Kočík Moon nuova style 2019 - čo naňho hovoríte?

wiwihc
7. nov 2018

Dievcata, chcem sa spytat na kocik Moon nuova style 2019. Mate s nim skusenost? Je to iba dvojkombinacia. Kolko stoji nan dokupit vajicko? Mate ho niektora? Dakujem 😊

alexa1983
7. nov 2018

@wiwihc krasny 👍🏽

dudos
7. nov 2018

@wiwihc po svojej skúsenosti (nie s týmto kočiarom) by som si už nekúpila trojkombináciu. Ak by mi dieťa vyrástlo z vaničky a bol by už vhodný čas pre babo na sportiak, tak by som si kúpila čisto športový kvalitný kočiar. Využiješ ho viac a dlhšie ako vaničku. Pri druhom tehotenstve budeme postupovať takto 😉.

2maculka9
27. nov 2018

Ahojte, my sme sa zalubili a hneď objednali kociarik Moon Nuova City 2019 Stone, ak by bol niekto naň zvedaví, v decembri by sme ho mali mať už doma, sú aj na staršie verzie veľmi dobre recenzie, tak uvidíme, v prípade poradím ak by boli nejaké otázky na kociarik 😊😊😊

wiwihc
autor
2. dec 2018

@2maculka9 ahoj, tak ked pride prosim podaj info ako si s kociarikom spokojna 😉 autosedacku si aku k nemu kupovala?

2maculka9
4. dec 2018

@wiwihc kociarik dorazil vo veľmi krátkej dobe na počudovanie, nakoľko vraveli 3-6 týždňov, do dvoch týždňov bol doma. Tak ako som písala, zaľúbila som sa doň a nesklamal moje očakávania ani po jeho rozbalení, s manželom len chodíme do izby a kocikujeme ho prázdny - zatiaľ 😂😂 materiál kvalitný, konštrukcia je pevná, na rozdiel od starších verzií má hlboká vanička možnosť predĺženia aj vetrania, nakoľko čakáme bábätko vo februári, nemáme zatiaľ možnosť zistiť ako pracuje v teréne, ale je veľmi ľahko ovládaný jednou rukou. Ani jednotlivé časti kočiara, teda vanička a športová časť nie je nejak ťažká, som útle a chudé žieňa, a nemám problém s výmenou, veľmi ľahké nakliknutie, akurát sa mi zdá že pri vaničke je po nakliknuti určitá malička vôľa, takže ak sa budete snažiť ,,hojdat" na prázdno, trošičku je vidieť že ta vanička sa hojdá, pripisujem to ale tomu naklikavaciemu systému. Inak super pruži pri zaťažení.

wiwihc
autor
7. dec 2018

@2maculka9 a vajicko ste si tiez asi museli dokupovat kedze robia iba 2kombinaciu. Pre aku znacku ste sa rozhidli?

2maculka9
8. dec 2018

@wiwihc vajíčko máme požičané od známej , nakoľko mi príde maximálne nepraktické v zime využívať vajíčko na kociarik

2maculka9
8. dec 2018

@2maculka9 a sú tam univerzálne adaptéry už v balení, sedí na kociarik viacero vajíčok aj lepších značiek , schválne to tak majú zariadené , takže my budeme to požičané vajíčko využívať skutočne len na prepravu a návštevu lekárky, inak nám príde zbytočne kupovať ďalšie vajíčko, takže nebudeme kupovať

marsi7
22. jan 2019

Dobrý den, ak ma niekto kocík moon nuova 2019 poprosím recenzie 🙂 dakujem

lenka2532019
22. jan 2019

@2maculka9 môžem sa opýtať ako ste s kočíkom spokojná? Ďakujem

marsi7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marsi7
24. jan 2019

@2maculka9 Dobrý den prosím ako ste spokojna s kočíkom kedže uvazujem o kupe toho isteho a dokonca aj v tej rovnakej farbe 🙂 dakujem

2maculka9
6. feb 2019

@marsi7 Dobrý deň , som s ním naozaj veľmi spokojná, padol mi do oka hneď v predajni aj keď som zvažovala Adamex reggio a Invictus, Moon som nemala vôbec najskôr vybratý, ale odskúšala som ho v predajni a hneď zajednala, nemám s ním najmenší problém, aj fusak sa doň vojde bez problémov, nakoľko sa zdá vanička úzka. Odporúčam 😊

2maculka9
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
2maculka9
6. feb 2019
dolynkag
22. feb 2019

@2maculka9 takže už ho používate v terene? splňa očakavania? otazočka, strieška sa dá sklopiť jednou rukou, alebo treba na oboch stranách zatlačiť?

2maculka9
23. feb 2019

@dolynkag áno už v teréne, sme max spokojní, striešku treba na oboch stranách odistiť naraz, nie jednou rukou

ico1308
14. mar 2019

chcem sa opýtať na rozdiel medzi moon nuova 2018 a moon nuova 2019 viete mi povedať, aký tam je rozdiel ďakujem

dolynkag
14. mar 2019

@2maculka9 ako sa skladá, ľahko?

2maculka9
16. mar 2019

@dolynkag jednoducho naozaj , len tá konštrukcia tým že je taká masívna je aj ťažšia

monciciatko16
18. máj 2019

@2maculka9 prosím vás môžem sa spýtať na ten kočík moon nuova 2018? Kúpili sme ho používaný, teraz sme vytiahli športovú časť. Neviem či som ja blbá ale ako sa dá nastaviť opierka aby bola úplne hore? Viem ju dať úplne dole, aj do trocha vyvýšenej polohy. Ale chcela by som to dať ešte vyššie. Ďakujem za radu ❤