Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Moon Nuova

Kde kúpim nový?

Popis

Moon Nuova z rady City je dvojkombinácia s robustnejšou konštrukciou s prednými menšími penovými a veľkými zadnými gumovými kolesami. Verzie z roku 2017 a skoršie sa odlišujú kolesami s bezúdržbovými pneumatikami plnenými penou a hlbokou vaničkou bez možnosti predĺženia striešky vetracou časťou.

Športové sedadlo sa dá otáčať a polohovať až do ľahu vrátane opierky nôh. Špecifikom polohovania chrbtovej opierky je zdvojený - pákový i pásový - mechanizmus. V slnečnom počasí oceníš obrovskú predĺžiteľnú striešku s uzatvárateľnou vetracou časťou kryjúcu väčšinu sedáku. Pre využitie od narodenia je v kombinácii klasická hlboká vanička, ktorú v prípade nepoužívania môžeš zložiť. Pre vytvorenie cestovného systému môžeš kočík doplniť dokúpiteľnou autosedačkou, adaptéry sú v základnej výbave kočíka.

Nuova vyšiel aj v špeciálnych edíciách: Nuova Sport v tmavých farbách s červenými dynamickými detailmi, Nuova Style s krémovou strieškou a hnedou koženkou a Nuova Wood v tmavých farbách s hnedými prvkami inšpirovanými drevom.
Viac informácií na oficiálnej stránke Moon Nuova

Parametre

Značka
Moon
Typ
dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
13,8
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
110 × 60 × 90
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
59 × 44 × 43
Pôvod značky
Nemecko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 30
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

Dobrý deň, prosím, kupovali ste ku kočíku “skejtík” pre staršie dieťa? Neviete, ktorý pasuje? Ďakujem
Zdravím, na Nuovu jednoznačne sadnú tie dva najuniverzálnejšie/použiteľné: Bumprider, prípadne Lascal Buggy Board (Mini alebo Maxi)...