Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Kočík Peg Perego Pliko P3 Pramette

mima1311
13. feb 2012

Ahojte , mate niekto tento kociarik ? Je to asi starsi typ , uvitala by som vase poznatky z pouzivania , vasu spokojnost ale aj nespokojnost , rady , vychytavky :O) , skusemosti , kupili sme ho teraz z bazara a maturujem ako ho poskladat , co naco sluzi ...je k nemu aj sedacka s adapterom do auta , a da sa prerobit na hlboku aj sportovu cast , vyuzili ste to vsetko ?

mima1311
autor
14. feb 2012

nikto sa nenajde ? ☹

mima1311
autor
17. feb 2012

☹ Asi mam takyto kociarik len ja 😀 😀 😀 😀 😀

mima1311
autor
14. mar 2012

este sa nikto nenasiel ?

babymarket_sk
14. mar 2012

@mima1311
Čo konkrétne potrebuješ vedieť? Nemáš k nemu manuál?
Tu sú nejaké videá, možno pomôžu:
http://www.youtube.com/results?search_query=peg...

babymarket_sk
14. mar 2012

nedá sa mi to celé skopírovať...
http://www.youtube.com a hoď si do vyhladávača Peg Pérego...

- možno len taký postreh...ako hlboká časť nie je veľmi vhodná pre dieťa bez použitia matraca, ten sa dá zkúpiť aj samostatne od iných firiem napr. teutonia...

mima1311
autor
14. mar 2012

@babymarket_sk ahoj , dik za zareagovanie :O) zaujimalo by ma ako sa spravne uchyti napr. vajicko v aute , mame tu zakladnu , naklikava sa na nu , to je lahke , len ked som tu zakladnu podla obrazka pripevnila v aute , tak vobec neni na pevno ...navod nemame , je z druhej ruky ... 😖
Ja som uz par videi popozerala , len presne ten model tam nieje , neviem z ktoreho roku to je , tam sa mi vidia vsetko novsie modely ...

babymarket_sk
14. mar 2012

@mima1311
Pramette sa vyrábalo tak cca 7 rokov dozadu...ale báza sa uchytáva myslím rovnako, nie je isofixovám, takže určitá vôla tam bude...keď tam vložíš autosedačku, tak ten vrchnejší pás pretiahni poza autosedačku...lepšie by bolo skočiť niekde do predajne, kde majú neisofixové bázy a pozrieť na to, ťažko sa to opisuje...pozriem do návodu nových modelov, či sú tam obr. a skúsim to skopírovať...

mima1311
autor
14. mar 2012

@babymarket_sk jeej ty si strasne zlata , dik , zajtra sa s tym v aute trochu pohram , mne sa zda ze som to upla zle , ma to velku volu ....zatial moc dakujem 🙂
Som temu zalozila vo viere , ze viacere mamicky maju tento kocik , ze si poradime a zrejme vsetky maju nove modely 😀 bude este trvat , kym si nan zvyknem a pridem co je na co 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli