Cam Pulsar je kočík futuristického vzhľadu. Od ostatných modelov značky sa líši aj špecifickým tvarom striešky športovej časti a centrálnou brzdou umiestnenou na rúčke. Na opačnej strane rúčky je umiestnený mechanizmus aretácie kolies, takže sa ku nim nemusíš zohýbať. Kolesá sú odpružené len mierne, preto sú vhodnejšie skôr do mesta. Kočík dokáže po zložení samostatne stáť pomocou výsuvnej tyčky, o ktorú sa oprie.

Športovú časť môžeš otočiť a napolohovať až do ľahu. Pri sklápaní chrbtovej opierky sa automaticky zdvíha aj opierka nôh. Pultík na nožičky sa dá nastaviť otáčaním, čím opierku nôh môžeš predĺžiť. Pulsar je v ponuke v kombinácii s priestrannou hlbokou vaničkou, ktorá sa pomocou dokúpiteľného autokitu dá prerobiť na autovaničku. Súčasťou kočíka je aj autosedačka nakliknuteľná priamo na podvozok.

Staršie modely spoznáš podľa umelých, efektne vyplnených kolies. Tie v roku 2014 nahradili nové so vzdušnejším výpletom, vzadu nafukovacie. Pulsar vyšiel aj v kolekcii Siderale v striebornej či lesklej ružovej farbe poťahov s koženkovým efektom na bielo-sivej konštrukcii s teleskopicky polohovateľnou rúčkou.
Viac informácií na oficiálnej stránke Cam Pulsar

Parametre

Typ
trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
13,7
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
104 × 58,5 × 94
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
87 × 58,5 × 27
Pôvod značky
Taliansko
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

K tomuto kočíku zatiaľ nepribudli žiadne otázky.