Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Cybex Balios S je novinkou pre rok 2018. Patrí do rady Gold. Vychádza z obľúbeného modelu Cybex Balios M. Balios S je kočík otočný a nekorýtkový, chrbtová a nožná opierka sa polohujú osobitne. Sedadlo je umiestnené vyššie, takže máš dieťatko bližšie, a kočík môžeš tiež využiť aj ako vysokú stoličku. Gumové kolesá plnené penou nevyžadujú údržbu. Sú mäkko odpružené pre pohodlnú jazdu lepším i horším terénom. Vynovené sú aj prémiové poťahy, šilt na XXL predĺžiteľnej strieške a spevnený nákupný košík. Ku modelu Balios S patrí aj nová vanička Cot S, ktorú spolu s autosedačkou dokúpiš samostatne pre vytvorenie dvoj- či trojkombinácie. Pre rok 2018 vyšiel Balios S aj v špeciálnej Fashion edícii edícii so striebornou konštrukciou, potlačenou strieškou a koženkovými detailmi rúčky a detského madla.

Parametre

Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
11,2
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
110 × 60 × 92,5
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
75 × 60 × 41
Pôvod značky
Nemecko
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
17
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

Dajú sa kúpiť nejaké náhradné predné kolieska? Alebo sedia nejaké od inej značky?
Ahoj, inú značku by som určite neriešila. Ak potrebuješ nové predné kolesá, kontaktuj predajcu tejto značky v tvojom okolí, či ti ich nevie doobjednať. Možnosťou je s problémom kontaktovať aj priamo Cybex, cez ich stránku a kontaktný formulár (ak vieš anglicky/nemecky...). Samostatne kolesá som v priamom predaji ešte nevidela, preto si to trochu treba poobvolávať, napísať email-y.
Prosim Vas, da sa menit potah sedadla?
Zdravím! Žiaľ, klasicky (dám dole a kúpim nový) sa poťah sedadla vymeniť nedá. Je však možné spýtať sa distribútora/obchodu, ktorý ho dodáva, či Vám poťah (alebo prípadne celý sedák) nevedia dodať ako náhradný diel priamo od výrobcu.
Chcela by som sa spytat, ci nie je strieska velmi tenka na zimu, a ako sa jazdi v zime po snehu :-)
Ahoj, strieška je žiaľ skôr z tých tenších, ale podľa môjho názoru to nie je problém ani do zimy. Nie je to predsa len sieťka, a dieťatko bude v mrazoch predsa ešte vo fusaku! Naviac je ozaj super dlhá (po predĺžení). Čo sa týka jazdy po snehu, keďže kolesá sú o niečo väčšie než u typických mestských modelov, a naviac aj odpružené, je to pomerne akceptovateľný zážitok. Myslím tým, klasický mestský sneh/poprašok/nasneženie dáte určite, i nejaký ten zmrznutý povrch. Samozrejme rátaj s tým, že každý kočík má problém s hlbším snehom, a Balios S nie je výnimkou.
Prosim vas, aku ma sirku sedak pri Balios S? Dakujem
Ahoj, keď si rozklikneš tabuľku parametrov, kočík má uvedené aj rozmery sedadla :-) Balios S má šírku sedadla 30 cm.
Aký majú priemer predné aj zadné kolesá? Ďakujem
Ahoj, ďakujeme za otázku, je to 18 cm vpredu a 27 cm vzadu, doplníme aj do vlastností kočíka pod popisom :-)