Kočík PetitMars Grand 2 strašne hrká

michaelove22
11. apr 2022

Ahojte zienky, dnes mi prisiel kociar Petit Mars Grand 2 a bola som na prvej skusobnej jazde. Ten kociar straaaasne hrka, konkretne predne kolesa. Teraz neviem ci to aj inym robi alebo prave moj kus je vadny. Zadne kolesa (nafukovacie) su perfektne, odpruzene. Ale tie krpate predne otras..ja som necakala vzhladom na cenu ziadne zazraky ale ani taku hrkalku :( preto mi napadlo ci by som to nevedela vyriesit tak ze by som kupila kompatibilne predne ktore by boli kvalitnejsie (makksie). Mate prosim aj Vy taku skusenost? Dakujem🙂

zuzana2299
11. apr 2022

@michaelove22 Ja ho tiež mam a prvýkrát ked som isla von tak som tiež nevedela co to je za zvuk a potom pozerám, ze presne kolesá. Uvidíš časom ked budes chodiť von tak to prestane. Netreba zbytočne kupovať ine kolesá. Ja mam svoj uz pol roka a nehrkaju lebo sa proste ten povrch tak "vyšuchal" (ale nijako nepoškodil). Ja na ten kočík nedám dopustiť!

michaelove22
autor
11. apr 2022

@zuzana2299 to ste ma potesili, takze skusim brazdit chodniky dalej 🙂

zuzana2299
11. apr 2022

@michaelove22 Ja sa s tym kočiarom trepem hocikade po tráve, v parku po rozbitých chodníkoch. Fakt neni miesto kadiaľ by som s nim neprešla ked si zaumienim bez toho aby som sa bala ci ho nebuchnem alebo sa mu niečo nestane😂 naozaj vydrží dosť

michaelove22
autor
11. apr 2022

@zuzana2299 to rada pocujem 😀 takze Vam nehrkoce? 🙂 ani na zaciatku?

zuzana2299
11. apr 2022

@michaelove22 ten prvý komentár som tiež písala ja

michaelove22
autor
11. apr 2022

@zuzana2299 jaj vlastne ano 😀cas ist spat🙂))

dzejsik
12. apr 2022

@michaelove22 skus nastoknut tesniacu gumicku a tak ich zaklapnut, nemala by potom byt medzi plastami vola na to aby hrkali o seba … a plus premazat vazelinou alebo silik. olejom 🙂

michaelove22
autor
13. apr 2022

@dzejsik mozno blba otazka ale kde zoberem tesniacu gumicku? 😀🙈

zuzana2299
13. apr 2022

@michaelove22 kašli na tesniacu gumicku. Hrká povrch kolies nie ich spoj 🤦🏻‍♀️

dzejsik
13. apr 2022

@michaelove22 Obi alebo hocijaky iny kutilsky obchod