• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Peg Perego Pliko 3. Ste s ním spokojné?

10. februára 2009 
Kto z Vás má kočík PP Pliko P3 modular system on track? Dajte vedieť či s ním ste spokojní?
10. feb 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja mam, co chces vediet konkretne ?
10. feb 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som spokojna tak na 80 percent, hlboka vanicka je super, naklikava sa priamo na kociar a takisto vajicko, ale to som velmi nevyuzivala...

teraz pouzivam sportovy kociar a je fajn, jedine co mi vadi, je strieska, ktora " pada", nie je pevna...a nanoznik na sportovy kociar tiez nie je podla mojich predstav...

Podla mna - idelany kociar neexistuje, vo vseobecnosti som s nim spokojna, ale nevyskusala som ine kociare, tak neviem porovnat :wink:
10. feb 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mám oň záujem, chcela by som ho kúpiť, lebo je za dobrú cenu a ja mám názor, že na rok čo sa v ňom dieťa vozí stačí. Len kamoška mi hovorila, že kolieska dosť hrkajú a či sa s ním dobre chodí a hlavne keď je trochu snehu. Dá sa dať športová verzia úplne do ľahu, keď tam dáš také 6-mesačné bábo a či je ten nánožník z hlbokej verzie dosť veľký?
10. feb 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nemáš zopár fotiek?
10. feb 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sportovy pouzivala od 4 mesiacov, da sa dat uplne do lahu...mne kolieska nehrkocu a neviem, ako sa snimi chodi po snehu, lebo my tu mame suchu zimu bez snehu
10. feb 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fotky si mozes najst na nete
10. feb 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozem poslat par fotiek do IP
10. feb 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja viem že sú na nete, ale len od výrobcu. Tvoj malý má už vyše roka, ešte ho používate?
10. feb 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pouzivam sportovy kociar, chces fotky ?
10. feb 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
To myslíš do fotoalbumu?
10. feb 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bola by som rada? Lebo ja sa skôr prikláňam k tomu kočíku, golfáče sú moja slabosť. Len manžel uvažoval aj o kočíku Cam MB X6, len mne sa moc neľúbi. Keď ja nemám žiadne skúsenosti ohľadom kočíkov.
10. feb 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozri si fotky v mojom albume, vecer ich zmazem
10. feb 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viac nemam, teda nneviem kde su, ak by si mala otazky, kludne napis, musim teraz ist...
10. feb 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Díky už som si kukla. Dúfam,že nebudem ľutovať. Mne stačí kočík tak na rok. A tento ma oslovil.
10. feb 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky. my sme ho kúpili teraz v nedelu a vyzerá perfektne. už doň chýba len naša Zojka, ale na ňu si počkáme do mája...
:sweat_smile:
10. feb 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok