Kočík pre bábätko, ktoré sa narodí v januári

livka222
2. okt 2015

Ahojte baby... v januari sa ma narodit nasa malicka a tak som zacala rozmyslat o kociku... ale tych typov je velmi vela... preto by som uvitala ak ma niektora z vas konkretne pozitivne skusenosti s nejakym konkretnym typom kocika za prijatelnu cenu, nech sem supne svoje postrehy a pripadny link na kocik, ktory odporuca...
Kedze sa ma mala narodit v januari asi by bolo vhodne mat vacsi kocik, aby sa tam zmestil aj fusak a deka na zakrytie... vacsina stranok ma len obrazky a co to obsahuje... mozno by bolo vhodne mat aj kombinovany kocik, aby na leto ked uz bude sediet bola v sportovom 🙂 takze ak mate niektora prakticke rady a konkretne typy na kociky tak vam budem velmi vdacna a podelte sa o ne so mnou a dalsimi 🙂 DAKUJEM 🙂

siska53
2. okt 2015

@livka222 jaaj no..kazda ti bude radit ten svoj.🙂))
Ja milujem klasiku. Preto som bola maxiultra spokojna s inglesinou magnum. Teraz ju uz predavam dalsie neplanujeme.
Pre mna mala len vyhody. A odpadlo mi uskladnenie jednej casti kocika,lebo je to hlboky i sportiak v jednom.
Pre mna bola dolezita velka vanicka, velke a hlavne neotacave kolesa,lahke tlacenie,velky kosik perovanie,ovladatelna rucka (kvoli vytahu). Chcela som chodit s kocikom von aj v zime aby zvladol aj horsi teren. Vanicka sa dala otocit do i proti smeru jazdy.
To,ze sportiak sa spravil tak ze som dala dolz vrchny kryt,bol skvely bonus navyse.

Ale...ty mozes mat uplnz ine kriteria na kocik.

stanka284
2. okt 2015

@livka222 Ahoj, pre mňa je top TAKO CAPTIVA MOHICAN 3-kombinácia, prežili sme spolu zimu v dedine na Liptove, kde ani riadna cesta nevedie a na 1tku, cesty často neodhrnuté. Kočík má geniálnu ochranu proti vetru, fusák som kúpila tiež tako cca 35€ je aj do hlbokej aj do špotovej aj do vajíčka a dokonca aj do sánok, veľmi teplúčký, prispôsobivý. Veľa sme s drobcom cestovali a naozaj bol 100% chránený. Dúfam, že aj koč aj fusák poslúžia aj túto zimu 🙂 A prijateľná je aj cena. Kolesá sa dajú prepnúť na otáčavé a neotáčavé. V prípade otázok, kľudne píš 🙂 Všetko (vanička, športová aj vajce) sa dajú otočiť v smere aj protismere jazdy.

http://www.4mama.sk/tako/tako-captiva-mohican/

http://www.4mama.sk/fusaky-a-zavinovacky/zimny-...

ninda25
2. okt 2015

@stanka284 I ja som ho mala,suuuuper kociar hlavne na zimu.Ked sa nam narodila dcerka pred 2rokmi,tak zima bola velka,nikto nemal tak chranene dieta ako som mala ja...Maximalna spokojnost cize Tako captiva mohican u mna TOP

stanka284
2. okt 2015

@ninda25 presne tak, kamarátka mala nejaký super moderný asi CAM kočík ale dieťa malo celú striešku otvorenú, tu sa pekne stiahne tá clonka a dieťatko ani nevie, že vonka fúka a je kosa :D

elis1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
taya4
3. okt 2015

My mame Tako Warrior Sailor (podla foto podobny tomu mohicanu), kupeny tu na koniku. Syn je tiez januarovy a s kociarom sme velmi spokojni. V zime sa tam krasne zmestil s fusakom, vanicka je dost velka a hlboka, este som ani nevymenila za sportovu cast. Stale ho v nej vozim. Svokra ho tiez pochvalovala, lebo svagrina mala v juni dievcatko a kupili nejaky Jane kociar a s tym ze sa jej horsie kocikuje. 😀

chovancova27
3. okt 2015

Ja som pre februárové dieťatko kúpila Brio Go a je špica špica špica🙂)

andreanova
3. okt 2015

@livka222 ahoj, my sma sa narodili zaciatkom januara. tiez, som kupovala kocik aby bol vhodny, a tiez sportovy, odporucam JANE slalom pro, ma velku pevnu vanicku, ktora sa da pouzit ako autosedacka a na konstrukciu sa jednoducho nacvakne,dieta je v nej este upevnene popruhom, ak chces, neskor sa kocik prerobi na sportiak, velmi lahko sa ovlada, ma brzdu aj na rucke, daju sa vybrat kolesa, kolesasa daju otacat ale aj zablokovat proti otacaniu a su velke, ja som v zime s nim chodila aj na prechadzky doslova, po horach...aj teraz. k tomu je aj autosedacka ak chces, fusaky, taska, plastenka, dazdnik na tienenie, no, asi vsetko....ja mam trojkolku a som spokojna....

tiumen
3. okt 2015

Veru, Brio je naj 😉 a od roku 2013 sa na nich dajú meniť predné za veľké terénne kolesá 🙂 syn je decembrový a zatiaľ nebol problém ani raz 🙂 ja osobne by som do kočíka radšej investovala ako kúpiť nejakú blbú ťažkú poľskú haraburdu ako o pár mesiacov hľadať niečo schopnejšie 😀 a keď máš malý rozpočet tak radšej kúpiť poriadny z bazára ako lacné nové poľské hebedo 😅