Používame cookies. Viac informácií tu. OK
lubik87
24. mar 2019

@lililukac máš v diskusiách preberali to baby... to tak vraj má byť a ďalšie že im vymenili za nový ...daj pod lupou...zháňam.o ňom info chcela som kupovať ale po Tom čo som prečítala 250€ nedám za taký 😃

lucyjka6
25. mar 2019

@lubik87 ja mam kocik s nafukovacimi kolesami necely rok a uz bol tri krat na reklamaci,zacali ich vyrabat strasne kazove,po necelom mesiaci sa rozpadli loziska,naco som pri reklamacii dostala odpoved ze preto lebo su nafkovacie,strieska mi vybledla po troch tyzdnoch a po druhej reklamacii kde nam vymenili cely novy je ktiva konstrukcia a neda sa skladat,este ze mam aj britax ten zvladne vsetko,uz by som si nikdy viac ten kocik nekupila

lubik87
25. mar 2019

@lucyjka6 och no ešte že som ako lekvár a nekúpila som ho ...boli sme v predeti páčil sa mi predavačka milá už sme ho skoro brali ale nemali nafukovacie kolesá ..chvála Bohu teda a ďakujem za info 🙂

mamickadusicka
28. mar 2019

@lucyjka6 Cela ta znacka Petit@mars je nizkej kvality a Streety su uplne najproblemovejsie.

mamickadusicka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lubik87
28. mar 2019

@mamickadusicka no netlačili mi ho práve bola.len proste milá..nebola oduta ukazovala aj x ďalších tento sa nám.pacil.najviac ale kupovať ho nebudeme

lucyjka6
28. mar 2019

@mamickadusicka neviem o tom ze by boli nizkej kvality,ved po britaxe su najdrahsie a najpredavanejsie,len proste od minorocnej serie 2018 su kazovejsie,majitelka obchodu mi vravela ze dokonca stopli vyrabanie a snazia sa napravit chyby aby sa neopakovali.Ale co sa tyka reklamacie nemaju s tym najmensi problem a hned vam vymenia dokonca cely kocik za novy,co napr. Pri britaxe a Moone vam zamietmu reklamaciu..

mamickadusicka
4. apr 2019

@lucyjka6 Ved sama pises, ake si s nim mala problemy co sa tyka kvality a ze by si ho uz viac nekupila. Najdrahsie nie su ani nahodou co sa tyka sportiakov, praveze su s tych lacnejsich. Nebudem tu pisat viac, ale som priamo od vyrobcu tejto znacky, takze viem svoje..

dagas
4. apr 2019

My sme kúpili coletto joggy sú veľmi podobné ale tento je vraj kvalitnejší a je aj lacnejší.tak uvidíme či budeme spokojný

lucyjka6
5. apr 2019

@mamickadusicka ja som vravela ze mali chybnu seriu preto boli kazove,mam to z prvej ruky,tento rok su uz vady odstranene,a nevravela som ze je najdrahsi ale patri medzi drahsie, neviem ci 260 € je lacny sportovy kocik

monyka28
31. júl 2019

Tak pre mňa teda neni 260 eur tiez ako lacny športiak, a zvažujem kúpu streetu tiez, kludne aj pouzivany, len teraz neviem ktory rok vyroby bol este v pohode

Tu začni písať odpoveď...

Odošli