• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

4. marca 2017 
ved som to aj urobila,uz je objednany.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: len to cakanie je krute,ze do vianoc :frowning2:
22. nov 2011 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@25nikolla kúpu tohto kočíka určite neoľutuješ :wink: ak sa Ti raz páči tak budeš iste spokojná, ja som doteraz na moje počudovanie mala len pozitívne ohlasy, aj na vzhľad aj na funkčnosť (kto vyskúšal) :slight_smile:
22. nov 2011 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@adgam dufam ze to tak bude a malemu tam bude dobre,ide hlavne o neho a nie o mna :slight_smile: no ja som zas pocula opak dobreho a to od dvoch kociek co ho tiez maju :unamused:
22. nov 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@25nikolla kde si objednavala a akej farby ja sa neviem rozhodnut ci cerveny alebo cierny
22. nov 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v predeti...farbu bezovu,aj mne sa paci ten cerveny ale cerveny kocik ma sestra tak nechcem aby sme chodili ako strelene :slight_smile: a ty ides odkial objednavat?
22. nov 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikitkad odpisla som ti nechtiac na plochu :slight_smile:
22. nov 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ta tam vysiel ?!
pozeram brendone asi ale mam este cas az januari mozno ceny este klesnu teda dufam !
22. nov 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@25nikolla jeho vidim ze si z hc?
22. nov 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@desinka10 V piatok minulý týždeň sme ho doniesli do predajne na výmenu za fialový. Na kočíku vyzeral ako protichemická ochrana. Aspoň teda nám sa vôbec nepáčil.
23. nov 2011 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nikitkad ano som z HC aj ty? mna vysiel celkom dobre mali akciu na sportovu cast stoji 719 €,ale zas je tam problem s tym dodanim,ja ho potrebujem mat co najskor....myslim si ze v babymarkete je lepsia cena ako v brendone maju tam teraz zlavu sportova cast + vanicka = 990€
23. nov 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikitkad
v novej kolekcii nie je čierna, je to tmavomodrá...
23. nov 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie bliizko zo sasinkova neviem ci poznas?!ja mam este cas az januai mam termin!
24. nov 2011 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tonko_babymarket dark navy nie je cierna?!!
24. nov 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikitkad aj ja mam termin v januari zaciatkom,ale problem je uz teraz zohnat to co chces
24. nov 2011 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikitkad
nie, je to úplne tmavomodrá....
24. nov 2011 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej mne pripadala v obchode ako cierna nevadi aj tak je krasna!keby si si vedela o doberej cene dajte vediet!
24. nov 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikitkad jééé, teď jsem si všimla, že má tvá dcerka dnes narozeninky, všechno nej, to má skoro ve stejný den jako má nejstarší, ta slaví pozítří :wink:
24. nov 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej dakujem my sme uz oslavili !aj my prajeme teda vsetko najlepsie
24. nov 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ZDRAVíM,

viete mi niekto poradiť ,či sedí summer kit 2010 aj na stokke 2009?
Ďakujem.
27. nov 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skadi nepasuje lebo ma trocha iny tvar stiesky ale sikovna krajcirka by ti ho mohla prerobit tak aby pasoval :slight_smile:
27. nov 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax
myslíš,že by to šlo tak lahko? vidím,že ty máš 2010 v plnej výbave :slight_smile:
27. nov 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skadi ja som mala aj ten starsi model :slight_smile: Jedna kocka si tu nedavno prerabala winter kit tak aby pasoval na starsi model myslim, ze to bola @mycats tak jej skus napisat :wink:
27. nov 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, naháňam nožičkový fusak vo farbe beige. Len som na materskej akosi vyšťavená z peňazí :slight_smile: neviete, kde ho nájsť v dobrej cene? alebo neviete kto predáva použitý v dobrom stave?
27. nov 2011 o 22:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skadi no na winter nebolo treba so strieskou robit nic, len dorobit cvoky..s o summer kitom budem mat viac skusenosti pred letom asi :D
28. nov 2011 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax ja mam sice starsi model, ale nemam winter kit, ja mam forest set. jj, niekto to tu pisal, ale nepamatam si kto, treba skusit prehladat. z noveho modelu som skusala striesku a ta vobec nesedela, bola vascia a sirsia, mala ine zipsovanie, takzko povedat ci sa da winter kit pouzit alebo nie, ja som ho zatial videla len na fotkach. :grinning: :grinning: vsadila som na istotu a mam forest set, verziu 2009-10.
ak mozem odporucit, winter kit treba ist skusit aj s kocikom priamo do obchodu :grinning: :grinning: a hned bude jasne ci sedi alebo nesedi alebo skusit ci sedi nova sedacka na starsi podvozok a dokupit len sedacku :grinning: :grinning:
28. nov 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winter kit sa da prisposobit..alebo teda lepsie povedane prisposobili sme kocik winter kitu :grinning: na tom starsom vlastne chybaju cvocky na uchytenie a strieska mne sadla, akurat sme nasili este suche zipsy aby nepadala ked sa sklapa
28. nov 2011 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vbrnka ja som skusala evo striesku a mala opacne zapinanie, iny typ zipsu, plus bola sirsia. jedine ze by som ju asi presila a zmenila ten zips, lebo inak sa dala nosit len neprichytena. ja som sa radsej rozhodla pre forest set, tiez je pekny a sedi 100%
28. nov 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats tento je kraasny..len ja som strasne chcela winter kit..tak musel drahy vyspekulovat uchytenie inak by sa kupoval novy kocik :grinning: a striesku sme prichytili este suchym zipsom..ale drzi to aj ta zadna cast
28. nov 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok