Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

jessicax
17. jan 2012

@kaia fuuu ty si aka rychla 🙂 🙂 🙂 Gratulujem a som zvedava na farbu a fotky 😉

mycats
17. jan 2012

@lodgermaniacka 😀 😀 podla mojich statistik z FB su to dve najpredavanejsie farby, takze nemas co riesit. myslim farby pre chlapca. lebo u bab fici ruzova a fialova 😀 😀

lodgermaniacka
17. jan 2012

@mycats ja by som stokke ako jediny nemohla mať, ved on je ťažky, sedačka nie, ale spodok 😒 😒 😒 a ja sa denne premiestnujem, čiže lahky kočík potrebujem..

mycats
17. jan 2012

@pumicamt dark navy je na plane

mycats
17. jan 2012

@lodgermaniacka tak v tom pripade quinny zapp, maly, lahky, skladny, super 😀 😀
ja ho tiez nemam jediny 🙂 to asi malo kto, ale teraz mi zostane uz len on. manzel ma pick up 🙂

jessicax
17. jan 2012

@lodgermaniacka to aby si sa poponahlala ked @kaia pisala, ze ta akcia v brendone na sportak konci uz dnes

kaia
17. jan 2012

@lodgermaniacka, @mycats, winter kit som chcela biely, ale nie je ani na sklade. Kupila som ten, co mali (kaki). Kocik som chcela bezovy, ale ten mali pre niekoho rezervovany (mozno pre Teba) 😉. Povedali, ze si mozem este najneskor dnes objednat za tuto akciovu cenu, ale pride o tyzden.
Lenze potom som prehodnotila tuto haklivu farbu, ajked najkrasiu a nakoniec som kupila tento: http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2864...

lodgermaniacka
17. jan 2012

@mycats na zappa mam ťažke srdce, bee+ bude 😉

mycats
17. jan 2012

@jessicax -tak to uz asi nestihne 😀

pumicamt
17. jan 2012

@mycats ten je pekny ja uz cierny nechcem mne sa lubi ten modry alebo zeleny.

jessicax
17. jan 2012

@mycats @lodgermaniacka mala aj zappa, ta uz mala tusim vsetky kociky 😀 😀

lodgermaniacka
17. jan 2012

@kaia aj nad tým som rozmýšlala 😀 pre mna nebol rezervovaný 😉

mycats
17. jan 2012

@lodgermaniacka - nemala som bee, ale zappika som mala a lubila som ho. aj dnes by som si ho kupila. v povodnom zneni som si aj ja sla kupit bee, ale nakoniec som kupila stokke 😀 😀 😀
tuto baby ma presvedcili, ze by som mala skusit bgb, len to nejako nevyslo

jessicax
17. jan 2012

@kaia ten modry je tiez krasny, ma ho @riki urcite budes spokojna 😵 😵 😵

lodgermaniacka
17. jan 2012

@kaia a kaki kit je v skutočnosti kraaasny 😵 😵 😵 ma ho aj moja sestra 🙂 😉

mycats
17. jan 2012

@jessicax ved ako my tu vsetky, 😀 😀 ked neskusis tak nevies

lodgermaniacka
17. jan 2012

@mycats nesmej sa, stíham 😉 😉 😉 😎
@jessicax všetky nie 😀

lia
17. jan 2012

@kaia to vazne? to mi ani nenapadlo,ze kupit vanicku zvlast,boze,nech uz porodim,lebo na strasnke komplet bol okolo 900 eur,tak ma to nenapadlo
a dnes to skoncilo?? ☹
@lodgermaniacka vitaj v klube, este ma zamotas aj s beige,ja bezovu milujem,ale pride mi najmenej napadny,tak som si ho do vyberu nedavala,mne sa paci vanicka ked je kremova,pre taki mini 😵
a zelena sa mi paci,len neviem s cim budem kombinovat 😒

mycats
17. jan 2012

@kaia - ved aj modry je krasny. a nemas ty babu??? ruzovy alebo fialovy nemali??? 😀

mycats
17. jan 2012

@lodgermaniacka a ako, ides na to este cez vyklad, ze im tam prebehnes 😀

lodgermaniacka
17. jan 2012

@lia neobjednala si zatial žiadny? zeleny je tiež super 🙂 ja som si chcela tmavomodry dokombinovať zeleným, no nakoniec som ho kombinovala červenou... a beige vyzera krasne, musim zajtra kuk naživo, nech mam jasno 😉

riki1
17. jan 2012

@kaia tento mám ja a milujem ho 🙂

lodgermaniacka
17. jan 2012

@mycats nie 😀 ja som objednavku stihla, len som si chcela ešte zmeniť farbu, no ale ked vyskočí zajtra cena, mam smolu..teda mam navy 😎 😉 😉 😉

mycats
17. jan 2012

@lodgermaniacka jaaaj, ty si tiez chcela navy. a ten nemali!!! ja som hned rano o 10h. volala, museli aj nadavat, ze krava jedna, o 10 vola 🙂)))))
mozno sa farba bude dat, uvidis. nemas co lutovat. skoda, ze si nesla do beige, ako na zmenu 😀
ja som k akcii brendonu prisla vcera v noci, do rana som osedivela, ze ten kocik musim mat a oni mi povedia, ze len na objednavku 😝
do buduceho tyzdna budem z toho uz zelena, nie len dark navy 😀

jessicax
17. jan 2012

@lodgermaniacka nevadi, navy je krasna, ved to sama vies 😉

lia
17. jan 2012

@lodgermaniacka ja som neobjednala,ale este sa da cez net objednat v tej cene,ci nie???
kde si ho pozries nazivo? ja som bola uz vsade asi a nemaju ani ebzovy,ani modry
ale zajtra otvoria nove predeti a tam som tusim videla na fotke beige
bozeeee,musim to este dnes objednat,teraz fakt neviem
asi vanu bezovu a sportak zeleny?alebo vsetko zelene?bozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

mycats
17. jan 2012

@jessicax @lodgermaniacka - ja to vidim tak, ze keby bola stretavka, tak 70% pride dark navy 😀 😀 😀 a zvysok ruzovy 😀

mycats
17. jan 2012

@lia - brendon nema e-shop. ved ma vcera skoro piclo a v noci som buntosila kamosky 😀 😀 ze nepoznam racu, ze kto ma tam vezme 😀
ja by som si kludne kupila vanicku inu a sportak iny, co na tom! vanicku beige a sportak zeleny ako pises 😀

lodgermaniacka
17. jan 2012

@lia v pre deti maju mať beige aj ja sa tam zajtra chystam 😉

lia
17. jan 2012

@mycats a preco tebe povedali,ze je akcia do konca tyzdna a @kaia kaie iba dnes?
tak nemozem to objednat,parada,takze nic ☹