Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kilian
9. jan 2012

@edita84 🙂 😉

kalista
9. jan 2012

@kkristin tak ja som zrovna z vysokých tatier a mám Bugaboo a Stokke už v streduuu 🙂 tvoja sestra zrejme nevie, že Stokke ako aj Bugaboo sa da ťahať, prípadne tlačiť na dvoch kolesách. Ja som si teda okolo štrbského odšlapala dosť aj s Bugaboo a v snehu je tam lepšie mať sane 😀

desinka10
9. jan 2012

@kkristin Myslim ze nikto tu netvrdi ze Stokke je nejako extra terenny kocik, ale tvrdit ze je vhodny len do nakupnych centier je trosku mimo, pretoze akykolvek iny teren prenho nieje problem, a aj ten sneh nemusi byt, zalezi od okolnosti. A odpruzenie ti prejazdnost v snehu nezabezpeci. A presne ta jazda na dvoch je pre pripad horsieho terenu....Ak je stokke LEN do nakupnych centier, tak co potom take obyc golfky? Tie su urcene len na domace pouzitie?? A to ich niektore mamicky vyuzivaju celorocne......

mycats
9. jan 2012

@desinka10 @kkristin tak golfky su urcene k nicomu, vazne ja neviem baby ako s tym chodite. mam jedny pozicane od svagriny, ale pouzivam ich len po dome, lebo by ma z nich piclooooo 😀 😀
mne zatial stokke zdolal kazdy teren, pred ktory som ho postavila myslim, ze na ten sneh treba skusit to tahanie. tusim som to videla na youtube ako odporucanie vyrobcu. ja som s mojim uz dva krat skusala aj schody a slo to super. 😀 😀 takze pre mna cislo jeden v kocikoch

jessicax
9. jan 2012

ani ja nechapem baby na co sa tu kkristin stale snazite presvedcit, ze stokke je super. Ved ona sem od zaciatku prisla s tym, ze je naprd. Tak ju v tom nechajte. My predsa vsetky, ktore ho mame na rozdiel od nej vieme, ze je super. Takze @kkristin dovi dopo 😎

kkristin
9. jan 2012

@jessicax 🙂 🙂 zabavila som sa nikto netvrdil že je úplne nápad nikdy som nič take nenapisala ale napísala som že moje skúsenosti v porovnani s inými proste nepresvedčivé aj ked má kopec plusov čo sm vyššie spomenula ale vidím že ste tu všetky jednosmerky ktoré vôbec dôsledne a dôkladne necítate a vrhate sa tu na ľudí čo skomentuju na diskusii o kočíkoch aj negatíva
Na zamyslenie ja Vám nikomu neberem vás názor akceptuje ho je to fajn že ste spokojne a čo tu dokelu riešite a napadate že si niekto vyjadrí svoju skúsenosť však buďte normálne dospelé a akceptuje názory iných bez toho aby ste boli len ironicke a urážlivý ako malé deti čo povie že vaša hračka je len celkom pekna nie najkrajšia
A podporujete sa tu v tom urážani a ironii
Je fajn ked ho niekto má a je spokojný aj moja sestra ho má rada ale mne proste vyhovuje niečo iné a na môj štýl nie je dostatočne terénny a hotovo
Nič viac nič menej

tonko_babymarket
9. jan 2012

Maminky "stokáčky", ja nemám síce 20 ročnú "skúsenosť", ale nepoznám jedinú mamičku, ktorá si ho zakúpila a bola nespokojná...kočík síce nie je odpružený, ale má x výhod, ktoré iné kočíky nemajú...
@kkristin ... a kto ho nevlastní nemá právo súdiť a odsudzovať mamičky, ktoré si ho vybrali...

"Keď ho miluješ, nie je čo riešiť..."

kilian
9. jan 2012

@tonko_babymarket NASE SLOVA!!!!!krasne napisane........

kaya60
9. jan 2012

iba som nakukla...este tu je?? tak nic, skusim zase zajtra...

kkristin
9. jan 2012

@tonko_babymarket a kto tu odsudzuje .....???
vy sa tu bavite ako by sme sa bavili o nejakej chorobe...je tu tema kocik a riesite tu ako by riesil niekto veci dolezite ako zdravie a zivot.....🙂)))
a nikto nevravi ze kto si ho zakupil je nespokojny....zakupili si ho tie ktorym tento styl vyhovuje uz sa nehovajte ako male urazlive deti je to fakt smiesne....🙂

kilian
9. jan 2012

@kkristin podla prvej negativnej spravy,ktorou si zacala,ze je vhodny LEN DO NAKUPNYCH CENTIER si akoze neurazila nikoho?mamicky ,ktore ho maju chodia rovnako na prechadzky ako ine s inymi kocikmi a nielen do NAKUPNYCH CENTIER.a preto som to musela ako prva komentovat... 😠

kilian
9. jan 2012

@kaya60 no,asi to este potrva..... 😀

kkristin
9. jan 2012

@kilian keby ste neboli hned take vztahovacne pochopili by ste to rovnako tak ako vsetci co som sa snimi o tom bavili, ze povrch iny napr ako napr horsky park nieje idealny....a ze proste nieje vse vyuzitelny....napisala som kopec vyhod ktore nepochybne su a je pekny ale nesplna moje poziadavky.....podotykam moje a na zaklade mojich skusenosti!!
keby ste neriesili detinsky to, ze niekto povazuje vas kocik za nie ten uplne naj a prirodzene brali ze nas je na svete nieje nahodou jeden druh kociku!!!!ale viac lebo kazdemu sa paci nieco ine a neboli hned ako rakety nastartovane sa pustit do niekoho kto ma iny pocit!!!
komentuj ako chces, ale vsak budte normalne a neosopujte sa tu ako male deti!!!!

kkristin
9. jan 2012

@kilian vid prispevok vyssie......

kilian
9. jan 2012

@kkristin nemam nic proti tvojmu nazoru...kazdy musi mat svoj nazor.ale tvoj prvy prispevok vyznel inac...mozno som ho ja zle pochopila...

kkristin
9. jan 2012

@kilian nebolo to adresovane ako urazka ale vyjadrenie povrchu na ktory mi pride najidealnejsi /aby to zase niekto zle nepochopil myslene aj rovne chodniky, kachlicky, rovne namestia a podobne, a len mierne povrchy nevhodne typu horsky par a ine...)

co je pre mna nepochopitelne ze ste vsetky ako riadene strely hned ktore utocia...nikto vas neosocuje a za cely cas napriek vasim poznamkam som to ani nerobila. nikoho z vas tu osobne nepoznam a nevidim dovod urazat tu ludi, na to to nemam chut ani potrebu to robit, ale vyjadrenie narozu je to na co toto forum je!

kilian
9. jan 2012

@kkristin ok,mas svoj nazor,a urazat si zacala mimochodom ty,svojim vyjadrenim trafena hus zagaga..ale nechajme to..........ja mam svoj nazor na tvoj nazor.... 😀

kkristin
9. jan 2012

@kilian mozno som to nemala pisat tak priamo /ale taka som/ aby ste tu vsetky riesili ci chodite do nakupneho centra...kazdy chodi je to normalne ale vsetky ste to zobrali ako by tu clovek hovoril o nieco vaznom.. a riesi sa tu len kocik....proste si myslim ze veci su velmi imigove (nie v zlom, naopak super vyzera) ale povrchovo sa neda vyuzit velmi /PRE MNA/ v inom terene....nic viav nic menej. nieje to na uraza nie sa a osocovanie sa

kkristin
9. jan 2012

@kkristin a ano povedala, lebo vsetky ste boli take vztahovacne a pustili sa do mna ako by som vam brala hracku, ale ok, uz to nechajme....nebavi ma riesit takuto hlupost dlhsie.
kazdy nech ma nazor aky chce, dolezite je nech je kazdy spokojny s tym co ma ...o nic viac nejde...

kkristin
9. jan 2012

@kilian a ano povedala, lebo vsetky ste boli take vztahovacne a pustili sa do mna ako by som vam brala hracku a mali poznamky na mojho manzela.... ale ok, uz to nechajme....nebavi ma riesit takuto hlupost dlhsie.
kazdy nech ma nazor aky chce, dolezite je nech je kazdy spokojny s tym co ma ...o nic viac nejde...

kilian
9. jan 2012

@kalista akej farby stokke si si objednala?uz si to urcite pisala,ale je to asi viac stran dozadu....

sashabb
9. jan 2012

@kkristin nechápem prečo sa poniektore "mamičky" do teba tak pustili. Je to verejná diskusia a každý si môže napísať svoj názor aj ked zrovna nieje niekomu "pochuti"
Osobne mám rovnaký názor ako ty 😉 a teraz ma možno tiež ukameňujú ako teba 😎 no pamätám si keď bol stokke novinka a čítala som o ňom článok kde písali, že bol vyrobený zrovna do nákupných centier na štýl stoličky, aby sa dieťa nemuselo vyberať z kočíku, jednoducho sa nadstavila poloha na tej tyči a dieťa sa zasunulo ako na stoličke k stolíku. Čiže je to v podstate "kávičkový" kočík 😎
Osobne nemám s ním skúsenosť, je pekný nehovorím že nie, nikoho neurážam len som napísala svoj názor a dúfam, že tu nebudú padať opäť osočujúce príspevky, len preto, že ho nemám doma 🙂

kkristin
9. jan 2012

@sashabb 🙂 uplne s tebou suhlasim
🙂
tiez si to myslim....
nie nic zle ze je to tento styl kociku (nakupne cetra), ale nemam dovod sa tvarit ze nieje a nebudem....

lodgermaniacka
9. jan 2012

@kkristin akože sorry, ale vôbec ti nedošlo, že kedže tento kočík nemaš a píšeš uplne od veci a MIMO TÉMY-že by si mohla už skončiť?!!!!! a ísť tam, kde maš čo napísať a k veci?!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

kkristin
9. jan 2012

@sashabb a mame to zase tu 🙂 🙂 🙂

kkristin
9. jan 2012

@lodgermaniacka sme v slobodnej krajine a teda si slobodne mozem vyjadrit svoj nazor 🙂

lodgermaniacka
9. jan 2012

@kkristin ty mi pripadaš trošku na hlavičku 🙂 🙂 🙂 🙂 to je môj slobodny nazor 🙂 🙂 🙂

kkristin
9. jan 2012

@lodgermaniacka

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
a ty asi musis velmi trpiet tym ze ma niekto iny nazor ked sa znizujes k tomu aby si to riesila poznamkami na moje sukromie, manzela, a mna 🙂

lodgermaniacka
9. jan 2012

@kkristin nie, ja netrpím 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 si mi smiešna, teba si zavesiť na krk, amen tma 😎

kkristin
9. jan 2012

@lodgermaniacka tak ked netrpis tym ze ma clovek iny naroz tak ho prijmi ako dospela a neries to hlupimi a primitivnymi poznamkami a povznes sa na to ako normalny dospely clovek...ide len o kocik 🙂

akurat ma napada ako zvladas normalne zivotne situacie ked nevies zvladnut ani len iny nazor cloveka na kocik 🙂 bez toho aby si ho to nemala potrebu urazat....urazas v kazdom tvojom prispevku adresovany mne, este si to bez urazky ani len nevladla odpisat .....🙂