Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Joolz Day 3

Popis

Joolz Day 3 je nová generácia modelu Day z druhej polovice roka 2018. High-endový Day 3 sa pýši dvadsiatimi novými či vylepšenými prvkami, zlepšenou ergonómiou a piatimi novými štýlovými farbami. Na hlavných kĺboch konštrukcie nájdeš po novom logo Joolz Day 3. Rukoväť kočíka je vybavená závesnými výčnelkami, takže sa už nemusíš báť, že závesné úchyty na tašku alebo držiak na pitie stratíš. Bezpečnostné pásy sú pre väčší komfort predĺžené, lepšie sa zaisťujú a sú celkovo kvalitnejšie. Brzdu na Day 3 môžeš ovládať aj spodnou časťou chodidla. Prichytenie opierky nôh k rámu sedadla je dokonalejšie a jednoduchšie. Zjednodušená je aj zmena hlbokého dielu na sedadlo. Vylepšené je aj ovládanie kočíka, pričom bola konštrukcia skvalitnená v 7 miestach kvôli redukcii nežiaduceho zvuku. Jej povrchová úprava je tiež odolnejšia voči ošuchom. Zmena nastala aj u balenia - je pevnejšie, takže je aj logistika bezpečnejšia. Pridanou hodnotou tretej generácie je aj fakt, že nielen dizajn, konštrukčné návrhy, ale aj výroba je vedená priamo z Holandska.

Hliníková konštrukcia je o niečo ľahšia a menej robustná, ako u bratského Geo 2, je však tiež plne odpružená. Odľahčené nenafukovacie kolesá sú určené najmä do mesta, na horších povrchoch ich dokážeš zaaretovať jednoduchým stlačením nohou bez potreby sa zohýbať. Pre jazdu v teréne je v ponuke náprava all-terrain s neotočnými prednými kolesami. Odkladací priestor pomerne veľkého nákupného košíka dokážeš ešte rozšíriť veľkou dokúpiteľnou nákupnou sieťou.

Otočné, ergonomicky tvarované sedadlo je umiestnené vysoko, takže je k tebe dieťatko bližšie a môžeš ho v kočíku usadiť aj za stôl. Polohovať ho možno zo sedu až do ľahu celkovým naklonením. Opierka nôh sa dokonca dá pre väčšie deti predĺžiť, čím tiež zväčší ložnú plochu sedáku. Vybavené je “odstávajúcimi” bezpečnostnými pásmi s magnetickým upevnením pre čo najjednoduchšie vkladanie dieťatka. Výhodou je aj zaoblená strieška predĺžená efektným šiltom, spoločná pre športovú i vaničkovú časť. Textílie vaničkovej časti sa totiž upevňujú na ten istý rám, na ktorom je aj športové sedadlo. Na leto ponúka vanička možnosť odklopenia bočnice pre vetranie a výhľad bábätka v letných mesiacoch.

Day 3 je dostupný predovšetkým v kombinácii s vaničkou vybavenou priedušným hypoalergénnym matracom. Pomocou adaptérov môžeš na konštrukciu nakliknúť niektorú zo známych značiek autosedačiek. Pre letné dni je možné si voliteľne dokúpiť aj letné sieťované sedadlo.

Kočík si vyberáš z viacerých prevedení: zemou inšpirovaná Earth kolekcia, francúzsky chic Studio kolekcia s dvojitým šitím a Talianskom šmrncnutá elegantná Quadro kolekcia s prešívaním. Ku kočíku po novom pridáva výrobca doživotnú záruku v prípade registrácie do šiestich mesiacov po kúpe.

Parametre

Značka
Joolz
Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia, viackombi
Hmotnosť (v kg)
12,9
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
109 × 59 × 90
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
92 × 62 × 50
Pôvod značky
Holandsko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 30
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

Prosím vás, neviete, či pasujú adaptéry na vajíčko z Joolz Day 1 na Joolz Day 3? Ďakujem 🙂
Zdravím, áno budú sedieť :-)