Kočík Prampol - Solam

jaja102
5. nov 2012

ahojte,prosim Vas,mate niektora mamička skusenost s týmto kočíkom?veľmi sa mi páči,no z fotiek na nete sa toho moc nedozviem,preto by som chcela vediet,ci existuje niekde v SR predajna s touto znackou a ak ho niektora máte,ako ste spokojné....ďakujem 🙂

mimickapn
11. aug 2013

@jaja102 ahoj chcela by som sa ta spytat ci si si kupila tento kocik,lebo my sme tiez pren rozhodnuty tak by som rada vedela ako si spokojna 🙂 diki

jaja102
autor
11. aug 2013

@mimickapn nie,nakoniec nie,vyhral Jane slalom pro,ale nie novy,tie su drahe,ale tu na bazáriku....nikto mi o tom kočíku nevedel nič povedať,a vidieť ho len na nete mi nestačilo.ak si ho však kúpiš,daj vedieť ako si spokojna 🙂.som zvedava 😉

mimickapn
12. aug 2013

@jaja102 Ja som pren pevne rozodnuta lavne pre to ze vanicka je vecsia ako tie ostatne a paci sa mi co sa tyka konstrukcie,budem objednavat z ceskeo aukra tam je najlacnejsi aj s dovozom ma vyjde na 289 eur 🙂

jaja102
autor
12. aug 2013

@mimickapn no aj ja som ho chcela koli vaničke hlavne,no nakoniec tento čo mám,ju má ešte väčšiu,tak som spokojná 🙂 .snáď pri druhom 😉 .ale veľmi budem zvedavá,na info,aký je od teba.a hlavne,gratulujem k bábätku,vidím,že si po IVF,aj my máme drobca z druhého pokusu IVF,tak si viem predstaviť vašu radosť 🙂 .držkajte sa a určite sa mi ozvi,ked ti dorazí,príp.daj viacej foto ako na nete,myslím,že aj iné nerozhodné mamičky budú radi 🙂

mimickapn
13. aug 2013

@jaja102 Dakujem hej ako hovoris velka radost a uz sa drobceka nevieme dockat 🙂 a budete skusat aj dalsie babo cez IVF?Niekde som pocula ze po prvom babetku to ide lahsie tak som zvedava,lebo urcite budeme chciet este jedno🙂 A kde ste boli na IVF?my na Antolskej a myslim ze sme si lepsie vybrat nemoli ako DR.Marsika 🙂Aj manzelovi sa najviac paci tento Solam budeme kupovat cierno modry tak dufam ze bude kvalitny 🙂

jaja102
autor
15. aug 2013

velmi by sme chceli aj my ešte jedno,sme už kus starší (ja 33 a manžel 39) tak uvidime,ja by som chcela skusiť prirodzene vyskusat,či sa nepodarí 🙂.náš malý je z KET,a už nemáme nič zamrazené,žiadne embryjko,tak neviem,či sa pustíme do toho znova,ešte máme len pol roka,tak zatiaľ si ho užívame naplno,ked bude mať rok,začneme vážne uvažovať,ako dalej.my sme boli v Heliose,MT.ten čierno modry sa pacil aj mne,aj ten fialový. 🙂.tak potom ked ti príde,napíš ako vyzerá,ako ste spokojní.držkajte sa.a chlapček bude?inak na tú bolesť-existuje konopná masť-dolorend sa volá a je aj pre tehotné,kojace aj dokonca pre dojčatá vhodná,proti bolestiam klbov,svalov šliach aj chrbtice,mne veľmi pomohla,tiež som mavala bolesti počas tehotenstva,pomasírovala som si s ňou a fajn

ja17ay
5. sep 2013

ja ho mam a som s nim naaaadmieru spokojna a môj partner tiez, teraz sme vymenili vanicku za sportovu cast a drahy mi zakazal vymenit ho za hociaky iny (bugaboo, britax a pod.), vraj podla neho je tento ten najuzasnejsi 🙂

mimickapn
24. sep 2013

@ja17ay AHOJ AZ TERAZ SOM POZERALA ZE SI MI NAPISALA DO DISKUSIE O KOCIKU SOLAM,STALE HLADAM NIEKOHO KTO HO MA A VIE MI NIECO VIAC O NOM POVEDAT,TAK VRAVIS ZE STE SPOKOJNY?TIEZ SI KUPOVALA BEZ TOHO ZE BY SI HO VIDELA?DAKUJEM

ja17ay
24. sep 2013

@mimickapn Ahoj, ano ja som spokojna a môj drahy viac ako ja, zakazuje mi ho vymenit za iny..... Je fajn, tiez som ho kupovala naslepo, lebo sa mi velmi pacil, no naozaj nelutujem, zatial som uplne spokojna 🙂

mimickapn
25. sep 2013

@ja17ay dakujem

gitusa23
30. sep 2013

@mimickapn ahoj, poslala by si prosim linku na ten obchod z ktoreho kupujes kocik? Aj mne ucaroval a hlavne sa asi zmesti do kufra. Uz ho mate?

mimickapn
30. sep 2013

@gitusa23 ahoj este ho nemame lebo zevraj pride do 3 dni tak mame cas a je to www.aukro.cz

gitusa23
1. okt 2013

@mimickapn OK, vdaka 🙂

casarka
16. okt 2013

ahojte aj ja mam zaujem o kočiar Solam....pozerala som na stranku aukro.cz ale tam je len ten limited vzorovany...ja by som chcela SOLAM LEATHER LINEN modro-biely? neviete kde by som ho našla? resp. kde sa dá objednať? a či ho nájdem aj niekde v predajni na SVK? Ďakujem

casarka
16. okt 2013

@ja17ay Vy mate ten kočiar solam leather linen?? kde by som ho prosím Vás mohla objednať príp. pozrieť v predajni? Kde ste ho vykupovali a koľko stál trojkombinácia?