Kočík na zimu

nikuska124
12. okt 2014

Ahojte baby, potrebujem surne poradit ohladne kocika. Totizto koncom novembra ídem na slovensko a neviem ci dvojity kocik golfovy je vhodny v pripade, ze je sneh. Prosim poradte. Mi alebo mam radsej brat stokke alebo mima kobi.¿ dakujem

katrinka8
12. okt 2014

@nikuska124 - ahoj, podľa mňa golfový kočiar v prípade snehu Ti nebude moc platný. Nepoznám presne tie 2, čo si opísala, ale ak máš nejaký iný ako golfáč, skús radšej ten 😉 Inak, kukám že si v Espaňa 😀 , veď zase ak nejdeš na dlho, možno ani sneh zas nebude - ako minulý rok - to by si si vystačila asi aj s golfáčom.

mamjka
12. okt 2014

ja mam dvojickovske kociky pre mojich a po nasich cestach a chodnikoch s golfacom velmi neprejdes ani v lete 🙂

nikuska124
autor
12. okt 2014

@katrinka8 Idem na mesiac takze sa obavam toho snehu, no uvidim podla predpovefi 🙂

dominix
13. okt 2014

ahoj, golfac do snehu urcite neodporucam, ale zase neviem do ktorej casti Slovenska sa chystas...podla minulych rokov napr. tu v Kosiciach po snehu ani stopy, ked napadlo na par dni, co sa hned topilo, tak to bolo vela 🙂 - takze mozno ani sneh nebude vtedy...

nikuska124
autor
13. okt 2014

@dominix dakujem 🙂

mahulenka87
13. okt 2014

ahoj. Nemyslím si že by napadalo toľko snehu... 😉 ale golfáč tiež neodporúčam :-/ Mima a Stokke majú kolieska tekmer rovnaké, takže je to asi jedno. Zober ten, s ktorým sa ti lepšie jazdí a v ktorom sa aj kočkám viacej páči 🙂 A ak sa dajú niektorému zaaretovať (zablokovať) kolieska nech sa neotáčajú 360st, tak to je do snehu lepšie 😉

nikuska124
autor
15. okt 2014

@mahulenka87 Dakujem za radu