Kočík Mylo mamas and papas. Máte s ním skúsenosti?

novan
1. aug 2010

Máte niekto skúsenosti s týmto kočíkom?

slniecko77
23. okt 2010

@novan ahoj, nakoniec ste sa rozhodli pre Mylo od M&P? my sme sa rozhodovali medzi Mylom a Concord Neo, ale s najvacsou pravdepodobnostou zvitazi Mylo
..Concord Neo sa mi nepozdavala kombinacia farieb a vanicka..kvalitne su vsak oba

novan
autor
24. okt 2010

@slniecko77 Juj, nie. Máme objednaný concord neo carbon white, mylo mamas and papas bol ešte medzi prými kočíkmi ked som sa iba obzerala po kočíkoch. Potom to bol Stokke xplory, casual s4 a nakoniec zvíťazil neo. Ináč z klasických farieb neo kočíkov z novej kolekcie by som si ani je nevedela vybrať, ale tento carbon white je u mňa nr.1. Tento je bielo-čierny 🙂

slniecko77
8. nov 2010

@petrazav zamkli temu, akurat som ti odpisovala, tak este raz 😠
..urcite si ho chod obzriet a vyskusat, je velmi jednoducha manipoulacia s kocarom, velmi jednoducho sa mi skladal a kostra sa mi zdala lahka...s vanickou vazi myslim okolo 12kg, co je taky priemer
..skus si pozriet tieto instruktazne videa http://www.mamasandpapas.com/mylo/ snad sa ti to spravne zobrazi 😉

petrazav
8. nov 2010

@slniecko77 dakujem slniecko za radu a vy ste si ho nakoniec kupili , ci ste sa rozhodli pre nejaky iny?

petrazav
8. nov 2010

@slniecko77 prepac za blbu otazku ved si mi ppisala ze sacpren stale rozhodujes : ) akosi som sa poplietla, pojdem ho vyskusat a uvidim, lebo dostali sa ku mne info ze vraj nie je dost stabilny, tak preto som dostala obavy...

slniecko77
8. nov 2010

@petrazav no ideme ho urcite kupit, aby som bola presna
..mne sa nezdal nestabilny ked som ho skusala..islo ti spustit to instruktazne video?

petrazav
8. nov 2010

Ano ano video som pozrela, cim dalej sa mi viac paci : ) budu ho mat v predajni kocikovo za 999 eur, hlboky + sportiak + striesky, kosik platneny a plaste, s tym ze sa daju vybrat farebne kombinacie - zatial vsetky, tak som zvedava .

slniecko77
8. nov 2010

@petrazav tak potom daj vediet ako si sa rozhodla 🙂 budem rada za kazdy novy pohlad a nazor

petrazav
8. nov 2010

Urcite dam info a vdaka za ochotu : ) pekny vecer

infp
4. okt 2016

prosim ma niekto kocik mylo v zltej farbe? len potrebujem vediet ako ta zlta nazivo vyzera, dakujem

rubia10
Autor odpoveď zmazal
Zobraz