Kočík Mutsy Slider 2009. Poznáte?

zajaciq
2. nov 2009

ahojte, ma ho niekto? prave som si ho objednala aj s maxi-cosi cabriofix, tak sa tesim ako uz pride domov 😵 😵 😵

kuspitka
2. nov 2009

Ahoj.ak mozes napis kde si kupila ten kocik ,alebo stranku daj.

zajaciq
autor
2. nov 2009

www.dino.sklep.pl

na porovnanie cien : malvik (drahsi samozrejme)

videla si ho uz nazivo ?

kuspitka
2. nov 2009

nie .ale uz neviem ,aky kocik mama hladat .

zajaciq
autor
2. nov 2009

tak snad toto trosku pomoze :

https://www.youtube.com/watch?v=AbrpnXEDOGk

s autosedackou

https://www.youtube.com/watch?v=32FRTZlkDv0

so sportovou castou

https://www.youtube.com/watch?v=iVu8uv2yMhIhttps://www.youtube.com/watch?v=f1Q26KaXoVI

dalsie s vanickou

ja ked mi dojde, napisem nejaku recenziu tu o nom 🙂

lolka
2. nov 2009

mne sa tiez velmi Mutsy paci 😉 chcela by som Transporter - 2 kombinaciu. v sobotu ideme do Trnavy do bambini.sk, maju ho dostat, tak ho idem omrknut.
zajaciq, objednavali ste ho na tej polskej stranke ? alebo ste tam boli priamo ?

zajaciq
autor
2. nov 2009

objednala cez stranku. tak napis potom aky bol, ci mali aj Slider.

lubkamik
3. nov 2009

Baby neviete ci sa da na sportovej casti sklopit opierka do uplneho lahu?

sakura77
3. nov 2009

na transporteri nejde uplne do lahu,slider neviem veru

lolka
6. nov 2009

saku, to vazne nejde do lahu ? 😖 zajtra ideme okuknut Mutsy, tak som zvedava....

cherryblossomgirl
6. nov 2009

Ahojte, Mutsy je aj moja srdcovka, dost dobru diskusiu som nasla na tomto linku:

http://www.emimino.cz/diskuse/kocarek-mutsy-8191/

sakura77
6. nov 2009

lolka,nejde celkom do lahu,fakt,tak ako vascsina teraz bohuzial,vraj babu to nevadi,no ale mohli by to robit..

agatkag
6. nov 2009

Ahojte, mám tento kočík a som s ním veľmi spokojná. Je úžasný. Zatiaľ využívam len vaničku a teším sa na športovú verziu. Operadlo sa nedá sklopiť, ani opierka na nohy, celé to len tak nahnete dozadu v celku, ale aj tak som si ho kúpila. Mám ho v tmavohnedej farbe a je veľmi elegantný. Veľa ľudí mi ho už obdivovalo a ešte som ho ani nikomu nevidela. Ale pozor na podvozok, treba väčší kufor v aute. Tiež mám k nemu autosedačku maxi cosi, čiže na nákupy naklikneme sedačku a je to super. Takže odporúčam.

lolka
6. nov 2009

agatka, a presne aky typ mas - Slider alebo Transporter? a co ta to vsetko vyslo (vanicka, sport.cast, sedacka) ?

agatkag
6. nov 2009

mám slider, kúpila som ho v Trnave asi v marci. Bol v akcii za nejakých 17 000Sk z 25000.Ale bola to len vanička a športová časť. Autosedačku som kupovala zvlášť. Nič iné k tomu nebolo. Ani nánožník na športovú časť, ani fusak alebo taška. Niektoré kočík sa dajú kúpiť komplet so všetkým, no tento bol len takto. Sedačku som kúpila cez internet aj adaptéry k tomu, to ma vyšlo dosť, cca 220euro. Neviem ako dlho mi tá autosedačka vydrží, malá má 2,5 mesiaca, 67 cm a skoro 7 kg. A to že má stačiť tak do jedného roka. No neviem.

lolka
6. nov 2009

no, ved to, ze treba vsetko este extra k tomu dokupit 😒
ved uvidim zajtra v Trnave, ktory vyberieme 😕

zajaciq
autor
7. nov 2009

jeeeeeej tesim sa, dik agatkag za prve recenzie. no ta autosedacka je do 13 kg ( cabriofix), podstatna je vaha, nie vek dietata. teda hlavicka by samozrejme nemala pretrcat.

ja si k tomu kupim asi rovno family fix - tu bazu do auta, ktoru vyuzijem potom aj tu vacsiu autosedacku. aspon na niecom usetrim. adaptery na kocik mam gratis ku kociku.

a co sa tyka tasky, tu predsa nemusime mat znackovu od kocika..a nanoznik mh, zlty zatial nemaju a asi kupim na jesen bud.roka cierny a fusak maju na malvik.sk je drahy..a tiez staci nieco obycajne nie? 🙂 🙂 🙂

lolka
7. nov 2009

ahojte, tak dnes sme boli kuknut na Mutsy Transporter. Iny typ bohuzial prave nemali, resp. len zabalene na odoslanie. Transporter bol lahky, dobre sa s nim manipulovalo, len som myslela, ze sa da sportova cast dat do polohy v smere/protismere jazdy.....ale neda - len v smere. sportova cast je polohovatelna, max asi do
150 stup.
co sa tyka vajicok Maxi cosi, typ Cabrio fix uz budu dopredavat a maju novinku Pebble, ktoru odporucil.

zajaciq
autor
7. nov 2009

ano tiez som rozmyslala nad Pebble, ale cabriofix je suprovy, v krasnych farbach a hlavne fajne zlacneny. a family fix je sice robeny pre Pebble, ale da sa na nho nasadit i cabrio. cize odporuca lebo je to o 50 eur drahsie 😠

lolka mas moj nick hehe je mi to smiesne ked ta citam mam 'highlight' na ten nick..uz 10 rokov ho pouzivam ale nie to som chcela.. Slider sa da otocit aj proti smeru jazdy myslim, resp rucka sa da prehodit. 😵

co znamena to 150 stup pre autosedacku v praxi? dik neviem si to teda predstavit ze co ako sa kde pohne 😅

sakura77
8. nov 2009

ja mam transporter a bol k nemu aj nanoznik na sportovu cast-co som neratala,lebo v popise nebol tak som bola milo prekvapena,sportovy sa polohuje asi ako aj slider-ako pisala agatka a dokonca teraz je myslim k nemu aj fusak zdarma a tiez som kupovala cabrio fix
a povodne som chcela slider-ale prave kvoli rozmeru ze sa mi nezmesti do kufra som sa rozhodla pre transporter,ten sa zmesti aj do "pidikufra" 😉

zuziq
8. nov 2009

nam sa strasne paci Urban Rider, jedine co ma trosku zarazilo, ze vanicka ma vnutorny rozmer iba 74 cm - nie je to nejak malo..? my sice budeme mat februarove babatko, takze ked bude vacsie, s fusakom ho tam davat nebudeme, lebo bude leto, ale aj tak...nemate s tym niekto skusenosti?

lolka
9. nov 2009

zajaciq, to polohovanie do cca 150 stup. som myslela sportova cast - nie autosedacka. to znamena, ze sa neda dat do uplne rovnej polohy. ale co som sa na to pytala, tak len par kocikov to ma ....a to su uz tie vyssie cenove kategorie.
mam tvoj nick ? 🙂 a kde ho pouzivas, ked tu si zajaciq? 😵 ja som si ho dala podla mena mojho hafana 😉

sakura, k Transporteru je nanoznik respl. fusak.....neviem co presne to je (viac do sportovej casti).

zuziq, myslim, ze tym ze budeme mat februarove deti, tak velkost vanicky nie je az tak rozhodujuce. na prve 2 mesiace sa ti tam fusak zmesti a potom uz bude jar, leto.....a vo vanicke je aj tak dieta max do 6 mesiacov, tak nebude take naobliekane.

sakura77
9. nov 2009

ano,k transporteu je nanoznik na sportovu cast,ale teraz som niekde videla ja fusak-normalny taky aj do hlbokeho co ide,niekde mali v ponuke ze je zdarma..to som ja nevystihla

zuziq
9. nov 2009

inak baby niekto tu uz na fore hadzal linku na jeden polsky obchod, ktory zasiela kociariky aj kurierom - vacsinou zadarmo. A Mutsy kociky tam vidu cca o 10.000 menej ako u nas... 😕

zuziq
9. nov 2009

no ja som riadne slepa, je to hned na zaciatku fora 😀 ale velmi ma prevapili tie cenove rozdiely, aj ked je to risk koli reklamacii, na druhej strane pri takom kociku uz clovek predpoklada, ze by sa extremne kazit nemal...neobjednavali ste niekto od nich? 😕

lolka
9. nov 2009

zuziq, prave to pozeram....a su fakt cenovo lacnejsi, pozeram 4rider a ten v Polsku vychadza o 70 eur lacnejsie a je k tomu aj autosedacka. u nas len vanicka + sportova cast (autosedacka dalsich cca 140 eur).
asi by som to riskla, uvidim co na to muzik...

zuziq
9. nov 2009

my sa ho chystame pozrit na zivo a ak sa nam bude pacit, tiez ho asi budeme objednavat odtial. Mojmu manzelovi sa ale strasne paci Urban Rider - koli tomu podvozku, tak som zvedava,aka s tym je manipulacia 😀

lolka
9. nov 2009

zuziq, my sme si ho pozreli v Trnave - teda ten Transporter. paci sa mi aj 4rider - ma viac funkcii, tak tiez
zvazujem objednavaku cez net.

zuziq
9. nov 2009

a niekde v Ba ho nemaju? lebo na oficialnej stranke musty su dva obchody ale ani v jednom ho nemaju v ponuke na svojej stranke... tak ak by niekto vedel poradit obchod, kde sa da urban rider kuknut live, budem rada

lolka
10. nov 2009

zuziq, ja som sa bola na Mutsy pytat na Kosickej - predeti, ale tam ho vobec nemaju a v Babymarkete na Vajnorskej mali 1 ks, myslim Slider to bol, ale ked som sa viac na neho pytala, tak povedal predavac, ze viac objednavat neplanuju....najviac tam preferovali Teutoniu 😒

zajaciq
autor
10. nov 2009

lolka uz len vydrz zopar dni, ked mi pride, pomeriam ho, aj vonkajsie aj vnutorne rozmery, vyskusam ako ide to naklikavanie, zpredu zozadu, prehadzovanie rucky, a vsetko dokladne popisem a podam recenziu 😎 😎 😎