Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
ABC Design Salsa 4 (vynovená v roku 2017) je verziou modelu Salsa 4 Style. Konštrukcia so štyrmi kolesami je veľmi ľahká a vďaka odpruženiu vhodná i na mierne zhoršený terén. Výhodou je aj veľký nákupný košík. Po facelifte 2017 má Salsa luxusnejšie pôsobiace minimalistické línie a poťahy nadstávb v prémiovom melange prevedení kontrastujúcom ku koženkovým detailom.

Ešte priestrannejšie sedadlo môžeš otáčať a polohovať v oboch smeroch až do klasického rovného ľahu vrátane opierky nôh. Predáva sa v kombinácii so skladacou hlbokou vaničkou. Strieška na hlbokej i na športovej nadstavbe sa dá rozzipsovaním predĺžiť o panel s vetracím okienkom. Dokúpením autosedačky alebo autovaničky Doozy s adaptérmi z kočíka možno vytvoriť cestovný systém. Salsa 4 vyšla aj v špeciálnej edícii Wood.

Parametre

Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
11,9
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
109,5 × 63 × 97
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
76,5 × 63 × 32
Pôvod značky
Nemecko
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
25
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

Má kočík ABC Design Salsa 4 korýtkove sedenie / ležanie? Vo filtroch nie, no vo videách na nete sa javí ako korýtkové. Ďakujem.
Ahoj, model Salsa bol do roku 2018 korýtkovým, Od vynovenia dizajnu a pár vylepšeniach sa už ale odvtedy predáva len ako nekorýtkový kočík s klasickým sedením a ležaním. Ak si teda zakúpiš nový model, určite bude nekorýtkový, polohovateľný do rovného ľahu.
Mam výšku 177 cm a rada by som vedela, či je tento kočík vhodný aj pre mňa. Mám radšej, ak je ku mne kočík vyšší a musím sa zohnúť čo najmenej, aby som dočiahla na bábätko a postarala sa oň vo vaničke. Ďakujem za odpoveď.
Ahoj, kočík som skúšala osobne, mám 176 cm - nie je nízky. Je skôr vyšší, samozrejme nie až tak, ako Stokke kočíky, ale určite sa k nemu nebudeš hrbiť. Určite je to vhodný kandidát aj pre vyšších.