Kočík Onyx tandem

lenusa1987
22. apr 2016

Dobry den 🙂 . Ma niekto skusenost z kocikom onyx tandem 🙂 ? Vopred moc dakujem za odpovede 🙂

marcinho11
23. máj 2016

Tento produkt je veľmi kvalitný , odporúčam tento kočík a môžem poradiť aj obchod Market24 a tu je naň aj zľava http://www.kuponyzdarma.sk/market24-sk/ , maju vyše 1000 kočíkov v ponuke.

lenusa1987
autor
24. máj 2016

a neviete ci ma sportova cast korytkove sedenie,alebo sa da do uplneho lahu? Dakujem 🙂

tinulka174
17. apr 2017

Aj mňa by zaujímala vaša skúsenosť s týmto kočiarom pre dvojičky...

lenusa1987
autor
17. apr 2017

Tinulka174 my sme ho nakoniec nekupili,lebo malo info bolo onom a nikde sme ho nemohli vidiet na zivo :( tak sme kupili baby jogger city selest a max spokojnost i ked jasne,ze ma svoje muchy ale neni taky tazky ako ine dvojickove kociky a dame sa snim vsade 🙂 .

lenusa1987
autor
17. apr 2017

poplietla som nazov :D je to baby jogger city select

tinulka174
18. apr 2017

@lenusa1987
Ďakujem,ja rozmýšľam nad onyxom tak uvidíme 🙂

bubinko1506
8. máj 2017

@tinulka174 ahoj, ja mam onyx tandem. Mali maju 7 mesiacov, s kocikom chodim denne a zatial som spokojna. Nie je taky dlhy ako ostatne tandemove kociky, vanicky maju na dlzku 70cm. Moji sa narodili velki, takze do sportaku isli, ked mali 4,5 mesiaca. Sportove casti maju korytkove sedenie. Co vnimam ako minus, su kratke striesky na sportovej casti. Jednoznacne treba dokupit slnecne clony. Na druhej strane kocik ma dlhe nanozniky, takze dovnutra fakt neprsi a nefuka. V aute zaberie vela miesta ako kazdy dvojkocik, preto sme teraz dokupili golfac. Ak by si chcela, mozem ti poslat par foto do spravy

tinulka174
8. máj 2017

@bubinko1506
Ďakujem krásne za odpoveď...
Zvažujem aj ja tento kočiarik...
Ak ťa môžem poprosiť o foto ...
Pekný deň...

zuzankaa88
8. aug 2017

@bubinko1506 dobry den 🙂 zvazujem kocika onyx tandem,,, nahodou ho nepredavate???

bubinko1506
13. aug 2017

@zuzankaa88 dobry den, predavat ho budem o rok, ale to je pre vas uz asi neskoro😒

zuzankaa88
13. aug 2017

@bubinko1506 neskoro 🙂 neva, mozem sa spytst ma kvalitu toho kocika???

bubinko1506
13. aug 2017

@zuzankaa88 je to polsky kocik, takze je dost tazky. Ale myslim, ze pomer ceny a kvality je fajn. Je kompaktnejsi ako ine tandemove kociky, co je super. Na druhej strane vanicky su kratsie, maju len 70cm na dlzku. Nanozniky na vanicky aj sportove casti su dlhe, co je vyhoda, ale striesky su kratke. Dokupovala som slnecne clony. Manevrovanie s nim je fajn, aj nachadzanie na obrubniky, zmestim sa do radu pri pokladni vsade, rovnako do kazdych dveri a do vacsiny vytahov (kocik ma dlzku 130cm). Do auta ho takisto pekne zmestime. Nakupny kosik je dost hlboky, takze bezny nakup v nom odveziem. Ak by som sa mala rozhodnut, ci ho kupit znova, tak vzhladom na petrzalske chodniky by som si ho vzala opat - prejde cez hrboly a rozbite chodniky uplne v pohode.

zuzankaa88
13. aug 2017

@bubinko1506 dakujem, mne sa velmi paci hlavne vo farbe n30..... boli sme uz nieco pozerat a bezne v obchodoch nemaju dvojickovske.... ked maju tak v kvalitnom obchode kde su anglicke, svedske a nemecke znacky a tam mame jeden vyhliadnuty za 1600€ co je dost preto som chcela vediet tu kvalitu.... budem musiet osobne ho niekde pozriet, na svk ste ho kupovali ci v polsku??

zuzkapal
9. jan 2021

@bubinko1506 Ahoj, viem že toto je už staršia téma, ale aktuálne zvazujem kupu kocíka co sa zmestí do vytahu pre chlapcov- malý sa ma narodit v marci a druý bude mat v máji 2 roky. Mozem prosím poslať fotky aj mne? Ďakujem krásne, Zuuzka

janulka2805
14. jan 2021

@zuzkapal Ahoj 🙂 Ja som momentálne v 27+5 tt a mám kúpený práve tento kočík, Onyx Tandem 🙂 Kúpila som ho z druhej ruky síce, ale veľmi zachovalý a síce ešte detičky niesu na svete, ale som spokojná 😉 Nieje taký veľký, dlhý, ani ťažký... Ľahko sa s ním manevruje, myslím, že ho využijeme dostatočne. 😊😊😊😊 My máme tento sivý 🙂