento typ kolies, aj ked silikonovych a nie ako som nespravne uviedla plastovych, nie je uplne najstastnejsi. Minicko sa pytala aky je po praktickej stranke a v tomto ohlade je kosik dost podstatny. Nie kazdy chodi vsetko nakupovat autom. Niekedy si len tak zbehnete a zrazu sa to nazbiera... Polohovatelnost sportovej casti je naozaj slaba... Bol a je to moj nazor na tento kociar. Nenegujem znacku. Vobec som nenapisala, ze by bol kociar skaredy, nekvalitny ci nieco podobne. Hodnotim prakticku stranku...

sashabb
22. máj 2015

@andromeda_ja ja by som len dodala, že košík pod kočíkom je určený na odloženie deky, pršiplášťa, plienok príp. nejakej hračky pre dieťa. NIEJE to nákupný košík na nákup potravín. 😉

konturka
22. máj 2015

Odpadnem ..."to je tak ked niekto kyda na mercedes a v zivote ho nesoferoval" ... 😉

ifkael
23. máj 2015

@andromeda_ja mozes prakticku stranku hodnotit ked ho budes mat.... Co si myslis, o niecom je vec druha...

Myslim ze to nikoho nezaujma co si myslis...tak ako urcite Teba nezaujima co si kto mysli o kociku co si kupila Ty...

Jezis vsak je to len blby kocar, preco sa maju vsetci potrebu vyjadrovat k tomu co nemaju vyskusane????

andromeda_ja
25. máj 2015

Baby, vyskusala som mnohe kociare (nielen v obchode). Nie som ani socka, aby som si nedovolila dizajnovku, ale som prakticky clovek. Mercedes som soferovala - nic svetovejsie a ako kazde ine auto aj toto sa kazi hoci je nove. Kociar je krasny o tom nie je pochyb. Na nic nekydam, tak nerozumiem Vasim pohorsenym prispevkom na moju adresu... Kociar s malym kosikom ma kamaratka a vzdy nadava, ze sa jej tam nic nevojde a vsetko nosi v rukach. Otacacie kolieska maju svoje vyhody aj nevyhody. A ze sportova cast sa neda poriadne polohovat na to pridete az budu deti vacsie a nebudu do kociara chciet ist. Ale samozrejme, len drahe kociare mozu byt najlepsie ;) Tymto moja debata s Vami konci. Aj do krvi sa pourazajte...

domcatko7
25. máj 2015

@andromeda_ja ja mam mimu...v niecom mas pravdu,ale stale nechapem preco sa tak horlivo vyjadrujes k nemu ked ho nepouzivas,nevozis v nom dieta,,,,??????!!!! Vies, len kazdodennym uzivanim pridea na to aky v skutocnosti je, takze tak.

suldenka
25. máj 2015

Ja mam tiez mimu kociarik a nemozem si ho vynachvalit nic lepsie som nenasla ale kazdy podla svojho gusta 🙂