Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Máte skúsenosti s kočíkom easywalker harvey?

bibkak
14. jún 2019

Ahojte mamičky, chcela som sa opýtať na tento kočík či niektorá nemáte, dosť málo informácii som našla na internete, iba čo mi predavačka povedala v obchode. Chcela by som vedieť pár skúsenosti, ak s ním niektorá máte, že ako ste spokojná 🙂 Zvažujeme ešte cybex priam, ale ten sa mi zdá ako hrkalka keď som ho skúšala v obchode a taký dosť tvrdý .... porovnávala som ho s týmto easywalkerom...

lilly46
14. jún 2019

@bibkak ja mám Harvey 2. Rozhodovala som sa medzi ním a Joolz Hub, ale som maximálne spokojná. Čo by si potrebovala vedieť?

bibkak
autor
14. jún 2019

@lilly46 ja sa rozhodujem medzi ním a cybexom 🙂 a akú máš farbu ? ja rozmýšlam nad tou ružovou pre dievčatko 🙂 hovoríš že si spokojná ? nejaké nedostatky na ňom nevidíš? ja som dosť náročná .. a ten cybex sa mi zdá taký podobný dokonca sa mi zdá že hrkoce ze nie je taký pevný 🙂 len neviem ako je to s autosedačkou ku kočíku, keďže by sme chceli nejakú kvalitnejšiu 🙂

lilly46
14. jún 2019

@bibkak no, dlho som rozmýšľala nad mínusmi, ale ako najväčšiu nevýhodu vidím asi cenu. Je to ale jediný kočík aký som kedy mala, aj keď v predajniach sme skúšali veľa. Možno by viacej vedeli povedať mamičky, ktoré majú skúsenosti aj s inými. Inak, perfektne sa s ním jazdí, je veľmi ľahko ovládateľný, ľahučký, skladný, rýchlo a jednoducho sa skladá. Jednou rukou odistíš vaničku, druhou už chytáš vaničku, čo je super. Na väčšine kočíkov potrebuješ dve ruky na odistenie a potom najlepšie ešte tretiu na zdvihnutie vaničky. Páči sa mi aj veľký priestor na nákup a väčšie penové kolieska. Čičíkať by sa mohol dať aj ľahšie, ale z tých, čo sme pozerali, som ani pružnejší nenašla. Tiež som si zakladala na kvalitnej autosedačke, takže mi tie nadstavce neprekážajú. Mimochodom nadstavce sú aj výškové - bez nich je vanička nižšie. Ale neprekážajú mi, keďže ich nedávam dole, tak sú ako súčasť konštrukcie. Autosedačku sa určite oplatí kúpiť kvalitnú. My máme MAXI-COSI. Mám tyrkysový kočík. Páčil sa mi sivý, ale nemali vtedy na sklade. Ružový som videla. Pre dievčatko určite super, je veľmi pekný 🙂. Podľa mňa nebudeš ľutovať jeho kúpu.

bibkak
autor
14. jún 2019

@lilly46 aj sa ľahko čistí ? Ako ho dlho už máš ? Máš letné či zimné dieťatko ? Kamoska ho tiež zvažuje ale tá má termín v júli tak sa boji vaničky jav novembri tak mne je to jedno v podstate aká je tM vanička ... no autosrdacku msme vybratú od cybexu tak snáď budeme spokojní ale ďakujem veľmi pekne za radu 😊

lilly46
14. jún 2019

@bibkak mám ho len 2 mesiace, takže ohľadom čistenia ešte neviem poradiť. V predajni sme si porovnávali vnútornú vložku s väčšími kočíkmi a bola rovnaká. Treba toto porovnávať, lebo niektoré sa len zdajú byť väčšie, ale sú len mohutné a ťažké. Vaničku na celú zimu využijú podľa mňa len jesenné a zimné bábätká a aj to len prvý rok. My ostatné sa asi športiaku nevyhneme tak či tak. Na druhej strane to závisí aj od toho ako bude bábätko rásť... Želám veľa šťastia pri výbere 😊

bibkak
autor
15. jún 2019

@lilly46 chcela som sa tá esze opýtať na kolesa či sú kvalitne a vhodne aj do zimy ale teraz rozmýšľam že ty si to asi nestihla vyskúšať 😊

lilly46
15. jún 2019

@bibkak kvalitne su. Nestihla som este skusit, ale su podla mna dostatocne velke a do snehu sa daju predne aj zaaretovat.

tiumen
15. jún 2019

@bibkak a aký Cybex zvažuješ ? Na priam sa dajú dokúpiť napr lyže..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli