Kočík od narodenia

graciela01
22. jún 2022

Ahojte.
S ktorým kočíkom ste boli spokojné a naopak, vadilo vám niečo na konkrétnom kočíku?
Aké kritériá ste mali pri vyberte kočíka?
Dajte tipy. Ďakujem

veronika3110
22. jún 2022

@graciela01 ja mám Easywalker Harvey3 a zatiaľ som veľmi spokojná.. je ľahučky, skladný a super je, najmä teraz v lete, že nepotrebujem dokupovať slnečnú clonu.. hlavne teraz v meste vidím mamičky s tými plienkami, štipcami a pod.. ja to vôbec nemusím riešiť, lebo si viem predĺžiť striešku, otvoriť vetračku a slnko sa dnu nedostane.. tak isto pri vetre... negatíva zatiaľ nevidím žiadne

petamich
22. jún 2022

ja som kupila Britax Smile III a boli sme s nim spokojni akurat mal pre nas mali vanicku a maly je julovca, takze v nej nevydrzal ani pol roka (kedze bol celkom valibuk), sportova cast ma extra dlhu striesku, co oceni asi kazdy, da sa tocit oboma smermi, polohuje sa az do lahu/uplneho sedu a nafukovacie kolieska zvladnu celkom dobre rozne povrchy ALE je tazky, celkom vrzga od zaciatku a uz by som ho nekupila a po skusenostiach "kocikovych kamosiek" by som sla do Easywalker Harvey alebo nieco co sa potom da dobre predat napr. Easywalker, Cybex, Bugaboo

janka_266
22. jún 2022

@graciela01 mali sme nejaký poľsky 😃 vo vanicke vydržal spávať vyše roka, jediná nevýhoda, že je ťažký, tak od 6mmesiaca má športový, a tento skončil u starých rodičov. Keby sme boli v dome, tak je to v pohode, v byte, kde je výťah na medziposchodi to bolo mierne za trest 😃 ale za 3 kombináciu, by som stále nedala viac ako tých 300€ Ako za tento 😃

riskoh
22. jún 2022

Mala som joolz day3-priestranna vanička,ľahké ovládanie a manipulácia,pekný design,určite by som išla do takej kúpy opäť,vyhovovalo nam aj korytkove sedenie,na športovanie a k moru som mala baby jogger city elite- za mňa top do terenu

jaskolka
22. jún 2022

Milu kids, ľahký, priestranný, dal sa hojdat, vyberali sme tak, aby bol dobrý aj pre zimné (syn) aj letné (dcéra) bábätko bol vyhovujúci. Ma vetranie, dlhu striešku, takže ani doň nefukalo, ani nie je teraz horúco, plus aj na spodku je taka "vetracka", čo viem podľa potreby zavrieť a otvoriť v lete.Dal sa otáčať na oba smery, aj keď sme to nevyužívali.
Zvládol akékoľvek cesty,ovládať som ho vedela aj jednou rukou, nehrkal, nevrzgal, nezasekaval sa,a cenovo bol dostupný,
Jedine, čo sa dalo vytknúť, že nepraktickyna cesty, lebo zabral celý kufor, ale zase tie kombinácie asi všetky sú také.

nina004
22. jún 2022

@graciela01 Máme trojkolku baby jogger city Elite hlavne kôli terénu a nemám k nemu žiadnu výtku. Ale teraz čakám druhé a chcela by som ešte jeden kočiar štvorkolesový niečo skladnejšie do auta,hlavne do mesta.

simi7163
22. jún 2022

@graciela01 my sme kúpili Easywalker Jimmey, po skúsenostiach s poľským nepodarkom pri synovi som si povedala že sa oplatí radšej investovať do kvality. Ja som jednoznačne proti nafukovacími kolesám. Chodila som len po meste a každú chvíľu defekt, takže už nikdy viac. Verím, že po dcére ho za nejaké 2-3roky predám a časť investície sa ešte aj vráti.

ninjah
26. jún 2022

Ahoj, mozno pomozem z opacneho konca, sice sa uz predava pomenej ale ja konkretne mam 2 kombinaciu kocik zopa mystic a nie som spokojna ani s jednou castou, bol z druhej ruky no vanicka je dobra akurat pre mensie deti a narodene koncom zimy alebo v lete,v zime som nebola schopna fusak tam natlacit. Sportova cast je nepohodlna, neprakticka prilis dlhou strieskou ktora v smere jazdy zavadzia uplne k madlu a nemozno na to zavesit tasku a v proti smere zase prilis trci do priestoru. A na zaklade mojej skusenosti by som uz nekupila asi nic znacky Zopa, lebo znama sa stazovala este aj na fusak :D tak snad pomozem aspon tym co urcite nekupovat 🙂. Kamaratka ma napriklad momentalne Bugaboo fox 2 a to je nadherny, prakticky aj velmi priestranny a zda sa aj kvalitny kocik. Ale nemam ho velmi poskusany, len z navstev okukany 🙂