• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

16. októbra 2017 
Ahoj baby, ešte jedna otázka, lebo jak blondína som :slight_smile:) maličkú budem už cca 3-4 mesačnú dať do športovej časti, lebo sa mi do vaničky nezmestí. Tie, ktoré máte malé bábätká v športovej časti v zime a máte fusak, dávate aj tú zmenšovaciu vložku? bude tam mať malá miesto? Píšem ako maďar, ale snáď ste ma pochopili, ďakujem pekne
28. nov 2011 o 14:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vbrnka ja som tiez dlho vahala :slight_smile: ale maly je uz velky chlapec, tak uz vybehame v tomto sete :grinning: :grinning: winter kit si kupim az pre druhe babo aj s novym modelom :slight_smile:
ved to, ze by som to musela upravovat a neviem si to vobec predstavit, takze som sa rozhodla, ze vsadim na istotu. ja som taky antitechnicky typ a manzela kym by som nahnala, tak podla mna by aj zima skoncila :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2011 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby ja mam taku otazocku, pretoze mam pocit, ze kazdy tu znacku toho kocika cita inak a v babymarkete mi povedali, ze to sa cita ako pise, ze stokke. tak ako to vlastne ne :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj..uz to tu niekde rozoberali baby..norska znacka takze ziadne stouk ani štoke :slight_smile:
28. nov 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vbrnka no ved to, ze kto vie po norsky :slight_smile:)
ja som z toho najprv mala stokke, potom stouk, isty cas aj stokki :slight_smile:, takze stokke. :grinning: :grinning: :grinning:
ale to štoke je ze ake srandovneeeee :grinning: :grinning:
to som este nepocula zatial :grinning:
28. nov 2011 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, ďakujem za rady... ale dnes som bola v predajni ,aby som si obzrela model 2010 a teraz rozmyšlam,že vezmem ten..aspon by nebol problem s doplnkami :slight_smile: vidím,že niektoré ste mali oba modely, čo si myslíte,ktorý je lepší? 2009 či 2010 ? som z toho už zmätená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
28. nov 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skadi jednoznacne 2010 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@skadi 2010 je uz premyslenejsi... ono nepribudli nejake nove "funkcie" akurat tie co su, funguju lepsie... :wink: (napr.opierka na nohy sa na novom posuva jednou rokou, na starom potrebujes dve..) :slight_smile:
28. nov 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@skadi ja som do noveho modelu zamilovana, super strieska, odnimatelne madlo, je to parada. a je taky oblejsi, podla mna vyzera lepsie :grinning: :grinning: moje cislo jeden je fialovy a zeleny :slight_smile:)))
28. nov 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
jednoznacne ten novsi :slight_smile:
@skadi
28. nov 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Som zvedava ze ci bude novy model na rok 2012 :slight_smile: Podla mna urcite..nechame sa prekvapit. Okrem Stokke sa mi zapacil aj Joolz day limitovana edicia, ale zatial to neriesim. :slight_smile:
29. nov 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcela10 ahoj a to mas vanicku od stokke ked sa ti tam malicka uz nezmesti?ja len pre info s cim mam ratat :unamused:
29. nov 2011 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno od stokke, malá sa narodila 5.9. a keď ju mám v overale a fusaku tak už teraz je tam len tak-tak. Takže počítam, že cca o 2 týždne max. musíme ísť do športiaku.
29. nov 2011 o 11:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcela10 ahoj, pod 3-4 mesacnu by som dala este aj zmensovaciu vlozku, aby sa tam v tej "diere" nestratila, ale to uz musis ty sama vidiet, ako tam "sadne", ci lepsie S alebo BEZ.
Nasa ma 7m a pod fusakom uz nema vlozku, s nou by uz nelezala ako "v korytku", ale ako na latke :wink: uvidis sama, ako ti tam "sadne" a podla toho sa zariadis.

@mycats uz sme tu o tom raz hovorili, vyslovuje a cita sa STOKA. Nemci to vsak vyslovuju vacsinou ako ŠTOK a anglicania STOUKY :grinning:
29. nov 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marcela10 tak to nieje bohvie ako velka ta vanicka :unamused: ja som myslela ze aspon do toho 5 mesiaca to bude v pohode a zmestia sa tam deticky
29. nov 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vbrnka @mycats ja som si vas kocky pomylila ale uz viem, ze to @vbrnka si prerobila winter kit :slight_smile:
29. nov 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats a podarilo sa ti nakoniec zohnat aj ten fusak z forest setu?
29. nov 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcela10 nechce sa mi verit, ze sa ti mala nezmesti do vanicky, kolko mala meria? Ja som tam vozila maleho do 5tich mesiacov a zmestil sa tam bez problemov :confused:
29. nov 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax jj, nakoniec bude az z nemecka :slight_smile: e-bay to tento krat poistil
29. nov 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mycats super, budete krasne zladeni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. nov 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats paraaada tak predsa :wink: :slight_smile:
29. nov 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax @vbrnka - musim povedat, ze to bol tazky boj :grinning: 120e je fuc. bola to aukcia, 100vka fusak a necela 20cka je posta.
29. nov 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte stokkacky:slight_smile: uz dlhšie som tu nepisala, ale malo to svoj dôvod. Dnes sme sa vrátili domov traja:slight_smile: v piatok o 23:30 sa nám narodilo slniecko Hanka. 2900g 49cm
Takze kocik bude čoskoro otestovany v teréne:wink:
30. nov 2011 o 19:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@fatia gratulujem k malemu zazraku ,uzi si tento neopakovatelny cas,ktory tak rychlo uteka... :slight_smile:
30. nov 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatia gratulujem :slight_smile:
30. nov 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatia srdecne blahozelam a zelam vela mliecka a vela energie :D a pokojne noci :D
30. nov 2011 o 20:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatia jeeej, gratulujem.... a malej aj tebe hodne zdravicka a vela spokojnych kilometrov... :wink: :slight_smile:
30. nov 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatia jeeeeeeeeeeeeeeeeeej gratulujeeeeem! Prajem vela zdravicka a vela nachodenych kilometrov :wink:
Tesim sa na to, kedy vas stretneme :wink:
30. nov 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatia velká gratulace, to se malá skoro trefila na narozeniny mé nejstarší dcerky, ona je má 26. :wink:
30. nov 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatia gratulujeme, vela zdravicka a kludne spokojne babenko :wink:
30. nov 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok