Existujú adaptéry kompatibilné s kočíkom Stokke Xplory a vajíčkom Cybex Aton 5?

Zodpovedané
24. aug 2023

Ahoj,

rada by som sa poradila ohľadom adaptérov.

Existujú adaptéry kompatibilné s kočíkom Stokke Xplory a vajíčkom Cybex Aton 5?

Našla som jedny, kde je písaná myslím sedačka Cybex Aton Q.

Ďakujem

Ahoj,

takéto adaptéry neexistujú. Konštrukcia Tvojho kočíka Stokke Xplory nie je kompatibilná s modelom autosedačky – tzv. vajíčka Cybex Aton 5.

Dostupné sú však daptéry pre spojenie s modelom vajíčka Cybex Aton Q.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally