Športový kočík Mamas and Papas Armadillo Flip Xt

dendy09
19. apr 2017

Ahojte mamicky. Viete mi poradit mate niekto skusenosti s kocikom mamas & papas armadilo flip xt ? Rozmyslam nad jeho kupou. Kedze je drahsi tak to chcem dobre zvazit a pomohli by mi vase skusenosti. Alebo viete mi poradit este nejaky dalsi kocik s nasledovnymi poziadavkami ?
- sportovy kocik otocny oboma smermi
-velka strieska
-lahky a lahko skladny
-a nech sa da polohovat do uplneho lahu
Najvacsi problem je v tom ze kociky s velkou rozsirenou strieskou sa nedaju otocit smerom na rodica.

Dakujem za radu 🙂

holubica70
20. apr 2017

Ahoj, Tento kočík máme doma - už poskladaný 3kombinácia. Ešte sme ho zatiaľ nevyskúšali v teréne, ale môžem povedať, že je veľmi stabilný a dobre sa s nim manipuluje. Takisto sa ľahko skladá. Výhodou je že tá sedačková časť sa dá úplne vodorovne poľahnúť. Spodná -
úložná časť je veľmi priestranná a vojde sa tam dosť vecí. Strieška je tiež veľmi praktická. Jediné čo mi na tejto káričke chýba je tá predná zábrana - neviem ako sa to povie po slovensky, ale po anglicky je to "bumper bar". Takisto máme k nemu autosedačku mamas & papas. PS: ku kočíku bol aj pršiplášť.

dendy09
autor
20. apr 2017

Ahoj. Vola sa to madlo. To je jediny dovod kvoli ktoremu ho este nemam kupeny a kvoli ktoremu este stale zvazujem a hladam ci nenajdem nieco ine aj s madlom. Ale zatial ako googlim tak googlim stale sa vratim k tomuto lebo ostatne sportove kociky ani tieto poziadavky nesplnaju. Vacsinou maju korytkove sedenie a to nechcem.

holubica70
20. apr 2017

@dendy09 Presne. Oni začali vyrábať aj Flip XT² s madlom, ale zas tá strieška je malá - nedá sa tak veľmi roztiahnúť. To madlo som skúšala nájsť aj nejaké univerzálne, ale podľa referencii tam žiadne nepasuje :(

dendy09
autor
20. apr 2017

No vidim ze aj ty mas ten isty nazor. Ten xt2 som nasla aj ja len ako pises tam nie je ta strieska taka velka. A od tej striesky nechcem upustit. Ti vyrobcovia to fakt robia asi naschval nieco pridaju ale nieco uberu.

1denisa1
7. máj 2017

Ahojte , neviete mi poradit kde dokupim samostatne madlo z toho noveho amadilla flip xt 2 ...
Predavam svoj armadillo flip xt tak nech je kompletny ;)

naia29
9. máj 2017

@1denisa1 nehladaj madlo.nebude ti sediet...toto som nasla..

Hi, The Main difference between the Armadillo Flip XT and the Flip XT2 is the Flip XT2 comes with a Bumper Bar. The Bumper Bar will not fit the Armadillo Flip XT. The wheel sizes are the same , the XT wheels are 2 Chunky Back Wheels and two standard size front wheels. The XT2 has a lining in the hood.

1denisa1
10. máj 2017

@naia29 ďakujem za info 🙂

naia29
10. máj 2017

@1denisa1
Ahojcek. som trosku zmatena z tych madiel. posielam link kde ponukaju madlo na kocik 2016

http://www.aladdin.sk/ine-doplnky/mamaspapas-ma...

naia29
10. máj 2017

@dendy09 https://www.mojanjelik.sk/p/univerzalna-slnecna...
univerzalna clona na kociky mamas and papas

holubica70
10. máj 2017

@naia29 to je iba na Armadilo alebo Armadillo XT. Nie však na Armadilo Flip XT.

naia29
10. máj 2017

@holubica70 Ako clona? je tam napisane ze je na vsetky kociky mamas and papas....este pozriem ine stranky....

holubica70
10. máj 2017

@naia29 nie. To patrilo k tomu madlu.

lucilla29
11. dec 2017

Ahojte dievcata,ako ste nakoniec vyriesili to madlo?chyba vam alebo ste tam namontovali nejake ine?prosim poradte,kedze zvazujem kupu armadilo flip xt.
Dakujem pekne

dendy09
autor
11. dec 2017

Ahoj. Ja som si nakoniec ten kocik kupila. Dokonca som si objednala nan univerzalne madlo. Pripevnuje sa na system sucheho zipsu. Ale prestala som to pouzivat lebo pri kazdom zlozeni som to musela dat dole. A malej to tam vobec nechybalo. A tak ci tak ju pripasat musis.

lucilla29
11. dec 2017

@dendy09 ahoj,dakujem za info.ja teraz len vaham,ci mam ist do verzie flip xt alebo flip xt2.ta novsia xt2 ma madlo ale zas mensiu striesku ale zas na xt som citala nejake problematicke recenzie v zahranici. Aku mas farbu a nemas problem s kolieskami,manevrovanim?funguje vsetko ako ma?neviem,ci si kocik kupovala na internete alebo v obchode,len teraz maju na happybabies.cz roznr zlavy na tir starsie modely.dakujem

dendy09
autor
12. dec 2017

Ahoj sa som tiez tak isto rozmyslala ako ty. A nevedela sa rozhodnut ci sa vzdat madla ci striesky. Nakoniec som si kupila flip xt. Zvitazila u mna strieska. Ja mam 3 dcerku a mala som stary kocik a vzdy som zavidela tu velku striesku. Kupovala som tusim mulberry farbu. Taka tmavobordova. Zatial som spokojna. Na zaciatku isli tazko kolieska tak som sa hnevala a ked ich manzel troska naolejoval tak im nic nebolo. Mam ho od cca maja a som spokojna. Kupovala som ho v predajni v Hlohovci a tiez bol oproti ostatnym v dobrej cene.

naka.n
2. feb 2018

@dendy09
a boli ste spokojna s tym madlom na suchy zips? Okrem toho , ze to treba dat dolu pri skladani.Zvazujem kupu..ale niesom si ista ci je tak pevne.Dakujem

dendy09
autor
8. feb 2018

Pravdupovediac moc dlho sme ho nepouzivali. Neskor si nanho mala vykladala nohy a kedze je to z takej tvrdenej peny ohybalo sa to a nedrzalo to.

patricia33
17. apr 2018

@dendy09
@holubica70 ahojte,chcem sa opýtať na kolieska na tomto kočíku. Sú vhodné aj na zimu? Bývame pod Tatrami.... Ďakujem 😉

1denisa1
18. apr 2018

@patricia33 myslim ze zvladne klasicke zimne chodniky , no do hôr na svah by som ho nebrala 😁 ale to ziaden kočik

patricia33
18. apr 2018

@1denisa1 super,ďakujem,tak ho objednávam 😀

1denisa1
18. apr 2018

@patricia33 mozem sa opýtať za kolko kupujete novy ?

patricia33
18. apr 2018

@1denisa1 teraz ho kupujem v super akcii za 600€ aj s vanickou 😊

1denisa1
19. apr 2018

@patricia3 novu verziu s madlom ?

1denisa1
19. apr 2018

@patricia33 ja len kvoli tomu ze ked som predavala svoj v podstate novy lebo sa dcera jak na truc zrazu nechcela vozit predavala ani nie polrocny za 280€ ( bez vanicky ) tak mi pisali zaujemkine ci nedam.zlavu lebo ze novy stiji 380€

patricia33
19. apr 2018

@1denisa1 nie, tú staršiu bez madla. Ja som chcela vyslovene tu limitovanú edíciu Liberty a tých 600€ mám aj s vanickou,čo je super cena si myslím. Neviem kde tie záujemkyne videli tu cenu.lebo teraz sa len čisto športiak predáva za necelých 500€ ....

monulik_t
25. máj 2018

@dendy09 prosím ta, nevedela by si pridať foto kočíka s tým madlom na suchý zips? Premýšľam nad týmto kočíkom ale nejako sa neviem zmieriť s tým že nebude mat normálne madlo tak že ako to vyzerá s týmto 🙂 dakujem 🙂

monulik_t
12. jún 2018

@naka.n ahoj, prosim ta, kúpila si nakoniec to madlo na suchý zips? Dá sa to tam v pohode dať? Nemáš pripadne foto? Dakujem 🙂

dendy09
autor
13. jún 2018

@monulik_t ahoj. Prepac ze az teraz pisem. Nechodim sem casto. To madlo vobec nepouzivame. Musim ho najst aby som ti to odfotila. Kocik mame uz rok a uplne sme si zvykli ze madlo nemame. Tiez som sa s tym nevedela zmierit ze nema madlo ale ver mi nechyba nam. Prednejsie je to ze ma kocik velku striesku a vies mat kocik otoceny aj proti smeru jazdy, co ma malo sportovych kocikov. A ja som do sportoveho davala malu od polroka a tak male dieta je lepsie mat otocene k sebe. A aj tak musis dieta priviazat lebo to madlo ti nezabrani aby dieta vypadlo. Najdem to madlo a odfotim ti to. Ak budes predsa to madlo chciet predam ti ho za symbolicku cenu.

1denisa1
13. jún 2018

@dendy09 uplne suhlasim , ja som tiez strasne dlho zhanala madlo a vobec neni treba 🙂