Kočík pre nižších rodičov

mama2022
31. jan 2022

Ahojte. V auguste mam termín pôrodu a chcem sa opýtať aký kočík odporúčate? Píšem sem lebo vôbec neviem ktorý. Obaja sme nižší. Potrebujem kočík trojkombinaciu ktorý nebude veľmi ťažký, bude sa ľahko manipulovať, skladný do menšieho kufra v aute, vhodný do mesta a aj do terénu a cenovo nie veľmi drahý. Ďakujeeem 😊

gladys_07
31. jan 2022

Pozri kociky moon, nuovo alebo scala. A vajicko Cybex Aton M, jedno z najvacsich na trhu, vydrzi teda dlho. Vajicka z trojkombinacie su malokedy kvalitne, bezpecnost je prvorada

jenn82
1. feb 2022

Zopa move je nižší a je s ním skvelá manipulácia, je to dvojka, dokúpiť ešte vajicko

dibenovie
4. feb 2022

@mama2022 Ja som nízka a vybrala som si moon resea S 🙂 je super, ľahký, ľahko ovládateľný. My sme sa doňho zamilovali 🙂

adriannasvk
4. feb 2022

Sikovny,lahky,spratny,ovladatelny jednou rukou,urcite bgb bud cam3 alebo fox,to su kvalitne mega kociky, my sme 3 deti vykocikovali a este ako novy predali😁 su drahsie ale z druhej ruky kupis tiez

dzejsik
4. feb 2022

@mama2022 Mne sa celkom pozdáva novinka Hauck Vision X - poskladala by som si dvojkombi (okolo 400€) a dokúpila cez bazár kvalitné vajíčko po 1 dieťatku (lebo to sa za 8mesiacov nepokazí)