Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lodgermaniacka
20. jan 2012

@lia a nad tým blue si nerozmyšlala?

lia
20. jan 2012

@lodgermaniacka nad vsetkymii lodger a uz sa mi z toho hlava toci,kedze ani jedna nie je taka,ze by som hned povedala,to je moja farba

lodgermaniacka
20. jan 2012

@lia chapem, ja tiež neodpadavam zo žiadnej 😎 ale vyber už niečo, lebo ťa porazí 😀 toto rozmyšlanie je najhoršie, mne sa napriklad ta svetlejšia modra strašne pači so striebornym winter kitom 😵 😵 😵

lodgermaniacka
20. jan 2012

@lia napríklad z tohto stareho odpadavam stale 😎
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/tyqs/sup...

sashabb
20. jan 2012

stokke je aj na čiernej konštrukcii? nemáte niekto fotku?

lia
20. jan 2012

@kaska od februára má byt v predaji

lia
20. jan 2012

@lodgermaniacka áno,áno,to je super kombinácia na zimu,ale na leto neviem. Taka žiadna farba a má zovo ho neviem kde uvidíme. Kto vie čo maju v kike vystavené?

lia
20. jan 2012

@lodgermaniacka tento som mala bol úžasný. Keby dali teraz tuto latku alebo farbu na novy model,hned ho chcem. To je ako off white.
Ešte mám chvíľku čas,tak môžem špekulovať.

lia
20. jan 2012

@sashabb nie, nie je

kilian
20. jan 2012

@lia @lodgermaniacka nestiham citat,co sa tu diskutovalo o bgb? 😕

lodgermaniacka
20. jan 2012

@kilian že maš cameleon na čiernej konštrukcii s off white poťahmi 😉 nemaš foto?

kilian
20. jan 2012

@lodgermaniacka mam,ale neide mi pridavat foto na kona.vsak som ti spominala.... 🙄 🙄

lia
20. jan 2012

@kilian
@lodgermaniacka keby niekto taky predával,že by mi sadol aj s čiernou konštrukciou a off white potahmi

lia
20. jan 2012

@kilian škoda :( a vyuzivas aj Stokke,aj cam?

sashabb
20. jan 2012

@lia aha dik, tak potom je asi chyba na predchádzajúcej strane

lia
20. jan 2012

@sashabb tu sa to mieša Stokke s Bgb ;)

klarawerder
20. jan 2012

Tak jsem si na aukci právě koupila nový stříbrný winter kit za 3500 Kč 😀 Sice jsem ho nechtěla, protože kupuju podle původního pánu fialový, ale za ty peníze jsem ho tam přece nemohla nechat 😀 Tak jsem si říkala, že ho buď prodám tady ve Švýcarsku, ale spíš to vidím, že se mi začne líbit a zůstane kamarád u mě...a já budu převlíkat Stokkáč jak vzteklá 😀...tak mám dnes hned lepší náladu 🙂

klarawerder
20. jan 2012

...ten stříbrnej winter má oranžový zipy, že? 😖

kilian
20. jan 2012

@lia vies co,momentalne len bgb.stokke mi stoji v obyvacke,asi ho uz vazne predam.ale neviem sa nejako odhodlat-je mi ho tak luto....

sashabb
20. jan 2012

@lia ano čítam čítam 🙂 len tam je napísané "stokke na čiernej konštrukcii" preto som na to pozerala či už je aj taky alebo to ma byť bgb, dokola som to čítala či som to ja zle pochopila, alebo je tam chyba ...

kilian
20. jan 2012

@sashabb nie aj ja som citala stokke na ciernej,ale to sa @lodgermaniacka pomylila

kaska
20. jan 2012

ano to sa lodger pomylila, nie je na ciernej...a @lia ta beige je fakt taka nevyrazna? inak mne sa paci preto, lebo k tej farbe (a ani pri tamvomodrej som nemala problem) nemam problem obliect babu hociaku farbu...preto sa mi pacia skor neutralne farby..a nechces teda cam skusit, ked ta ziadna farba nechytila za srdce?
alebo skus ten denim, ci nestihas? ved to uz je za 10 dni tusim... 😉

lodgermaniacka
20. jan 2012

@kaska
@kilian
@sashabb baby, myslela som bugaboo cameleon na čiernej, to bol potom preklep, viem že stokke nie je 😉

kaska
20. jan 2012

@lodgermaniacka ano ano pochopili sme, v pohode 😉 😎

finda
20. jan 2012

@klarawerder no pekne, dalsia v poradi co bude mat 2 winter kity 😀 😀 Tento kocik je jak mania, to clovek nevie kedy ma skoncit. No ale ja sa momentalne dost tesim na bee+, som zvedava ako sa bude malej pacit 🙂
@kaska ja mam povodny beige a pouzivala som ho len asi 1,5 mesiaca potom cerveny winter, a teraz som dokupovala fialovy style kit a k nemu aj winter. Bezovy je podla mna pekny tak na jesen, vtedy tak ladi s okolim 😀

finda
20. jan 2012

@klarawerder ano oranzove zipy, nechapem preco tam dali prave oranzove 😕

kaska
20. jan 2012

@finda 😀 ano moze byt, no ale ja by som ho brala aj celorocne 😵 teda jar az jesen a potom winterkit 😵
baby a tu autosedacku stokke teda vemi neoporucate kvoli tomu, ze je tazka?

kaska
20. jan 2012

@finda a ty mas dievcatko? lebo pre babu sa mi ten fialovy tiez velmi paci, taky elegantny je 😵

luculiatko
20. jan 2012

Potrebujem poradit chceme si kupit Stokke mame rocnu dcerku myslite zeju tam mestim?

kaska
20. jan 2012

@luculiatko jasnee ja som malemu kupila stokke ked mal 11 mesiacov a v pohode, sportak je velky, zmesti sa tam aj 2,5 rocne dieta..