Kočík pre dvojičky Hauck Duett 2011 a Britax 😎ual

maklu
5. okt 2011

Zdravím, nevie niekto poradiť s kočíkom pre dvojčatá - Súrodenecký kočík Duett - black 2011 (Hauck) a kočík Súrodenecký
kočík B-Dual 2011 (Britax). Má niekto jeden z týchto kočíkov, alebo videli ste niekto u niekoho, uvítam akékoľvek recenzie a postrehy.
Dakujem

ejuska79
25. nov 2011

@maklu ahoj, aj ja zhanam-obzeram (zatial len na nete) surodenecke kociky..nevidela si ten britax b-dual nazivo? sa mi celkom pozdava...este aj phil and teds, len je dost drahy...

maklu
autor
25. nov 2011

Zdravím,
žiaľ nevidela som naživo ani jeden, Phil and teds som videla len trojkolku a ja chcem 4kolku - verve, ten by mohli mat v predajnach predeti. Britax možno bude v decembri v predajni prenasedeti v Močenku, tak ak ho tam budú mať pôjdem ho pozrieť, podľa netu ten je ale dosť široký a neviem či sa vojde do výťahu.

katren
25. nov 2011

Kocky, tak urcite si chodte pozriet do Mocenku predajnu www.prenasedeti.sk 😉 tam maju vystavene kociky...

julcek
25. nov 2011

@ejuska79 ja mam ten isty problem ako ty a pozeram ze aj deticky mame rovnako vekove, tiez len pozeram surodenecke na nete, v KE som zatial nenasla predajnu kde by som mohla ist pozriet surodenecke kociky, mne sa tiez pozdava ten Britax, videla som nazivo iCandy velmi pekny ale drahy na nete, a Phil and Teds je tiez v hre, este stale riesim ci vobec kupovat kocik ci nepockat co prax ukaze

ejuska79
25. nov 2011

@julcek @maklu no ja som na tom podobne...mala moc kocik neoblubuje, radsej peso..... ale neviem, predsa bude este mala a na dlhsie vzdialenosti, alebo do obchodu to bez kocika bude nerealne.....mne sa ten iCandy zda hrozne malicky a tie sedacky moc na sebe, ale nevidela som nazivo, takze to hodnotim len podla fotiek na nete, skutocnost moze byt ina... a v januari ma prist na trh novy kocik phil and teds promenade, velmi sa mi paci, ale len na nete som ho videla, takze pockame ako bude vyzerat, este aj ten baby jogger vyzera fajn, ale je tazky, a ja to musim na 1 poschodie tahat, tak hladam lahsi variant..tu je predajna v mocenku, je to pri nitre, mame to tak hodinu cesty z piestan, akurat sme sa zajtra chystali pozriet, ale nemozeme, tak asi az o tyzden...ako som pozerala maju tam mat den otvorenych dveri 3.-4. decembra @katren a vy mate aky kocik, pozeram ze tiez mate deti po sebe...

katren
25. nov 2011

@ejuska79 no my sme boli v Mocenku tiez na den otvorenych dveri a vybrali sme BabyJogger City Select a vobec nelutujem....ja som bola povodne rozhodnuta pre iCandy peach, ale tam musite nakliknut sedacky podla farby na adapteroch...teda treba na obidve sedadla adaptery, nic sa nenaklikava priamo na konstrukciu a proste komplikovane a male....Pri Haucku Duette ma vsetci odhovarali, ze to dieta co sedi dolu bude vidiet pred sebou iba sedadlo surodenca, ked bude chciet vidiet dopredu, bude sa naklanat....a mali pravdu...prve co mala spravila ked tam sedela sa zacala naklanat do bokov aby videla dopredu.... 😒
vsetko vam tam ukazu a mozte si vsetko vyskusat, takze jednoznacne odporucam navstevu obchodiku 😉

julcek
25. nov 2011

@ejuska79 ja som videla iCandy u nas v obchodnom centre ale neskusala som ho posadit maleho a tak, som zvedava co si vyberies pri osobnej obhliadke, je super ze mas taku moznost

julcek
25. nov 2011

@katren pozerala som k nemu video na youtube tak fakt je pekny a ako sa ti s nim jazdi ??? je dobre odpruzeny ?? vojde aj do vytahu ??

monika15
25. nov 2011

Britax jednoznacne Britax ja ho mam a zboznujem ho...
ako bonus sme dostali 2 sedadlo pre dalsie dieta,
zatial ho nemame ale urcite kazdopadne je super kocik
@maklu

katren
25. nov 2011

@julcek https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/kocik-baby-jogger-city-select-mate-s-nim-skusenosti/
mne sa jazdi super, ja by som nemenila....odpruzeny je podla mna dobre, lebo predtym som nemala na kociku ziadne 😅 a kocky v diskusii pisu, ze sa zmesti do vytahu 110cm, takze...

julcek
25. nov 2011

@katren tak vsetko je super, len by som chcela jazdeny, novy som mala teraz Cam Pulsar ten nebol velmi odpruzeny, a uz nechcem davat tolko penazi do kocika tak by som brala jazdeny

diid
26. nov 2011

B-Dual 2011 (Britax som skusala v obchode, spodna sedacka sa len nasuva, dieta lezi skoro na zemi, 20 cm, si neviem predstavit ako vsetkok prach a v zime mokry sneh rovno prskne na dieta dole ked auto prejde popri chodinku. vyhlad dieta tiez nama ziaden, a sedacka sa neda polohovat. Hauck a Phils and Ted podobny. Neviem si predstavit ako sa do zadu nalozi 2r. dieta.

City Select, pekny ale detom sa nohy vobec nezmestia a tiez nedaju sa dat 2 deti do lahu naraz, ked su proti sebe a daju sa do lahu sedacky sa dotykaju a vobec neni miesto na nohy. Tiez sa mi nepaci ze sedacky sa naklanaju cele v sede a nie vodorovne len opierky. Predrazeny kociar, neprakticky ale moderny.

Ja som s tymto nad mieru spokojna http://www.malvik.sk/Kociky/kociky-pre-dvojicky... Zadne sedadlo je vhodne pre novorodenca , vystrie sa do vodorovna do 1r. sa babo uplne vmesti vodorovne. Predne sedadlo ide naklonit 45 stupnov a pritom zadne dieta ma miesto na nohy, moje dvojicky maju 2.5r. a problem s miestom nemaju. Zadne sedadlo je vyvisene, cize vyhlad je dobry. Je uzky ako kociar pre jedno dieta , zlozi sa tiez do velkosti standrtneho kociara, a neni dlhy, do vytahu urcite vojde, ja ho beriem aj na postu, k dr., banky, vsade vojde ako kociar pre jedno dieta. Kolesa idu dobre aj po trave. ABC design kociar je podobny.

Drahy kociar neznamena ze je najlepsi..

Kociar vedla seba odporucam tento http://www.malvik.sk/Kociky/kociky-pre-dvojicky... velmi lahky. dobre sa ovlada.

84matulik
26. nov 2011

@diid ahojky, čítam tvoj príspevok...Ty máš tiež asi dvojičky, alebo nejaký malý vekový rozdiel???? Ja čakám dvojičky a silne uvažujem o ABC design zoom.....hovoríš že je OK??? My máme malý výťah, takže tam sa nám asi žiaden dvojičkový nezmestí, tak to ani riešiť nebudem.....ale si myslím, že tie vedla seba sa môže stať, že niekde neprejde cez dvere, alebo tak, že???? ďakujem krásne.... 😀

maklu
autor
26. nov 2011

@84matulik
Ahoj jamám dvojicky 5 mesačné, mám baby jogger city select, je to skvelý kočík, na obrubník vyjdem bez toho, aby som si musela nohou pomáhať, teraz mám 1 vaničku a 1 športovú sedačku, lebo chlapček je väčší a nechce ležať a už sa do vaničky ani nezmestí /je pravda že sú vaničky dosť malé, ale na 5-6 mesiacov postačia, keĎ je leto aj na viac/. Do výťahu - máme najmenší výťah na svete podľa mňa sa vojdem tak, že druhú vaničku zasuniem pod vrchnú a vojdem sa v pohode. S kočíkmi pre dvojčatá je veľký problém, predajňa v močenku je celkomslušne zásobená, pani sa vyzná a vie poradiť. S kolesami prejdem po akomkoľvek teréne, vojdem všade... Je pravda že viac sa mi asi páči icandy, ale ten nebol keĎ sa naši narodili, ten je viac odpružený.

diid
26. nov 2011

@maklu city select je dobry v ovladani, ale neni pohodlny pre deti. Uvidis ked budu mat vyse 1r. a budu chciet spat obaja, ked su od zeba, chrbat sa nada nahnut, ked su oproti sebe sedacky sa dotyckaju nemaju kam dat nohy, Kazdy si musi rozhodnut co je dolezitejsie. Ja mam 5 dvojickovske kociare a kazdy kociar ma vyhody a nevyhody.

diid
26. nov 2011

@84matulik ABC zoom je tiez dobry, lepsie ma sedacky ako ten Graco, ale je aj o trocha dlhsi. Z tych vedla seba by som kupila tento http://www.malvik.sk/Kociky/kociky-pre-dvojicky... je lahucky, lahko sa ovlada, jednoducho sklada, koliska ma trocha v strede, ked prechadzas cez dvere kolieska nevystrkuju, alebo nemusis najprv kolieska nastavit aby vosli, a zase neni taky siroky ako mega kociare vedla seba. nevyhoda je ta, ze vojde len jedna autosedacka, ale po leziacky je vhodny od narodenia. Moje deti maju 2.5r. ale doteraz ludujem ze som nekupila ten kociar ale dalsie 3 ine vedla seba a nie som s nimi spokojna.

84matulik
26. nov 2011

@maklu super, ďakujem...ja mám termín až koncom júna, takže si myslím že koncom mája, alebo začiatkom júna budem rodiť, pochybujem že do konca termínu donosím deťusky....ale možno hej...čiže to bude super....Ja si asi kúpim abc design zoom.....ďakujem za radu....

84matulik
26. nov 2011

@diid super, len ja chcem kočík taký aby od malička som vedela dať obidve vajička, obidve vaničky a aj športové časti....u niektorých kočíkov to možné nie je...sú skôr súrodenecké....a to je pre mňa v tomto momente nevýhodou.....takže asi zostanem pri tom abc....

maklu
autor
26. nov 2011

@84matulik
Držím palce, ja som donosila do 38 týždňa, v nemocnici sme boli 6 dní, všetko bolo ok, robila som do 34 táždňa. prajem nech to aj tebe vyjde aspoň takto 😉 Keď bude všetko OK kočiar ľahko kúpiš...

julcek
27. nov 2011

@monika15 ake je pruzenie Britaxu ??? pisu na stranke ze integrovane, ako sa s nim vychadza na obrubniky a po nerovnom terene ???

julcek
27. nov 2011

@diid podla mna kazdy musi pozerat na to co od toho kociara ocakava, ty mas dvojicky, ja ho potrebujem ako surodenecky kociar, cize hore sa bude vozit babatko a druha sedacka bude len zalozna ked maly uz nebude vladat alebo bude unaveny. Takze ten komfort dole aj tomu zodpoveda. Urcite by som nechcela Britax alebo Baby Jogger pre dvojcata na tento ucel by som kupila original dvojickovy kocik

monika15
27. nov 2011

@julcek
ja chodim hore dole snim a nikdy neni problem......
chodieme aj do parku alebo po strku....
super ...

ja ked som pozerala taky vacsi seriozny kocik tak sa mi pacil baby jogger ale mi povedali ze nech ani nekukam ... ze o rok ho budem musiet menit ze neni su kvalitne...... a vsade mi to hovorili a vzdy bola velka akcia na ne....

julcek
27. nov 2011

@monika15 cize je citit to odpruzenie nie je tvrdy ??

diid
27. nov 2011

@julcek Myslis tie mega kociare vedla seba kde sa daju menit vanicky, autosedacky atd? ano komfortne, ale zaberu cely chodnik a ist niekam na nakupy, do vytahu alebo k dr. je nemozne. Pozri tento, novy a asi najlepsi kociar pre surodencov rozneho veku a videla som ho aj v obchode a vyskusala ho. je tam aj video.
http://www.buybuybaby.com/product.asp?SKU=13455...

monika15
27. nov 2011

@julcek
je odpruzeny..... 🙂 ma velmi dobre.....na kazkom kolese ma pruzinu

julcek
27. nov 2011

@diid ved vravim ze si treba povedat ci chces velky a komfortny ale zasa za tu cenu ze nevojdes vsade alebo budes pozerat na to aby bol skladny ale bude to na ukor komfotu pre deticky. Ten co si mi poslala je sice pekny ale mi mame taky mini vytah ze neexistuje aby mi tam vosiel, pivnice nemame a do kocikarne som sa ani teraz neodvazila dat kocik. U mna nateraz vyhrava Britax, tak uvidime co kupim

julcek
27. nov 2011

@monika15 jej tak to si ma fakt potesila, lebo uz som sa rozhodla pre Britax, ale jazdeny, tak dufam ze sa podari

monika15
27. nov 2011

@julcek
ja fakt super super super....

pridavam ti fotku ale ja ho mam ako single, druhu cas sedacky nemam pripnute zatial netreba ;)

julcek
28. nov 2011

@monika15 no tak je faaakt krasny 🙂 aj ta farebna kombinacia, na obrazkoch tak dobre nevyzeral

monika15
28. nov 2011

@julcek
Diki 🙂 no ja som sa tiez bala od tej farby ale bola ta cervena zelena a cierna a nepacili sa mi.....
najviac tato farba ma zaujala..... 🙂