• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Quinny Zapp - výmena šporťáku za vajíčko?

1. augusta 2011 
autor
veronika, mam pocit ze adaptery su rovnake a ja som o tom madle iba pocula este som ich nevidela :grinning:
11. feb 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie su rovnake, adaptery na speediho su obdlznikové a na zapíka okruhle...
11. feb 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takze dnes som volala do babymarketu a som si rezervovala posledny cierny zapik a muz sa chysta vecer pon :wink:
dakujem za vsetky rady a skusenosti
13. feb 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz, tak prajeme veľa šťastných kilometrov!! :sunglasses:
13. feb 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dik :wink: inak je super len este budem musiet nacvcovat to zvliekanie :grinning:
13. feb 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ha len asi budem potrebovat lepsi popis ako dodali oni k zvleceniu, bvie mi niekto pomoct? :grinning:
13. feb 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež by som chcela vedieť odkial mam vlastne začať, lebo ešte som to neskúšala...
14. feb 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
videla som tam tie kocecky co maju ze jednu bodku, dve a az po 4, viem ze jednotkou zacat a ze v polozlozenej polohe ale akosi mi to nejde :zipper_mouth:
14. feb 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nikto neporadi? :zipper_mouth:
17. feb 2009 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi napíš mi do IP s čím máš problém, pomôžem.....
18. feb 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám taky speediho a řešila jsem stejný problém. Co jako podvozek pod sedačku, když jedu aute k doktorce nebo na nákup a nechci tahat velký kočár. Původně jsem chtěla Zapp,ale je nestabilní,vyzkoušela jsem si ho u sestry. Napadlo mě,že když mám sedačku Maxi Cosi cabrio, takže něco musí existovat i od MC.Vyhrál to podvozek Maxi Cosi Citi a lze na něj dát i hluboká korba :sunglasses:
24. feb 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, neviete mi poradit, ako sa vobec da dat prec ta sportova cast zo zappa? Nejake video, alebo nieco, aby som to pochopila.
Dakujem
8. apr 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prosim vas ake madlo naozaj sadne na quinny zapp, dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. feb 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
duplicka- chicco c4 - madlo
7. feb 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika a nemas nahodou foto, ako to celkovo vyzera s madlom:slight_smile:, dakujem
7. feb 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, poradí mi, prosím, někdo, jak převlíknout toho zappa? Čím začít, co potom a čím se končí? A jak se to zase navléká zpět? Díky moc!
29. nov 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezkoušela jste některá nasadit na zappa korbičku dreami? teoreticky by to mělo jít, ne? když jsou tam adaptéry na Maxi-cosi a ty stejné jsou i na korbičku (aspoň teda u speediho)
22. júl 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deyana niekde v temach o quinny zapp, alebo xtra tu bol hodeny obrazok s vanickou na konstrukcii zapp. samozrejme je to mozne, ale nevyzera to bezpecne, tazisko vanicky je uplne mimo konstrukciu, takze hned ako by si pustila kocik z ruky, by sa ti prevratil nohami dopredu...
22. júl 2011 o 20:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. júl 2011 o 20:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dosa ahaa.. no je to teda ale škoda, že to neudělali nějak aby to šlo :wink: děkuji
23. júl 2011 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamicky, nepredavate nahodou niektora quinny zapp? Ak ano, prosim info do IP. Vdaka.
1. aug 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok