Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mutsy IGo

Popis

Mutsy IGo je vyšší model Mutsy Evo, oproti ktorému má modernejšiu, minimalistickejšiu konštrukciu v tvare L. Okrem zadných sú odpružené aj predné kolesá s Anti-Wheel Lift systémom, vďaka ktorému sa pri otáčaní nezdvihnú zo zeme. Kočík tak zvládne lepší i horší, prevažne však mestský terén.

Modernú vaničku oválnych línií aj športovú nadstavbu dokážeš nakliknúť priamo na konštrukciu bez potreby adaptérov. Pamäťové tlačidlá umožňujú ich odnímanie aj jednou rukou. Športovú časť môžeš plne polohovať, pri polohovaní sa prispôsobuje aj hĺbka sedadla. Môžeš ju aj otáčať, pri otáčaní sedadla je však potrebné pootočiť najprv naklikávací mechanizmus. Pri skladaní kočíka alebo uskladnení sa dá sedadlo preložiť na polovicu. Vaničku, sedadlo i voliteľnú autosedačku možno tiež dokúpiť k samostatnému podvozku a namixovať si tak akúkoľvek želanú kombináciu.

Vybrať si možno aj zladenú verziu konštrukcie: Farmer/Heritage má tmavohnedú koženkovú rúčku na voliteľnej čiernej, striebornej, tmavosivej a modrosivej konštrukcii, Urban Nomad/Pure má koňakovú hnedú koženkovú rúčku na voliteľnej čiernej, striebornej a tmavej sivej konštrukcii. V ponuke je tiež množstvo doplnkov vrátane zadných nafukovacích kolies či originálneho prídavného stupienku pre súrodenca.
Viac informácií na oficiálnej stránke Mutsy IGo

Parametre

Značka
Mutsy
Typ
hlboký, športový, dvojkombinácia, trojkombinácia, podvozok
Hmotnosť (v kg)
13,2
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
110 × 58 × 80
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
70 × 58 × 39
Pôvod značky
Holandsko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 30
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre