Kočík Neónato Reverso Sport Tris. Máte skúsenosť?

zuzanocka
20. feb 2008

Ahojte,

chcem sa spýtatať, či máte skúsenosť s týmto kočíkom, resp. všeobecne s kočíkmi tejto značky.

Vopred ďakujem za odpovede! 🙂

dorotelka
20. feb 2008

Ahoj, my sme mali neonato pred štyrmi rokmi, stál 14 tis. Sk, a v lete na ňom príšerne vybledli farby, ostal nám úplne šedivý. Ale doba ide dopredu, snáď sa popravili... 😉

zuzanocka
autor
21. feb 2008

dorotelka,

dufam, ze sa zlepsili 😉
pacili sa mi syte farby, ale vybraty mame zelenkavy, ktory nie je az tak tmavy.. tak snad by to farba mohla prezit

nemala si problem s vrzganim?
jedna znama mi vravela, ze zas jej znama mala neonato, ale iny typ a pri zatazeni vrzgal 😒

dominica
21. feb 2008

Ahoj, zrovna s týmto kočíkom skúsenosti nemám, ale máme Cam Cortinu X3 Evolution a vyrába to jedna firma, Cam a Neonato je to isté, hoď si do googla môj kočík a zistíš v čom sa líšia, je to len v dizajne, kolieskach, ostatné časti sú navlas rovnaké a trošku rozdiel v konštrukcii, ale to len preto, že ja mám trojkolku s jedným kolieskom. My máme kočík v šedo-zelenkavej farbe, používali sme kočík od mája do decembra, cez najvačšie horúčavy a farby sú ako nové, dokonca ho periem v práčke na funkcii ručné pranie, bol opraný asi viac ako 5x a farby nič, sú stále rovnaké, je to kvalita, čo sa týka všetkého, takže si myslím, že si si dobre vybrala.

zuzanocka
autor
21. feb 2008

dominica,
dakujem, potesila si ma 🙂

dorotelka
21. feb 2008

zuzanocka, ako som písala, my sme ho kupovali 4 roky dozadu, ten poťah pripomínal skôr bavlnu, preto asi rýchlo vybledol. Bol to naviac 6-kolesový kočík, ľahko sa síce ovládal, ale len na dobrých cestách, určite nebol vhodný do terénu a parku. Dizajnovo bol suprový, perfektne sa skladal, zabral málo miesta, autosedačka tiež fajn... Čo sa týka vŕzgania, netreba kočíky zbytočne preťažovať a sem tam premastiť kolieska.

zuzanocka
autor
22. feb 2008

baby, ďakujem 😵

uz je doma - je fešák 😵 😵 😀
dnes pôjdeme na prvú testovaciu jazdu 😉

dominica
22. feb 2008

Tak držím palce, dúfam, že budete spokojní ako my, sú to suprové kočíky 😉

aktak
22. feb 2008

my mame reverso, asi tyzden, predtym sme mali cortinu (tiez sedo zelenu, sme ju predali skor nez sme zistili ze by sa este zisla 😀 ), materialy su ine ako pred rokmi, umyvatelne, takze ziadny problem

zuzanocka
autor
22. feb 2008

aktak,
to mas pre adamka sportovy, alebo uz pre mimi nachystany?
ak pre adamka, zmesti sa do sportovej v pohode?

deniska30
22. feb 2008

Ahoj, ja mam Neonato, kupeny v septembri, od januara pouzivam a zatial som s nim super spokojna.

zuzanocka
autor
22. feb 2008

deniska30,
ty si bola v decembrovkach? ja v januarovkach... lebo pozeram, ze mame skoro rovnako "stare" babatka 😉

tak som rada, ze som si dobre vybrala. sice sa mi zda trosku moc plastovy, ale snad bude bezproblemovy 😉

zatial prve dojmy - chodi super-lahucko 🙂

deniska30
22. feb 2008

Ano ja som decembrovka - stihli sme to ... mala sa narodila presne na Silvestra. Hej ten kocik sa uplne super ovlada... aku mas farbu? Ja cerveny s kombinaciou bledo hnedej, mam ho aj v albumiku.

aktak
22. feb 2008

zuzi mame 3 kombinaciu, teraz sportak a v lete nasadime vanicku, zmesti sa uplne v pohode, sportak je velômi priestranny, aj ked porovnam s kocikmi co maju kamaratky, ked sedka tak ma na kazdej strane minimalne 5 centimetrov aj viac takze moze cestovat kolko chce 😵