Kočík Peg Perego GT3 - skúsenosti

mizumizu
5. feb 2014

Ahojte, mate niekto skusenosti s kocikom PP GT3? Ci nieje kazovy a podobne...Uvazujem nad kupou, ide mi o to aby bol lahky a skkadny, viem ze ma dost miesta na sedenie pre dieta...a ci sa da nan kupit aj skejtik, a kde? Pretoze mam 1,5r. Dceru a cakame druhe babatko.

tominka207
5. feb 2014

Ahoj. My máme PP GT3 už 5 rokov a môžem vyhlásiť, že lepší kočiar som si nemohla vybrať. Trošku som sa musela naučiť s ním jazdiť, kvôli tomu že to je trojkolka, ale ja som s ním fakt spokojná. Máme 2 detičky, ktoré sme v ňom vozili a za celých 5 rokov sa ani raz nepokazil, akurát sme mali raz defekt. Náhradné diely sa ale dajú dostať na internete, keby náhodou sa niečo stalo. S tou ľahkosťou a skladnosťou to ale je horšie. Tým že je väčší / mám sa tam vojde v pohode 3 ročná dcéra/ je aj trošku väčší a ťažší, ale dá sa ľahko skladať. Ja som dosť nízka ale v pohode som ho nakladala a vykladala z auta niekedy aj 3x do dňa. Jediná nevýhoda u nás bola, že bývame v paneláku a nevošiel sa nám celý do výťahu /museli sme ho trošku nadvihovať aby sa vošiel/ , takže odporúčam premerať. Čo sa týka toho skejtíka, tak my máme tiež staršieho syna a my sme plne využili stúpatko pre staršieho súrodenca, ktoré je priamo vzadu na kočiari. Praktické je to najmä ráno keď sa ponáhľame do skôlky. Keď budeš mať ešte nejaké otázky, kľudne napíš.

aristka
5. feb 2014

mala som tnto kočík ako športový a keby som vedela ,že je taký dobrý kúpila by som aj z vaničkou....síce aj ten som mala dobrý ,ale inej značky ...túžila som po trojkolke a táto splňala moje očakávania ..no ľahký nie je ,kazový nie je ..ja neviem okrem váhy nemám nič proti....

mizumizu
autor
5. feb 2014

Dakujem za reakcie, ja som mala trojkolku, len sa mi s nou naprd soferovalo:-/,, ale ako vsade citam pisu ze je liaty z hlinika, cize je lahsi a lahko sa sklada. Ak spravne hadam sportova cast sa da zlozit aj z konstrukciou... Lebo co vidim niektprych ludi davat kociky do auta, tak viddim ako sportovu cast davaju dole a konstrukciu skladaju zvlast...to je trosku blbeee...ale dakujem,,, tak ja ho asi kupim