Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
riki1
24. júl 2017 Čítané 396x

Posledné 2 mesiace som moje chudnutie totálne odflákla :confused:. Mala som dosť problémy, ale nejdem to tu rozpisovať, nechcem, aby to vyznelo ako výhovorky alebo ľutovanie samej seba, proste som to pototo... Z mojich pôvodných schudnutých 11kg sa mi 2 kg vrátili späť, ale bála som sa, že to bude oveľa viac, vzhľadom na to, že som fakt jedla všetko hala-bala.

12.7. som mala 43. narodeniny a povedala som si dosť, idem znovu na KetoDiet, tak som si objednala ďalšie produkty - nápoje, tyčinky, sirupy a spolu s tým čo mi zostalo z výhry pokračujem ďalej.

Chcem ešte pochváliť a zagratulovať @shilou  (jedna z vyherkýň) za jej obrovský úspech, fakt si to dala ako pani, neskutočná zmena, si mojou inšpiráciou, že sa netreba vzdať a ide to :kissing_closed_eyes: .

#chudnutie_s_ketodiet #ketodiet 

Čítaj celý článok
riki1
12. jún 2017 Čítané 360x

Dva mesiace s KetoDiet za mnou a ja sa stále nevážim ani nemeriam, ale vidím hlavne na tvári, že som chudšia :wink:.

Minulotýždňový report chýbal, lebo som mala týždeň pred tým totálnu krízu, Keto som flákala, ale aj iné problémy boli. Našťastie už je to za mnou a ja opäť pokračujem, už si to kombinujem aj s normálnou stravou, ale okrem pečiva, ryže, zemiakov, cestovín a sladkostí. Tie mám v podobe tyčiniek od ketodiet .

Dnešná večera, KetoDiet omeleta a ku nej dusená cukina, a tej také mega množstvo preto, lebo môj najmenší 2 a pol ročný mi vždy polku zje :joy:.

Takže som vhupla do posledného tretieho mesiaca v rámci výhry, ale už teraz mám nahádzane v košíku obľúbené produkty od KetoDiet, lebo chcem pokračovať ďalej :wink: 

#chudneme_s_ketodiet #ketodiet 

Čítaj celý článok
riki1
30. máj 2017 Čítané 234x

Dnes len taký kratučký report.

Ďalší týždeň s KetoDiet za mnou a s jedným veľkým zhrešením, v sobotu sme boli na svadbe a ja som si dala deň bez KetoDiet, jedla som zo všetkého, ale miniporcie. 

Včera mi prišiel posledný tretí balík v rámci výhry, ale ja som rozhodnutá aj potom pokračovať ďalej a určite si KetoDiet objednám :wink:.

#chudneme_s_ketodiet #ketodiet 

Čítaj celý článok
riki1
23. máj 2017 Čítané 403x

6 týždňov s KetoDiet za mnou a dole mám 11,1 kg 😁.

Najväčší úbytok v cm je v páse, až 13 cm 💃.

Prsia pôvodne 121 cm, teraz 117 cm - úbytok 4cm.

Pás pôvodne 121 cm, teraz 108 cm - úbytok 13 cm.

Boky pôvodne 129 cm, teraz 119 cm - úbytok 10cm.

Aktuálne foto 😉.

A porovnávacie s fotkami pred dietou a dnes , myslím, že už je ten rozdiel trochu viditeľný. 

Ja viem, aj moja aktuálna váha pri výške 165 cm je ešte katastrofálna, ale pomaličky to vďaka KetoDiet ide dolu. 

Idem ďalej a som veľmi vďačná, že som vyhrala a vážim si to, veľké ĎAKUJEM za túto šancu KETODIET :kissing_closed_eyes:.

#chudneme_s_ketodiet #ketodiet 

Čítaj celý článok
riki1
16. máj 2017 Čítané 268x

Ďalší týždeň s KetoDiet za mnou, ale tentokrát sa nevážim ani nemeriam  (až po mesiaci) ale konečne sa vojdem do týchto rifľovych šiat, ktoré som si kúpila na začiatku diéty a nevedela som ich na seba navliecť, teda len vrchnú časť aj to išla prasknúť a spodok ani ťuk :joy: A ja ich oblečiem, dokonca sú mi už v páse voľné 🖒.

Teším sa, že to ide, KetoDiet úžasne funguje, kilá idú dolu rovnomerne z celého tela a tým, že naďalej dodržujem stravu 5x denne (každé 3 hodiny) tak vôbec nie som hladná. Rozhodla som sa pokračovať ešte jeden mesiac 1. krokom a len raz týždenne si dám niečo navyše čo je povolené už v 2. kroku. 

Cítim sa super, mám viac energie :wink:.

Naďalej si upravujem ketodiet jedlá s povolenou zeleninou a napr. toto je jednoduché a veľmi mňaaam.

Fusilli s mladou kapustou podusenou na masle s mletou rascou a soľou. 

#chudneme_s_ketodiet #ketodiet 

Čítaj celý článok
riki1
8. máj 2017 Čítané 358x

Ubehlo to veľmi rýchlo a ani neviem ako a prvý mesiac s KetoDiet mám za sebou :wink:.

Celkový úbytok: rovných -9kg , prsia - 3cm ,pás - 9cm ,boky - 9cm 🖒. 

Vraj v druhej a tretej fáze už idú kilá pomalšie dole, tak som sa rozhodla, že sa od dnes nebudem vážiť každý týždeň, ale až po mesiaci, nech nie som demotivovaná keď bude váha nejaký čas stáť. 

Tento týždeň som vôbec nestíhala fotiť jedlá, tak aspoň dve pridávam :blush:.

Cukinové placky z omelety. 

Omeleta plnená šampiňónmi podusenými na masle .

Tak som si zvykla na KetoDiet jedlá, že už mi vôbec nechýba chlieb, ryža, zemiaky, len občas mám chuť na sladké, ale to vyriešim KetoDiet tyčinkami.

A keďže máme MÁJ lásky čas, pridávam jednu aktuálnu foto s mojou láskou :heart_eyes:.

#ketodiet #chudneme_s_ketodiet 

Čítaj celý článok
riki1
1. máj 2017 Čítané 344x

Ďalší týždeň s KetoDiet za mnou. Tento bol trošku kritický, mala som svoje dni  (ms) a váha zostala na mŕtvom bode ,mala som neskutočnú chuť na niečo nepovolené - sladkosť, ale som na seba hrdá, že som odolala, aj keď denné varenie pre moju rodinu ma zabíja, ja nepovolím, manžel ma obdivuje a zároveň provokuje, dovlečie domov jahody a ,že zlato sprav nám so šľahačkou , tak som pri jej šľahaní skoro vyslintala :joy:, ale vydržala.  Tento týždeň, je úbytok na váhe minimálny, ale predsa je :wink: .

Po 25. dňoch na ketodiet mám -7,4kg , prsia -2cm , pás -6cm  , boky -8cm .

Aj tento týždeň som si jedlá KetoDiet upravovala. 

Cestoviny fusilli s cukinou +ľadový šalát .

Kalerábové placky s omeletou ketodiet .

Vanilková kaša + kešu orechy.

Fusilli s mini šampiňónmi a baby špenátom. 

Pokračujem ďalej, úbytok na váhe aj keď malinký mi posilňuje moju aj tak pevnú vôľu, sama nechápem aká dokážem byť k sebe tvrdá a nechutnám nič čo nemôžem :wink:

#chudneme_s_ketodiet #ketodiet 

Čítaj celý článok
riki1
24. apr 2017 Čítané 417x

Áno, áno, áno :grin:  Som pod stovkou, za 18 dní na Ketodiet - 6,2kg , prsia - 1,5cm , pás - 5cm , boky - 7cm .

Za posledný týždeň som opäť jedlá KetoDiet zlepšovala povolenou zeleninou.

Gulášová polievka s kyslou kapustou. 

Šalát z čerstvej zeleniny + ketodiet fusilli . 

Dusená reďkovka s baby špenátom + omeletový trhanec  ( sa mi nepodarila omeleta :joy: ).

KetoDiet fusilli s dusenou hlivou + biela reďkovka. 

Som veľmi rada , že som dostala možnosť chudnúť s KetoDiet a hlavne, že to fakt funguje a kilá aj cm idú pomaly preč :blush:.

#ketodiet #chudneme_s_ketodiet 

Čítaj celý článok
riki1
17. apr 2017 Čítané 482x

Moja dnešná váha, po 11-tich dňoch na KetoDiet  - mám dole 4,2kg :wink: a z pŕs - 1cm, z pásu - 2cm a z bokov - 3cm, myslím, že za tak krátku dobu celkom úspech. Úspešne som odolala všetkým dobrotám a celý čas som len na KetoDiet jedlách, len si ich trošku vylepšujem povolenou zeleninou.  

KetoDiet polievku som zahustila rozmixovanou brokolicou .

Do kaše som pridala roztlčené vlašské orechy .

Z omelety, brolice a cesnaku sú perfektné placky. 

Predvarený nasekaný karfiol som zmiešala so zmesou na omeletu KetoDiet a orestovala na lyžici olivového oleja. 

Dnes som sa bola s drahým túlať po obchodoch bez detí a kúpila som si 2 motivačné košele a jedny nohavice, je mi to veľmi tesné, ale to bol zámer :joy:teším sa, keď si to budem môcť obliecť, verím, že to bude čoskoro :wink:.

#ketodiet #chudneme_s_ketodiet

Čítaj celý článok
riki1
10. apr 2017 Čítané 324x

V predchádzajúcom článku som písala, že som sa stala jednou z troch šťastných, ktoré dostali šancu chudnúť s KetoDiet. Dnes som na diéte piaty deň. Vážiť sa ešte neodvážim, veď čo by som chcela za 5 dní.

Prvý deň bol celkom v pohode, učila som sa, ako si jedlá zhotovovať a čo je dôležité 5 x denne jesť, doteraz som to vôbec nedodržiavala, pol dňa som nejedla nič a potom večer všetko možné. Druhý deň ma chytila migréna, takže to bolo náročnejšie donútiť sa jesť napriek bolesti, ale vedela som, že to je len prechodný stav, lebo telo sa chystá na zmenu.

Od tretieho dňa už úplná pohoda a napriek tomu, že nejem sladkosti ako pred diétou mám ešte viac energie. Snažím sa ísť podľa vzorového jedálničku a je super, že to nie je úplne jednotvárne, ale sladké nápoje sa striedajú s omeletou, polievkami, kašou a povolenou zeleninou.

Moje zatiaľ TOP jedlo je omeleta hubová a na nej podusené šampiňóny na novej cibuľke + hlávkový šalát (viď. foto). Čo je dosť ťažké, je varenie pre moju rodinu, keďže musia jesť, ale za tie roky čo mám vlastnú domácnosť viem variť aj bez ochutnávania. Takže pokračujem ďalej a prvé váženie bude o týždeň a som veľmi zvedavá, koľko z mojich pôvodnych ubudne. Dúfam, že aspoň 2 kg :blush:

#ketodiet #chudneme_s_ketodiet 

Čítaj celý článok
riki1
5. apr 2017 Čítané 2733x

Vždy som bola chudá, ako dieťa až extrémne. Aj v puberte ako palička, mohla som zjesť čokoľvek a nepribrala som. Vydávala som sa 21- ročná s váhou 48kg.

Prvé tehotenstvo mi prinieslo +22 kg a 3 mesiace po pôrode bola moja váha 50 kg, potom som v druhom tehotenstve pribrala 35 kg a tie sa ma držali dlhých 9 rokov. Vtedy som si povedala dosť a prestala som jesť úplne sladké a váha išla dole, za pol roka 20 kg, cítila som sa krásna a sexi, potom sme boli s manželom a deťmi mesiac v Thajsku, aj tam som pekne chudla. 

Po návrate sme sa rozhodli pre tretie dieťatko a kilá sa opäť na mňa začali lepiť a skončila som na váhe 97 kg. Keď mal tretí drobec 2 roky, začala som chudnúť s podobnou diétou a schudla 30 kg za polrok.

Ale vlastnou vinou som ich postupne nabrala späť, takže sa dostavil jojo efekt. Zúfalá a nešťastná sama zo seba, nahnevaná na celý svet, že niekto môže jesť bez obmedzenia a nepriberie a ja len pozriem do hrnca a mám kilo navyše, som zistila, že som opäť tehotná, neplánovane, napriek teliesku, ktoré som mala zavedené rok, pár mesiacov pred 40-kou s váhou 99 kg.

Priznám sa, uvažovala som nad interupciou, ale naše staršie deti sa k tomu postavili úplne úžasne, že sa na drobca tešia a môj manžel mi povedal, že nech sa rozhodnem akokoľvek, bude moje rozhodnutie akceptovať, a tak sa nám narodil 4-tý poklad.

Počas celého tehotenstva som pribrala len 7 kg a odvtedy sa moja váha nehýbe, posledný drobec má 2 a pol roka a ja pri výške 165cm váhu mám váhu: 

 ... na Modrom koníku som zaregistrovala súťaž  o testovanie výrobkov KetoDiet a keďže viem, že tento spôsob chudnutia je účinný, odhodlane som sa prihlásila. Úprimne, ani vo sne by má nenapadlo, že vyberú práve mňa, nikdy som nič nevyhrala, takže zistenie, že ja som v tej vybranej 3-ke, bolo pre mňa veľmi emotívne, plakala som ako malé dieťa od radosti. Je to pre mňa veľká výzva a veľká šanca zmeniť sa a nabrať opäť aspoň trochu sebavedomia, pretože za posledné obdobie je to veľmi zlé, nikam nechodím, hanbím sa ako vyzerám, cítim sa zle fyzicky aj psychicky, chcem schudnúť hlavne pre seba, ale aj pre moje deti, aby som sa im mohla plnohodnotne venovať a trošku aj pre môjho manžela, s ktorým tvorím pár už 23 rokov.

Takto vyzerá môj KetoDiet balík, ktorý mám už doma: 

Začínam od zajtra, veľmi sa teším aj trochu bojím ako to pôjde, ale moje odhodlanie je veľmi veľké a vďačnosť a zodpovednosť za túto príležitosť mi budú motiváciou.

Mojim cieľom je: 70 kg :grin:  

#ketodiet #chudneme_s_ketodiet

Čítaj celý článok
riki1
26. jan 2011
:hearts: ALEXANDER :hearts: 202 fotiek
riki1
22. jan 2011
Alexko 1 fotka
riki1
18. jan 2011
Keďže sa doteraz nič nedeje ,ráno nástup do nemocnice ,tak už sa Vám potom hlásim ako trojnásobná mamina ,držte mi palce ,bojím ,bojím !!!
Zobraz celú správu
riki1
14. jan 2011
Dnes termín a ja stále 2v1 ,tak asi počkám do stredy na vyvolávačku :slight_smile:
Zobraz celú správu
riki1
12. jan 2011
Tak keď si to Alexko nerozmyslí 19.1. nástup do nemocky a vyvolávačka ,ale dúfam ,že ho dovtedy s tatinom ukecáme a pôjde dobrovoľne von sám :slight_smile:))
Zobraz celú správu
riki1
7. jan 2011
...ešte 7 ,ja už chceeeem teraz ....Alexko ,poď už von !!! :slight_smile:
Zobraz celú správu
riki1
26. dec 2010
Vianoce 2010 15 fotiek
riki1
15. dec 2010
...jéééj dnes 30-ka ,no podľa uzv len polovica ,tak uvidím ,kedy sa Alexko prihlási :slight_smile:)) .....
Zobraz celú správu
riki1
13. dec 2010
...podľa dnešného uzv by sa mal Alexko narodiť 31.12. :slight_smile:)) ...
Zobraz celú správu
riki1
5. dec 2010
...tak už len 40 dní ,Alexko veľmi sa na teba tešíme !!!
Zobraz celú správu
riki1
21. nov 2010
... bruškové fotečky ... 12 fotiek
riki1
15. nov 2010
..a od dnes 60-ka :slight_smile: ,čím je to bližšie k pôrodu ,tým viac sa teším ,ale aj bojím :slight_smile:
Zobraz celú správu
riki1
11. nov 2010
...dnešná poradňa za mnou ,všetko v poriadku ,6. decembra nastupujem na MD ...
Zobraz celú správu
riki1
26. okt 2010
...a už len 80-ka a drobček bude medzi nami !!!
Zobraz celú správu
riki1
16. okt 2010
..ešte 90 dní !!!
Zobraz celú správu
riki1
6. okt 2010
A od dnes ešte 100 dní a máme drobčeka tu !
Zobraz celú správu
riki1
29. sep 2010
...moja Alexandra .. 8 fotiek
riki1
24. sep 2010
Jééj ešte 112 dní ,dnes ladím s číslom nášho domu :slight_smile:))
Zobraz celú správu
riki1
6. sep 2010
Ešte 130 dní ! :slight_smile:
Zobraz celú správu
Strana
z 2
Predošlá Strana
z 2
Ďalšia