Kočík pre dvojičky Twinny 2012

papuka
13. dec 2011

Ahojte žienky,
máte daktorá skúsenosti s kočikom pre dvojičky zn. Twinny 2012? Mne sa páči, ale neviem či má nejaké negatíva.

maartinkaa
14. dec 2011

@papuka http://www.svetkocikov.sk/kociky-babyactive/105...
no mne pride, cely taky zvlastny, akoby tam bola ta jedna cast navyse,,,,,,asi prvy kocik, ktory ma vobec neoslovil 😉

papuka
autor
16. dec 2011

Ahoj
@maartinkaa dakujem Ti za názor, ja hladám kočík pre dvojičky, ale ked mne sa nepačia také široké, ktore sa nezmestia cez 2 pokladne cez dvere .... za každý názor som vďačná, pred 11 rokmi som mala iba syna , s tým problém nebol 🙂

irriss
16. dec 2011

@papuka
Ja jsem mela nekolik kocarku(5) pro dvojcatka - trojkolku ..spojene kocarky i "vlacek"..
Nejlepsi z nich byl Graco - Stadium duo.. 😉

maartinkaa
16. dec 2011

@papuka teraz su take krasne a myslim, ze aj dobre kociky pre dvojicky,,,,,,treba si len vybrat 😉 ja som zo zaciatku mala dva mono kociky a potom PHIL&TEDS surodenecky, a teraz mam golface maclaren, je tu aj tema o dvojickovych kocikoch:
https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/ako-riesit-kocik-pre-dvojicky/

papuka
autor
16. dec 2011

@irriss Ďakujem

papuka
autor
16. dec 2011

@maartinkaa ďakujem

lucia.kl
16. dec 2011

myslím, že každá baba čo má dvojičky ti bude hovoriť len samé dobré veci na kočík ktorý má, ono je to naozaj o názore človeka čo kočík chce, mne osobne sa tieto kočíky za sebou nepáčia, jediný taký čo som bola ochotná akceptovať bol ABC. ja mám kočík vedľa seba a v podstate prejdem skoro všade, má len 78cm na šírku, takže všetky 80 sú v pohode... ja mám pocit, že v tom kočíku za sebou je to jedno dieťa stále znevýhodnené...

papuka
autor
16. dec 2011

@lucia.kl Aj tebe ďakujem, zbieram info, hlavne negatíva.

lucia.kl
16. dec 2011

@papuka inak tento kočík čo si dala vidím 1x tak neviem či ho niektorá mala, skús sa spýtať aj v téme čakáme dvojičky alebo dvojičkovo - baby určite napíšu...

diid
16. dec 2011

@irriss aj ja ho mam a dalsie 3 dvojkociare ale Graco je naj za polovicnu cenu ostatych kociarov. Deti maju 2.5r. stale ho pouzivame. V nom zase len 1 dieta moze lezat vodorovne,ale do 1r. som ich mala len v autosedacke a potom uz vela nespali v kociari.

ten twinny hmmm vyzra zvlastne z vanickami, a so sedackami ten v predu akoby visel, a bala by som sa dat tam napr 2r. dieta sa zda, ze by to pretazilo a spadol ked dieta v zadu nesedi. Ked smeruju oba k rucke tak vyzera ok, treba vyskusat osobne, mozno je to len ocny klam a neprevazi sa.

diid
16. dec 2011

@lucia.kl ani nie, hlavne ked maju rok a viac. V graco je jedno ci sedia v zadu alebo predu. S tych vedla seba sa mi paci Citi mini select, a mala som deti v kociari vedla seba par krat v obchode a naozaj je horsie nakupovat musim ich nechat vo vacsich ulickach a odskocit medzi vesiaky, tiez u dr. musim nechat kociar na chodbe, ten dlhy sa vojde pozdlz steny a je super, ked boli maly som ich rovno nalozila do vajicka a vsetko som mala v kociari po ruke.

lucia.kl
16. dec 2011

@diid veď som písala, že je to o každej mamičke 🙂 ja som zas kočíkovala kamoškin kočík - baby jogger za sebou a teda veľmi rada som jej ho vrátila nazad, mala som problém lebo mi prišiel strašne dlhý a som sa bála, ale asi je to o zvyku... ja mám s kočíkom problém akurát tak v poluse cez pokladne a v dráčikovi - ale tam by nebola šanca ani s kočíkom za sebou - strašne tam majú nahusto uličky...

jankulina
22. dec 2011

Milé mamičky budúcich dvojičiek. Ja som tiež stála pred otázkou, aký bude najlepší kočík pre dvojičky. Najprv som si vybrala kočík podľa ceny (čo najnižšia) a vzhľadu. Kúpila som si ťažkú veľkú haraburdu z druhej ruky a po 5 mesiacoch mi došla trpezlivosť. Začala som hľadať čo najlepší kočík a preferovala som: kvalitný, ľahký, spratný, pohodlný a až do troch rokov za rozumnú cenu. Objavila som bumbleride a ten som si aj kúpila. Môžem Vám povedať, že som s ním bola za 2 a pol roka len a len spokojná, pretože splnil všetky moje očakávania. Bol pekný, ľahký, kvalitný a zmestili sme ho aj do nášho prvého auta - fiat punto. Má šírku 78 cm, takže cez 80 dvere som bez problémov vošla. Deti sa v ňon cítili dobre a až tak, že v ňom spali ešte toto leto na dovolenke a to mali tri roky. To je ďalšia výhoda tohto kočíka, lebo aj trojročné deti sa v ňom bez problémov vyspia. Keby som mohla kúpim si ho už od narodenia a iný kočík vám netreba. Ľahko sa ovláda, v porovnaní s niektorými kočíkmi pre jedno dieťa. Práve môj kočík hnedej farby predávam, tak ak by ste oň mali záujem budem rada ak mi napíšete. Teraz čakám dievčatko a kupujem si zase bumbleride ale len pre jedno dieťatko. Fakt je skvelý a preto tejto značke ostávam verná🙂
P.S. Dvojičky sú paráda, želám Vám len veľa zdravia, šťastia a pohody. Treba si nielen tehotenstvo ale potom celú MD riadne vychutnať, lebo rastú ako z vody🙂)
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/e37h/pre...
Pekné vianoce Jana🙂

mbavlsikova
25. dec 2011

Ahojte kočky, moje baby uz maju dva mesiace, a mame taky problem. Cez den su uplne v pohode, hrame sa trosku aj pospinkame, okolo 6 -7 sa okupeme napapame a ze ideme spat. Ale moje kocky sa neviem preco, jednoducho zacnu plakat, placu do dalsieho papanie a pokracuju niekedy aj po tom a konecne zaspia cca medzi 23.00 az polnocou. Bruska nas nebolia, ani reflux ze by ich zaha palila, jednoducho revu ako keby sme ich z koze drali. Aj pestujeme, aj mojkame, spievame uspavanky, sepkame, a nic jednoducho placu jak dive. Neviem mozu sa bat tmy? Nechavame svietit jemnu lampu celu noc takze nikdy nemaju uplnu tmu. V podstate zacinaju byt nekludne ked sa zacina stmievat, tak preto ma napadlo ci sa neboja tmy.
Za rady a odpovede Vam budem moc vdacna 🙂

papuka
autor
26. dec 2011

Ahojte dievčence, veľmipekne Vámďakujem za Vaše komentáre. Hľadala som kočík pre dvojičky, no po poslednej návšteve svojho lekára mi bolo oznámené, že jedno dieťatko vytlačilo to druhé lebo bolo veľmi malinké a neprežilo ☹ , tak dvojičky nebudú, ale to jedno čo ostalo kopká ručičkami nožičkami, zdá sa, že je zdravučké, teda v to dúfam a verím.

lucia.kl
26. dec 2011

@papuka tak to mi je lúto, ale hlavne aby toto jedno bolo zdravé a pekne rástlo...

mbavlsikova
26. dec 2011

@lucia.kl juj ja som sa pomýlila, ved tam som to chcela pisať 😀

papuka
autor
26. dec 2011

@lucia.kl v to velmi dúfam ....

monnicca
28. nov 2013

@maartinkaa no to je nazor, ze jedna cast naviac...ved toje kocik pre dvojicky samozrejme ze je tam nieco naviac 🙂,

zitajones
30. mar 2014

My mame tento kocik,neviem ci je 2012 alebo 2013 ale kupila som ho pre surodencov s 21 mesac.odstupom a skutocne si ho neviem vynachvalit...je krasny spratny prakticky,najskor som bola trosku sklamana z velkosti vanicky ale bola nam akurat bo hned ako vedela mladsia sediet vymenili sme za spirtovu verziu no a cenovo sa tiez nevyrovna ostatnym dvojickovskym/surodeneckym kocikom,za cca 650 sme kupili perfis kocik kt.obsahoval 2 vanicky 2 sportove casti a 1 autosedacku s adaptermi...tak si porovnajte...dokonca v zelenej farbe ho mali za 460...