Kočík s najväčšou vaničkou

alk05
10. feb 2016

Prosím poraďte kočík s najväčšou vaničkou, zatiaľ som našla tako s rozmerom 88x45, existuje niečo vačšie? Ďakujem🙂

siska53
10. feb 2016

@alk05 a naco ti je taka obrovska vanicka? Vsak sa nikam nezmestis takou velkou. My sme mali do sirky (dole pri babatku) cca 28cm,hore to bolo asi 32 a deticky sa krasne zmestili v zime aj s fusakom a to mali skoro rok. So sirsou vanickou by som sa ani do vytahu nezmestila,kedze vytah je maly.deti mali pohodlno aj tak. Myslim,ze ani tie kociky "nasich cias" nemali viac ako tych 45cm. Jedine tie stare pre dvojicky,kde babatka lezali neoddelene vedla seba,ale to uz maminka mala sakra problem sa dakam.dostat.

pampuliska
10. feb 2016

Inglesina Clasica ma velku vanicku @alk05

alk05
autor
10. feb 2016

@siska53 do vytahov nepotrebujem chodit a na chodnik sa snad zmestim...zalezi ake deti mas,ja mam velke predtym sa syn ledva zmestil takze preto...ale ja potrebujem poradit nie odpovedat na divne otazky

alk05
autor
10. feb 2016

@pampuliska oki vdaka idem pozriet rozmery

siska53
10. feb 2016

@alk05 ja som sa len pytala,zaujimalo ma to...,lebo mi uz tych 45cm prislo obrovskych,ked som si to zmerala metrom.

stratenanajdena
10. feb 2016

Rozmer: 84x48x62,5 cm
peg perego paloma culla. prave preto sme si ju kupili a je krasna a prakticka a ako vecna. zmestili sme sa vsade. do kufru auta aj do vytahu, aj na chodnik aj do ulicky v obchode. bola najdlhsia so vsetkych co boli v ponuke - co sme nasli a nelutujeme.

alk05
autor
11. feb 2016

@stratenanajdena jeeej super vdaka,to je super rozmer 🙂

kika691
11. feb 2016

Camarelo malaga ma velku vanicku a je lahucky

ajka_paradajka
11. feb 2016

Ak chcete nieco v rozumnejsej cenovej relacii, tak Camarelo ma jedny z najvacsich vaniciek. My mame 4 mesacneho valibuka a zmesti sa tam lavou zadnou 🙂

arwen88
11. feb 2016

Roan Marita Prestige...velka priestranna vanicka, je to taky retro kocik, zvladne kazdy teren..

alk05
autor
11. feb 2016

A neviete rozmery? Ja som nasla len dlzku ale na sirku sa mi zda uzky podla obrazku. Vsade je len sirka kocika s kolieskami 🙂

alk05
autor
11. feb 2016

@arwen88 ten je krasny 🙂

arwen88
11. feb 2016

@alk05 odo mna ste chceli rozmery?

alk05
autor
11. feb 2016

@arwen88 nie nie, ten som si nasla a rozmery su super, aj kocik je pekny...zacinam o nom silno uvazovat🙂

katriss
11. feb 2016

My mame Inglesina Magnum a fakt je velmi veľká vanička, je to kombinovaná už aj so športovým. Skúste pozriet a musim podotknúť ze je naozaj ľahučký. Pozrite tu su aj rozmery aj hmotnosť: https://www.modrykonik.sk/kocik-inglesina-magnum/

lusinda001
11. feb 2016

Používali sme Roan Bebe model Teo, krásny, funkčný, ľahko ovládateľný. Malý v ňom vydržal do 7m. s fusakom! Všetci nám hovorili akú máme veľkú vaničku. Rozmery ti nepoviem, ale google vie asi všetko 🙂.

alk05
autor
11. feb 2016

@lusinda001 na nete mi vyhadzuje ze ma 75x32 co je dost male...neviem,ci nebudem musiet asi ist osobne na predajnu a pomerat si s metrom nakoniec🙂

andisko
11. feb 2016

@alk05 mame peg perego navettu a concord proton, obe dost velke. inak tie uvadzane rozmery, len si treba preverit, ci su uvadzane ako vonkajsie alebo vnutorne. zvacsa totiz vonkajsie, takze vnutorne treba lepsie hladat alebo poprosit niekoho o premeranie.

alk05
autor
11. feb 2016

@andisko a nevies rozmery?

jsva
11. feb 2016

Jane slalom je veľká vanička,môj malý mal 4500 g len keď sa narodil takže viem O čo ti ide.....vozili sme sa aj S paperovym fusakom do 6 mesiacov a zmestil by sa aj potom....malý bol dosť veľký

andisko
11. feb 2016

@alk05 zajtra premeriam

alezbet
11. feb 2016
Používateľ alezbet je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alezbet.

ono je to tazko ked clovek nevie ake bude babo velke 🙂

jabadaba
11. feb 2016

@alk05 ja som mala velmi dobru skusenost s klasickym peg perego, vanicka young. Prve dieta som mala velke, komfortne sa vozil aj v zime s fusakom a spaval v kociku este ako 10 mesacny.

arwen88
11. feb 2016

@alk05 aj cenovo vychadza celkom fajn

andisko
14. feb 2016

@alk05 peg perego navetta 74x33cm , concord proton 71x30cm - oboje su vnutorne rozmery lozka.

alk05
autor
14. feb 2016

@andisko to je velmi malinke....na dlzku aspon 80tku

andisko
14. feb 2016

@alk05 si si ista, ze tie rozmery co mas ty, su vnutorne? lebo toto su najvacsie vanicky peg perega a concordu, ak sa nemylim. a rozhodne nie su malinke ;) len sa pytam...

nibocka
14. feb 2016

http://www.4mama.sk/tako/tako-acoustic-komplet-...

Maximalna spokojnost.uz sa tesim ked budeme kocikovat.

andisko
14. feb 2016

@alk05 si si ista, ze tie rozmery co mas ty, su vnutorne? lebo toto su najvacsie vanicky peg perega a concordu, ak sa nemylim. a rozhodne nie su malinke ;) len sa pytam...

andisko
14. feb 2016

@nibocka wow. ja uz sa s tym peg peregom nezmestim cez vchod do nasich potravin, musim chodit vychodom dnu 🙂))