Kočík Monza Vario

luckavelka
15. dec 2016

Maminky kt mate/mali ste sporyovy kocik monza vario ake snim mate skusenosti? Zvazujem jeho kupu preto by ma zaujimali referencie 🙂

martina323
15. dec 2016

Mam jeden na predaj. Vyborny stav, osobne som s nim bola spokojna. Je lahky, dobre ulozny a farba sa nespini ani nebledne.

elizita
18. jan 2017

Ponukam na predaj celu 3kombinaciu

keathli
8. dec 2017

Ahojte, zvažujem tento kočík, len ma zaujíma, ako sa s ním chodí po snehu???? Je pravda, že sa hlavne na predne kolieska nachytá sneh a potom je o dosť ťažšie s ním chodiť a manipulovať??? Veľmi pekne ďakujem 🙂

martina323
20. dec 2017

@keathli je to skor letny kocik.

lenusik35
20. dec 2017

@keathli ja mam petite and mars ( byvala monza) vario 3 kombinaciu a som maximalne spokojna. Zvladla som s nim aj dedinske cesty so snehom aj ladom.

elizita
20. dec 2017

@keathli do snehu sa chodi na saniach 🙂 a sneh sa ti nachyta na kazdy kocik, kt ma mensie kolieska 🙂

keathli
22. dec 2017

@elizita aha, takže sú lepšie väčšie??? moc sa tomu nerozumiem a ďakujem za každú radu 🙂
Všetkým Vám moc ďakujem 🙂

mimisk
22. dec 2017

@keathli monza vario nie je velmi do terenu, je to taky mestsky kocik, ak by ste chcela nieco lepsie do terenu volila by som radek napriklad bebetto vulcano
https://www.mimisk.sk/index.php?cPath=100_123_3...

elizita
23. dec 2017

@keathli zas ked ma velke vsetky kolesa, tak o to menej bude skladnejsi.. musis si urcit preferencie.. moje preferencie boli lahucky, skladny, s velkym kosikom, vyssie polozena vanicka, sportova cast mozna do oboch smerov a do lahu s velkou strieskou.. a toto bol v tom case jediny kocik co to splnal.. teda v neprehnanenej cene..

keathli
27. dec 2017

@mimisk ďakujem za typ, pozriem 🙂

keathli
27. dec 2017

@elizita noooo tak pravda je, že tak veľmi som sa nad tým ešte nezamyslela, ale asi budem musieť, tuším to bude zložitejšie ako som si myslela :D Ale veľmi pekne ďakujem 🙂