Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lia
17. jan 2012

@lodgermaniacka videla som ho na fotke a na kosickej maju zeleny,ale ja myslim light green,ty ten tmavy?
nebude dieta (bleda tvar 😀) vyzerat v zelenkavom ako vygrckane?? 😅

mycats
17. jan 2012

@lia ja neviem,nechapem. zavolaj tam zajtra rano, lebo je to nejake podozrive. mne to hovoril chlap a aj teta pri telefone. treba tam zavolat, je tam bordel 😀 😀
akcia je super, urcite by som tam vbehla ako rusen 🙂

mycats
17. jan 2012

@lia ze vygrckane 😀 😀 😀 😀
tak moj je taky bielokozec, tak preto volim dark navy. ono sa to skor hodi k takym pocernejsim tie blede farby 😀

lia
17. jan 2012

@mycats ved toho sa bojim,aj mala je bleda,aj oblecenim sa to doladi,nie?
ale zas mi dala @lodgermaniacka chrobaka do hlavy s tym bezovym,tie sety sa daju super doladit s hociakym,ale neviem ci to este tak budem riesit ako pri malej

mycats
17. jan 2012

@lia - ved to. ja by som sportak kupila asi tmavsi. vanicka beige je pekna. mne sa paci aj ta cokoladova 😀 😀

lia
17. jan 2012

@mycats aj mne sa paci ta hneda,ale chcela by som ju nazivo vidiet
no ta zelena nie je moc tmava

mycats
17. jan 2012

@lia - ja riesim este summer kit 🙂 a teda fakt neviem, tie nove su nic moc, co sa tyka vyberu. no dufam, ze nieco nove pride. ktory summer kit 2011 sa hodi k dark navy???

mycats
17. jan 2012

@lia - ak je coko, tak by to nemuselo byt zle, hlavne na sportaciku. najlepsia metoda na vybratie farby je sekunda rozhodnutia. ja som tak dnes objednala dark navy. tam zistis kto vyhral 😀

lia
17. jan 2012

mne sa nepaci ani jeden chlapcensky,do neho urcite nepojdem a ani ho asi nebudem potrebovat,chvaaaalabohu 😀 😀

mycats
17. jan 2012

@lia mne sa paci z tych starsich, ten do modra - v podstate forest set. len mi vadi ta strieska, ze je otvorena 😠

lia
17. jan 2012

@mycats tyrkysovy myslis? hned by som isla do takej farby
preco sa neda objednavat ten brendon objednat kurnik cez net

mycats
17. jan 2012

@lia jj, taky ten tyrkysovy 🙂 tak presne toto som ja riesila vcera, som zurila ako diva. uz som si myslela, ze som fakt blba a ze oni ten e-shop maju taky komplikovany. oni nemaju e-shop a nic sa neda objednat. musis pockat do rana a zavolat. sranda, ze este aj cislo som si musela najst cez google 😠

lia
17. jan 2012

a nedas mi ho sem?

lia
17. jan 2012

ako ja mam stastie,uz sa nebude dat objednat

lia
17. jan 2012
kaia
17. jan 2012

@lia, od zajtra maju novu akciu, ktorej sucastou je sportova aj hlboka cast a k tomu Stokke vajicko, za ak si dobre pamatam 899,-. To vajicko vyzera nadherne, maju ho vystavene 😎. Ale kedze vajco mame, poponahlala som sa tam na dnesnu akciu 😀

kaia
17. jan 2012

@mycats, ruzovy nemaju vobec, bordovy sa mi nepaci a s cervenou sa nekamaratim 😝. Takze uz toho vela dievcenskeho nezostalo... Zeleny som mala verziu 2009 a chcela som zmenu. Tak tam nasej Carlicke dam nejaku dievcensku dekoraciu 🙂.

lia
17. jan 2012

@kaia
skusim tam zavolat,ale ked tak hovoris
ja uz mam kupene ,axi cosi s isofixom,tak az tak to nepotrebujem a je dost tazka ta autosedacka
a tuto akciu maju aj v predti ,tak neviem ,kto je lepsi na reklamacie? brendon ci predeti?
este ho mozem za dobru cenu objednat z nemecka,len sa bojim,ze budem chciet nieco reklamovat a bude to problem

jessicax
17. jan 2012

@kaia ani nemusis davat dekoraciu, oblecies ju do ruzoveho a krasne ti v tej tyrkisovej vynikne

mycats
17. jan 2012

@lia
Púchovská 10, 831 06 Bratislava - Rača
Obchodné centrum Bratislava - Rača.
Telefón:02 / 446 463 02Telefón:02 / 446 463 01

mycats
17. jan 2012

@lia jj, mne by sa tento zeleny pacil pre dievcatko 😀

kaia
17. jan 2012

@jessicax, ved hej, nejako som si s tym problem nerobila. Este musim pockat na vanicku, pride v utorok. Ale velmi sa tesim, ze mam ten vysnivany Winter Kit 😎. Este rano by mi ani nenapadlo, ze kvoli nemu kupim novy kocik 😀

jessicax
17. jan 2012

@lia to radsej v brendone, v predeti su ochotni a mili akurat ked kupujes kocik nie ked ho reklamujes

mycats
17. jan 2012

@kaia tak ja ten fialovy milujeeeem!!! ja som ho chcela kupit pre chlapca 😀 dobre si vybrala, len modry malo kto berie pre dievcatko. my teraz byvame v dedine, nedaleko nitry. to je tazke na dedine ludom vysvetlit, ze aj "chlapcensky" kocik moze vozit dievca a ze ja to tak vobec nevnimam, ze dievcensky a chlapcensky 😀

mycats
17. jan 2012

@lia maju tu akciu aj babymarkete. ta stokke autosedacka je strasne velkaaa
http://www.babymarket.sk/

jessicax
17. jan 2012

@kaia vidis ale rychle rozhodnutia byvaju najlepsie 😉

kaia
17. jan 2012

@mycats, ja zase nejako ostatnych neriesim. Ked sme mali 2009 pri synovi, vzbudzovali sme bud obdiv, alebo prave naopak. Mala som dojem, ze ho ludia vnimaju bud alebo. No a teraz som to zabila zase farbou 😀

mycats
17. jan 2012

@kaia 😀 😀 v BA je to trosku ine. to v ivanke pri nitre by som kazdej susede musela zvlast povedat celu storry. kym pridem po jednotu, tak pol dna zabiteho 😀 😀 😀

kaia
17. jan 2012

@lia, neviem, kto je lepsi na reklamacie, nemam velmi skusenost. Ja som vacsinou spokojna 😉. Tato akcia je aj v 'Baby Market'.