Kočík s dlhou plochou na sedenie

janesilver
28. jún 2020

Ahojte, ako hľadám tak hľadám,neviem nájsť ten správny kočík pre nás.Potrebovala by som poradiť.Hľadám športový kočík otočný v obidvoch smeroch, malý je dlháň takže musí mať dlhú plochu na nohy keď sedí a aj keď spinká.Všetky ktoré v tomto smere vyhovovali nie sú odpružené, chcela by som aby mu bolo pohodlne po tých našich rozbitych chodníkoch v meste. Všetkým vopred ďakujem za rady.😉

nikpa
28. jún 2020

@janesilver britax b motion plus, nie je sice otočný v oboch smeroch ale pre dlhanov je ako stvorený, aj my sme ho kvôli tomu kupovali, ze syn bol veľký a dlhý. Nemala som s nim ziadny problém ani co sa náročnejších terénov týka

janesilver
autor
28. jún 2020

@nikpa ďakujem za radu,keď malý má ešte len 8mesiacov,pre mňa aj pre neho je dôležité aby sme sa ešte videli.Ale zvazujem ho.Ak nenájdem iný,budem kupovať Britax.Ešte raz ďakujem

nikpa
28. jún 2020

@janesilver ja som tam syna dala v 6 mesiacoch, nebolo na výber, trčali mu nohy z kočíka 😀 nevedela som co idem kupovať, proste sme prišli do obchodu a kupili najväčšie co tam bolo 😁

gumkac19
28. jún 2020

@janesilver mamas and papas armadilo napr

janesilver
autor
28. jún 2020

@gumkac19 presne ten mám vo výhľade ale čítala som recenzie,že hrká lebo je slabo odpružený.Máš s ním skúsenosti.Sedenie má super dlhé aj strieska je super dlhá.

gumkac19
29. jún 2020

@janesilver nemam sice armadillo ale po 2x solu mrx- myslim ze konstrukcia na mamas and papas je stale ta ista- ja som maximalne spokojna, sice nie je odpruzena, no zvlada toho dost + super sa ovlada aj jednou rukou
ak sa ti paci model urcite by som si zakupila ☺️

janesilver
autor
29. jún 2020

@gumkac19 ďakujem krásne

gloria31
29. jún 2020

@janesilver ja som ho teraz kúpila. Teraz je v mall do 2.7. ešte 15%zlava na ne. Ja som kúpila britax romer B-Agile M.

janesilver
autor
29. jún 2020

@gloria31 pekný je ale chcela by som otočný v obidvoch smeroch.Ale ak nekúpim tak Britax je moja záloha.Pekný deň.

andrejka1606
30. jún 2020

Ahoj. My máme dva roky kočík cybex balios S. Tvoje požiadavky spĺňa a ja ho odporúčam po všetkých stránkach. 😊

majo29
30. jún 2020

Ja mám concord wanderer otočný, priestranný, prejde všade a vydrží dlho aj keď je už dieťatko väčšie 🙂

janesilver
autor
30. jún 2020

@andrejka1606 ďakujem za pomoc,popozerám😉