Kočík s najväčšou vaničkou

alk05
10. feb 2016

Prosím poraďte kočík s najväčšou vaničkou, zatiaľ som našla tako s rozmerom 88x45, existuje niečo vačšie? Ďakujem🙂

victory7897
14. feb 2016

@alk05 🙂 sú ľudia a ľudia ;) my máme tako acoustic má super veľkú vaničku,super sa s nim chodí, lahunko.
Tiež som chcela veľkú vaničku, maly má skoro 4mesiace,cez 6 kg a je akurat, este vydrží celé leto určite 🙂 odporúčam

nibocka
14. feb 2016

@andisko pohoda.sice sme museli kupit kombik ale to by sme museli kvoli hociakemu kocaru.

nibocka
14. feb 2016

@victory7897 vsak,uzasny kocar.nato ze je taky ozrutny tak je lahko ovladatelny aj napriek tomu ze nema otacacie predne kolesa.ja som nesmierne spokojna.

victory7897
14. feb 2016

@nibocka je super fakt, len treba stále dávať pre istotu brzdu lebo si ide sam niekedy aj keď je malý spád ;) a aj v tom má mínus pre mňa že sa nedajú kolesá poskladať,keby máme malý kufor V aute tak neviem neviem

robin30
14. feb 2016

Verdi 85cm

nibocka
14. feb 2016

@victory7897 ako poskladat?ved sa daju dat dolu

alk05
autor
14. feb 2016

Jeeej baby super ten akustik vyzera fajn....velka vdaka 🙂

victory7897
14. feb 2016

@nibocka dajú sa dať dole ale myslím ako zložiť napoly konštrukcia s kolesami

nibocka
15. feb 2016

@victory7897 aha.teraz sa len "splosti" podvzok,tak este raz napolovicu ?

victory7897
15. feb 2016

@nibocka nooo neviem konkrétne na čo sa pýtate, či sme sa pochopili, podvozok sa iba stiahne na kolesá, splošti sa ale kolesá ostanú všetky 4 pokope tak ako aj v rozloženom stave, je to trošku široké do auta

ajka_paradajka
15. feb 2016

@alk05 tu su rozmery kocikov Camarelo. My mame typ carmela. Najviac sa mi pozdaval,pretože ma na vrchu okienko cez ktore non stop vidim maleho 🙂 uz si to neviem bez toho predstavit. Ak treba,pomeriam aj sirku a dlzku vanicky zvnutra 🙂

alk05
autor
15. feb 2016

@ajka_paradajka jeeej bola by si taka dobra?

ajka_paradajka
16. feb 2016

@alk05 je to na rýchlo zmerane,lebo kocik mame v kocikarni a maly bol uz nervozny. Na dlzku to mm vyslo cca 80 cm a na šírku cca 36 cm 🙂 dufam,ze som pomohla

alk05
autor
16. feb 2016

@ajka_paradajka super, to je celkom fajn, vdaka za ochotu🙂

renatka80
4. mar 2016

Camarelo ma na dlzku 79x 35cm.

katkakovac
4. mar 2016

Roan Marita. Neskutocne velka vanicka, vcera si do nej lahol moj 2 rocny syn a sice mu trcia nohy, ale pohodlne si tam lahne. Ked prides na to ako ho zlozit do auta je skladnejsi ako niektore sportovejsie typy...

nibocka
4. mar 2016

@katkakovac nemali ste s nim problem?kamoske po mesiaci bezneho pouzivania "odisiel" podvozok.reklamovali,vymenili im novy podvizok a ten zas brutalne vrzgal tak stale museli mazat.a o defektoch pomlcim.ja ani jeden a oni asi zo pat a jazdene po tych istych chodnikoch.a este im pidvozok aj hrdzavel.no katastrofa.hlavu si buchali ze to bola kupa storocia

smalova
4. mar 2016

Ja som mala peg perego a maly mi v nej spaval dokonca este v deviatom mesiaci priestranna aj v zime pekne sa zmestil fusak vanicka navetta

katkakovac
5. mar 2016

@nibocka vobec. Byvame na dedine, chodime s nim kade tade uz dva roky. Obcas ho treba namazat ale inak ziaden problem. Defekt len jeden, opraveny za chvilu. To sa cudujem, ze sa im kazil, lebo mne aj majitelka obchodu hovorila, ze sa velmi malo kazia. Mala som na chvilu iny, sportovejsi typ a ten po mesiaci pouzivania vrzgal, maly z neho rychlo vyrastol, zle sa skladal a celkovo bol novna mora. Si si ista ze to bol roan marita? Lebo este som nestretla mamicku, ktora by na neho nadavala. Ono je sice polsky, ale spolupracuju z inglesinou, tak by mal nieco vydrzat. A moj muz pracuje z kovmi a strojmi a tiez mi tvrdi, ze je konstrukcne velmi dobre urobeny...

babatkoo
5. mar 2016

Velmi zalezi ake velke babatko sa narodi. Moj mal 4150g a 54 cm a mame kocik TEUTONIA BE YOU. Patri k tym vacsim vanickam a mozem povedat ze tak tak sme tam maleho vozili do 5 mesiacov. Ked dieta narastie +2cm kazdy mesiac tak to rychlo vyrastie vsetko 😂

babatkoo
5. mar 2016

Suseda ma tak isto stareho aj velkeho syna. Ona ma peg perego krasny model FIAT 500 ale sportiak vytahovala v rovnakom case ako my.

nibocka
5. mar 2016

@katkakovac som si ista lebo ja som ho chcela tiez.ale ked sa im po mesiaci pokazil tak som hladala iny.mozno mali zrovna smolu na blby kus🙂

katkakovac
5. mar 2016

@nibocka asi... No ja by som uz iny nechcela, ani ho potom nebudem predavat, zostane u nas ked tak pre segru, k nasim alebo ak sa raz odhodlame na 3.kus:-D

nibocka
5. mar 2016

@katkakovac my mane tako acoustic a tiez ho nebudem davat prec.tiez pre segru odlozim ked raz bude mat babo.aspon po dvore. My uz tretie urcite nie.mame len dve detske izby 🙂

mary_g
14. sep 2021

@stratenanajdena To je vnútorný alebo vonkajší rozmer vaničky?

delly16
7. jún 2022

@alk05 ahoj, nemáš náhodou link, ktorý kocik to bol? ďakujem

alk05
autor
20. aug 2022

@delly16 Bohuzial už nie, bolo to dávno