Kočík pre novembrové dieťa

jane310
7. jún 2018

milé maminky, viete mi poradiť kočík pre novembrové dieťa? mám nejaké požiadavky, ale v tom kvante značiek sa neviem zorientovať...hlavne, aby bol skladný do kufra auta a tiež do výťahu, ľahký na prenášanie a skladanie a rozkladanie... tiež neviem, či je výhodnejšie 2-kombinácia alebo 3-kombinácia? ďakujem za každú radu 🙂

mimik79
7. jún 2018

Ahoj, skusim ti niečo poradiť no aka je teda tvoja predstava? My mame tiez novembrové dieťatko a kupili sme Brio go, trojkombinaciu. Nemyslím že je až také podstatne kedy sa dieťatko narodi a podla toho vyberat kocik, tento istý by som si vybrala kedykoľvek, aj v lete. Spĺňal moje požiadavky

jane310
autor
7. jún 2018

@mimik79 hlavne, aby bol skladný do kufra auta a tiež do výťahu, ľahký na prenášanie a skladanie a rozkladanie... tiež neviem, či je výhodnejšie 2-kombinácia alebo 3-kombinácia?

babi81
7. jún 2018

@jane310 ja som kupovala 2kombinaciu lebo vajicko mi prislo velmi neprakticke samostatne tazke a potom do auta este aj kolesa do kufra davat.kedze som vacsinou chodila sama namiesto vajicka pri cestovani autom som kupila zvlast doona od simply parenting co je vlastne vajicko take vacsie ale aj s kolieskami co sa pod necho schovaju ked ides davat do auta alebo musis po schodoch. a dlhsie prechadzky som potom mala 2kombinaciu.

pininka
7. jún 2018

Ja mam tiez novembroveho, chodila som s metrom a merala kazdu vanicku. Nakoniec sme mali CAM, vanicka super, len kolieska boli male a u nas na dedine aj do snehu boli onicom. Mali sme teda este jeden, taky obycajny polsky s velkymi kolesami. Za mna by som uz kombinaciu nekupovala. Kvalitnych a lahkych sportovych kocikov je kopec,vyberiea si aky bude ty aj babo potrebovat.

myska9992
7. jún 2018

Ja som pre skladnost, ľahkosť, aby sa vošiel aj do výťahu zlolila značku Mutsy Evo, teraz už ma Mutsy aj iné typy treba pozrieť a bola som veľmi spokojná. My sme vtedy kupovali 2- kombináciu a vajíčko bolo grátis. Ale vajíčko veď treba a vascina značiek má možnosť dokúpiť adaptéry, ak by si chcela vajíčko inej značky.

babi81
7. jún 2018

@myska9992 ja by som doona nevymenila za ziadne vajicko, nie je pravda ze vajicko treba

sasunka
8. jún 2018

@babi81 ahoj, poskulujem po tom vajicku s kolieskami, da sa prosim Ta zohnat aj niekde na Slovensku? Ako si s nim bola spokojna? Ja mam sportovy kocik Valco po dcere cize planujem kupit len hlboky a toto vajicko - mozes mi prosim napisat ako si s nim bola spokojna? Dakujem!

mimik79
8. jún 2018

@jane310 brio je dobre skladny aj celkom lahky aj sa dobre zmesti do maleho vytahu, my sme tak chodili, byvame na 8.poschodi,je dobré podľa mňa mat kocik aj s vajickom ktore pouzivas ako autosedacku a mozes jednoducho nakliknut na kočík a presunut sa na kratsiu vzdialenost ked treba, no pri kociku si vsimaj aj velkost sportovej casti, ci sa da dat dobre na ležanie, či ma dost dlhu striesku... Kukni aj petite and mars a ich vario zalezi aj do akej cenovej hladiny hladate

babi81
8. jún 2018

@sasunka podla mna najlepsie vec, urcite za to stoji.my vela cestujeme takze ame ho vyuzili, hlavne ked som musela niekde sama s malou tak som nemusela z auta molesa najskor a potom vajicko a ked mas niekde schody tak je to zbytocne tazke.na slovensku neviem ci sa dostat :o ja mam k nemu aj isofix do auta tak to bolo super a malej sa tam hlavne pacilo, lebo je priestrannejsie.pozicala som ho teraz kamoske co ma maleho a tiez si ho nevie vynachvalit.jedina vec ale to je podla mna problem vsetkych vajicok, ze v lete sa tam potia, takze v auguste tam nechcela byt moc.ak mas hocijake otazky pytaj sa ;)

sasunka
8. jún 2018

@babi81 dakujem krasne za obsiahlu odpoved, vyzera to fakt velmi prakticky, popozeram na ebay a pod. Pekny den 🙂

luci1012
10. jún 2018

Ahoj, nečítala som predošlé komentáre, za mňa Baby design - Husky, kúpiš ho aj so zimnou výbavou t. j. fusak, rukávnik, deka a termoobal na fľašu vsetko v cene a vo farbe kočíka. Za mňa veľká spokojnosť....

deniskaknm
22. júl 2018

Ahojte
Ja mam ohladom kocika tiez riadnu dilemu..nie a nie vybrat..paci sa mi joolz 2 day, pride mi vsak drahy za dvijkombinaciu (tu by som uvazovala len o pouzitom), taktiez sa mi paci mutsy igo, stoke trailz, jane muum, pripadne oyster 2 .. vacsinu z menovanych som este nevidela nazivo, preto sa mozno neviem rozhodnut.. ma niekto skusenost s tymito pripadne poradi nieco podobneho stylu.
U nas je prio lahkost, skladatelnost, dobre kolesa a samozrejme primerana cena (co je vsak velmi relativne) 🙂
Dakujem za kazdu radu

karinka1986
14. jún 2021

@jane310 nasa sa nam narodila v novembri a mala som bebetto luca.. Na zlozenie uplne super.. Ma aj velku vanicku co bola vyhoda. Kedze v zime das fusak... Mam ho inak aj na predaj.. Je este rok v zaruke. Sportova cas nebola pouzivana lebo babicka sa buchla po vacku a kupila sportovy kocik 😂